Fantasy Premier League?

Mój przeciwnik w h2h postawił na Toure. W sumie też miał udaną kolejkę ale po bonusach powinno zabraknąć mu kilku punktów. No i ciesze się, że lider być może wreszcie wtopi bo już zaczyna nam poważnie odjeżdżać ;).
 
Lczylem na jakis bonusowy punkcik u Lukaku czy Aguero. Pieters zejsciem po 45minutach zepsul wszystko.



Tak czy siak, bylo blisko :-)
 
super wynik, choć przyznać muszę, że gdyby mój oponent trafił z wyborem kapitana i nie postawił na ramseya, to bym umoczył...



w następnej kolejce czeka na mnie lider.



w ogóle w najbliższych kolejkach sami sąsiedzi z tabeli głównie...



mam dwa dni na przemyślenia, jednak pole manewru niewielkie...



czerwono i pomarańczowo u mnie w składzie...
 
Rekord u mnie - 90pkt. Oczywiście największa zasługa w tym 48pkt Suareza na kapitanie ale reszta zespołu też dobrze zagrała (np. Ozil 11, Coleman 8, Szczęsny i Ramires po 6). Wygrana z Laqim który miał Ozila na kapitanie 90-62.
 
Jak można było nie dać Suareza na kapitana w meczu z Norwich, którym strzela mase bramek :/



Dobrze, ze jakos sie udalo wygrac :)
 
Ja calkiem zapomnaiłem o tej kolejce, czerwono i pomarańczowo mega u mnie, 4 graczy bankowo nie zagra, więc muszę posprzedawać trochę..
 
pościg za liderem skończył się na ostatniej prostej...



żółta kartka williamsa w końcówce meczu pozbawiła mnie punktu brakującego do remisu....



remis wiele mi nie dawał, ale lepszy punkt niż nic.



williams był moim transferem w tej kolejce i gdybym go nie zrobił byłbym do przodu...:-)



no coż... życie...



zwycięzcy gratuluję...



widzę, że w następny weekend czeka mnie kolejna "partia szachów"...
 
Ja wróciłem z dalekiej podróży w poniedziałek. Przed Hull vs. Swansea miałem 7 punktów do odrobienia i 2 graczy (Chico i Brady) do jednego mojego rywala (bramkarz Hull). Chico uratował dzień brameczką a dodatkowo nieobecność Brady'ego oznacza, że wskoczy mi Arnautovic za piątkę.
 
Teraz Arsenal vs City, czyli pół mojego składu jest w dupie :-)Przegram drugi mecz z rzędu, chyba,że byłby wysoki wynik pokroju 3-2 i Aguero,Toure oraz trójka z Arsenalu odegrałaby kluczowe role. Do tego Walker ma naprzeciw siebie Suareza, nie jest dobrze.



P.S. Wam też stronka sie psuje?
 
zaryzykowałem- lukaku kapitanem.



kontuzja gerarda troszkę popsuła mi plany, ponieważ transfer popełniłem wcześniej.



nie ryzykowałem karnego transferu.
 
Suarez z Hendersonem rozbili mi dzisiaj bank. Już jest 100 punktów, a jeszcze bonusy nie zostały rozdane :D Wymiana Barkleya na Hendersona się opłaciła. Wykorzystałem kontuzję Gerrarda, bo gdy go nie ma, Henderson otrzymuje inne zadania na boisku, w związku z czym zdecydowałem się na kupienie Jordana przed tą kolejką :)
 
poszło ci perfekt!



dla mnie zgoła odwrotnie...



decyzja o opasce dla lukaku fatalna.



zamiana mignoleta na howarda niepotrzebna, a ten transfer można było użyć kilka dni później wymieniając gerarda.



jakiś kiepski okres dopadł moją ekipę...
 
