Fantasy Premier League?

Jesli HubiSSJ3to twoja druyzna... To masz Fabianskiego na bramce (vice).
Mnie w tej kolejce moze juz tylko Arsenal uratowac :sad:


 
To coś pomyliłem, Belga mam na lawce czy jak ? Bo bylem pewny,że Courtouis jest bramkarzem podstawowym a drugi jakiś mlon za 4mln...
 
Chyba mam dobra bazę wypadową ... 27 miejsce na 27 zespołów xD Kurtuła mnie pogrążył, dzisiaj jednak gra 7 moich graczy, więc szansa na jest.
 
poszło mi dobrze, a dzisiaj mam jeszcze fajnych zawodników w grze, Hubi zniszczony w copa!
 
Jak mi Lpool tego nie uratuje to nie mam pytań.
Pytanie odnośnie transferów. Czyli robiąc darmowy deal tracę punkty, czy są jakieś ograniczenia co do ilości zawodników których mogę kupić? Co w przypadku gdyby dany zawodnik przed końcem okienka odszedł do innego klubu?
I do kiedy można zrobić zmiany w składzie?
 
Mnie w tej kolejce moze juz tylko Arsenal uratowac

Słabo to wyszło, nie? (Sam miałem 2 kanonierów)

Pytanie odnośnie transferów. Czyli robiąc darmowy deal tracę punkty, czy są jakieś ograniczenia co do ilości zawodników których mogę kupić? Co w przypadku gdyby dany zawodnik przed końcem okienka odszedł do innego klubu?

Tylko robiąc darmowy deal nie tracisz punktów. Każdy transfer poza darmową pule kosztuje -4 punkty w następnej kolejce. Generalnie rzadko kiedy się to opłaca. Więcej ograniczeń nie ma, możesz nawet co kolejke wymieniać cały skład i grać z handicapem.

Jeśli zawodnik odejdzie do innego klubu a) poza BPL to musisz sam go usunąć z drużyny bo jest martwym ciężarem w takiej sytuaci c) wewnątrz BPL to pozostaje w twojej drużynie jakby nic się nie stało poza przypadkiem kiedy będziesz miał po transferze 4 graczy z jednej drużyny - wtedy możesz tak grać ale twój następny transfer musi uwzględnić jednego gracza z tej drużyny.

Mi pierwsza kolejka poszła słabo biorąc pod uwagę, że nie mam nikogo z MCI i WBA.
 
Last edited:
@Tidzej
Sorki, ze tak męczę, ale mam jeszcze pytanie odnośnie tych transferów. Miałem 1 free transfer, do klubu nie mogłem jednak nikogo ściągnąć póki nie pozbędę się jakiegoś obecnego piłkarza. No więc kliknąłem na "x" przy jednym i wybrałem innego piłkarza, jednak kasa (BANK) zrobiła mi się na minusie. Co to oznacza? Przyjmie mi to czy dostane jakieś minusowe punkty?
 
@Tidzej
Sorki, ze tak męczę, ale mam jeszcze pytanie odnośnie tych transferów. Miałem 1 free transfer, do klubu nie mogłem jednak nikogo ściągnąć póki nie pozbędę się jakiegoś obecnego piłkarza. No więc kliknąłem na "x" przy jednym i wybrałem innego piłkarza, jednak kasa (BANK) zrobiła mi się na minusie. Co to oznacza? Przyjmie mi to czy dostane jakieś minusowe punkty?
Nie przyjmie sie
 
@Tidzej
Sorki, ze tak męczę, ale mam jeszcze pytanie odnośnie tych transferów. Miałem 1 free transfer, do klubu nie mogłem jednak nikogo ściągnąć póki nie pozbędę się jakiegoś obecnego piłkarza. No więc kliknąłem na "x" przy jednym i wybrałem innego piłkarza, jednak kasa (BANK) zrobiła mi się na minusie. Co to oznacza? Przyjmie mi to czy dostane jakieś minusowe punkty?

Tak jak pisał @Gaara, nie możesz przekraczać budżetu.
 
pierwsza kolejka to zawsze trochę loteria, ja jednak już pierwszego klopsa przyjąłem.
jeżeli twój pierwszy rezerwowy robi wynik kolejki, to trochę można się wkurzyć.
na siebie oczywiście.
a jeszcze w sobotę rano zastanawiałem się czy ritchie w pierwszym to dobry pomysł....

gdzie mogę zgłosić pretensje do terminarza spotkań? :o o:
kolejny sezon padam jego ofiarą.
początek sezonu, wszyscy na mega spince, a ja dostaję zawsze dobrych graczy na początek.
Bosman, Tidzej na dzień dobry.
Visu w 5 kolejce, jeszcze zabrakło ekipy Combera w 3 lub 4 i byłoby idealnie.
jak tu żyć.....?:lol:
 
jeżeli twój pierwszy rezerwowy robi wynik kolejki, to trochę można się wkurzyć.
na siebie oczywiście.
a jeszcze w sobotę rano zastanawiałem się czy ritchie w pierwszym to dobry pomysł....