M się udało wygrać w h2h ale po słabej kolejce, którą uratował Suarez (bez opaski). Dodatkowo mam pomoc w rozsypce (niepunktujący Brady, Lallana, Oscar - ten ostatni już zamieniony na Silvę) i potencjalne kontuzje Kościelnego i Aguero. Chyba bez ujemnych punktów nie dociągnę do następnego weekendu.
 
silvę nabyłem już wczoraj za kontuzjowanego gerarda.



gdybym to zrobił karnie w obecnej kolejce, wyszedłbym na tym lepiej, bo dobrze punktował.



ciekawe co z aguero, podają, że do końca roku pauza, tyle, że wtedy są jeszcze cztery mecze.



potencjalni kandydaci są- rooney, negredo...



warto pamiętać, że we wtorek gra puchar ligi i tam może ktoś wypaść z przyczyn zdrowotnych.
 
Ja się wstrzymuje z transferami na dzień przed kolejką. Trzeba będzie myśleć nad zastąpieniem Kuna.
 
Ze słabego wyniku (bodajże 29 punktów po 6-7 zawodnikach) zrobiłem najlepszy do tej pory (89 pkt) :-). Whittingham (11 pkt) i Bardsley (6 pkt) weszli z ławki, do tego Suarez niezawodnie 44 pkt no i jest rekord.
 
karny transfer rooneya się zwrócił...



gdyby nie punkty zabrane za niego, to by pękła stówka w tej kolejce.



obudził się lallana, no i barkley (ale jego pozbyłem się kilka kolejek wcześniej).
 
Wreszcie Barkley coś strzelił. Walker odkąd go kupiłem jeszcze nie zapunktował powyzej 2pkt. Suarez sam jeden więcej niż cała reszta drużyny, ale jutro jeszcze 4 gra. Ozil+Ramsey+Giroud+Ivanovic. Licze na 3-1 dla Arsenalu po golu każdego z tej trójki, do tego po asyście i gol Ivanovicia :-) Wtedy ponad 100 i rekord pęka jak nic. Póki co 55 punktów.
 
Dobre przeczucie: Suarez nie poradzi sobie z obroną City na Etihad.



Złe przeczucie: Lukaku rozniesie obronę Sunderlandu na Goodison.



I tak z mojej odważnej decyzji o opasce dla tego drugiego nadrobiłem całe 2 punkty do rzeszy drużyn z kapitanem Suarezem.
 
kolejka kuriozalna, patrząc na wyniki.



kwestia szczęścia w doborze par, bo jak widzę, z moimi 35 punktami można było z niektórymi skutecznie rywalizować.



ani trochę nie wykazałem się nosem, ponieważ niepotrzebnie odrzuciłem rozważaną kandydaturę roooneya na kapitana.



i dwa- zupełnie nie trafiłem z transferami.



baines nie pojawił się na boisku mimo zapowiedzi, a baker z villi nie dowiózł czystego konta, choć tu nie dużo zabrakło.



głupio tracę punkty, których potem zapewne zabraknie...



ciekawostka:



odpadłem z pucharu z drużyną, której zarządcą jest.... george sotiropoulos albo ktoś kto go udaje...
 
Najgorsza kolejka w trakcie mojej przygody z grą. Na szczęście udało się wygrać jednym punktem, uzyskując zawrotne 38. Opaskę kapitana dałem Suarezowi, a nie Rooneyowi, jak pierwotnie zakładałem. Chociaż gdyby koledzy z drużyny wykorzystywali stworzone sytuacje Suarez byłby królem asyst. Wreszcie los się do mnie uśmiechnął, bo z reguły przegrywałem kolejki mając jedne z lepszych wyników ;)
 
Ja nie mogę narzekać na wczorajszą kolejkę. Dobre punkty Rooneya, Rodrigueza, Hazarda i Cabaye. Reszta dołożyła jakieś ułamki i w sumie 59 punktów. W lidze h2h 5 zwycięstwo z rzędu (jeszcze niedawno byłem ostatni w tabeli, teraz już 21), do tego wygrana w pucharze. Trzeba wymienić Ramseya, bo 2-3 tygodnie go nie będzie z powodu kontuzji.
 
Back
Top