Ja tak miałem przez poprzednie dwa sezony. Teraz dla odmiany prawie wszyscy dali dupy.
 
patrzę sobie na zgłoszone ekipy i nachodzi mnie taka myśl.
posiadać w składzie dwóch defensywnych (obr + br) zawodników z evertonu trzeba mieć wysoką gorączkę albo szósty zmysł.

15 Aug 12:45Gameweek 2Southampton (A)
23 Aug 16:00Gameweek 3Man City (H)
29 Aug 17:30Gameweek 4Spurs (A)
12 Sep 12:45Gameweek 5Chelsea (H)
19 Sep 15:00Gameweek 6Swansea (A)
28 Sep 20:00Gameweek 7West Brom (A)
04 Oct 13:30Gameweek 8Liverpool (H)
17 Oct 15:00Gameweek 9Man Utd (H)
24 Oct 17:30Gameweek 10Arsenal (A)

chciałbym wierzyć, że te decyzje się obronią...
 
patrzę sobie na zgłoszone ekipy i nachodzi mnie taka myśl.
posiadać w składzie dwóch defensywnych (obr + br) zawodników z evertonu trzeba mieć wysoką gorączkę albo szósty zmysł.

15 Aug 12:45Gameweek 2Southampton (A)
23 Aug 16:00Gameweek 3Man City (H)
29 Aug 17:30Gameweek 4Spurs (A)
12 Sep 12:45Gameweek 5Chelsea (H)
19 Sep 15:00Gameweek 6Swansea (A)
28 Sep 20:00Gameweek 7West Brom (A)
04 Oct 13:30Gameweek 8Liverpool (H)
17 Oct 15:00Gameweek 9Man Utd (H)
24 Oct 17:30Gameweek 10Arsenal (A)

chciałbym wierzyć, że te decyzje się obronią...
Tez mam dwóch i dali mi dwa punkty w pierwszej kolejce ;)
 
w meczu z watfordem można było na coś liczyć całkiem realnie, ale wyszło jak wyszło...
 
33 punkty i globalnie miejsce niemal idealnie w środku stawki. Zupełnie nie miałem nosa do graczy tym razem - tylko Rooney i Azpilicueta zapunktowali ponad przeciętność. Nie będę wildcardował bo poza City brakowało jakiś szczególnie przekonujących występów w ten weekend. Większości dam drugą szansę na zaczęcie punktowania choć transfer już obmyślony.
 
Przyzwoity start i 43 punkty. Zawiódł mnie trzon zespołu oparty o graczy The Blues, przeciętnie też napastnicy z Lukaku, na którego bardzo liczę, na czele. Z ławki rezerwowych z konieczności wprowadzony nowy bramkarz i obrońca, dodatkowo Long zakupiony do napadu. W przyszłej kolejce czarno widzę duże punktowanie, głównie przez mecz Chelsea z City, piłkarze tych drużyn to prawie połowa mojego składu, a strzelaniny się nie spodziewam.
 
Nie będę wildcardował bo poza City brakowało jakiś szczególnie przekonujących występów w ten weekend. Większości dam drugą szansę na zaczęcie punktowania choć transfer już obmyślony.

ja się natomiast ciągle zastanawiam nad kartą....

trochę jestem postawiony w narożniku, bo wypada courtois, a bramkarz palace, którego posiadam okazuje się być ostatnim bramkarzem w tym klubie.
także tutaj wykorzystam transfer.
niestety nie starczy mi transferów, żeby spróbować wyłączyć jakiś atut z twojej ekipy, a karny to trochę ruletka.
gdy nie trafię, tych punktów może zabraknąć.
a ponieważ w naszych bezpośrednich pojedynkach mam ostatnio zmienne szczęście, ciężko będzie mi podjąć to ryzyko.
natomiast te trzy dostępne rakiety w postaci potrójnego kapitana, czy punktów z ławki, warto trzymać do rozszerzonych kolejek.
 
Ja dopiero wieczorem zobaczę, ale chyba 44 pkt, jakby cisse był na kapitanie to byłoby 18 pkt za niego, a tak za mignoleta dostałem 12
 
natomiast te trzy dostępne rakiety w postaci potrójnego kapitana, czy punktów z ławki, warto trzymać do rozszerzonych kolejek.

Akurat z tych "taktyk" punkty z ławki chyba można dobrze wykorzystać bez podwójnych tygodni. Wtedy i tak założenie jest takie, że każdy kogo masz na dublu i tak gra w pierwszym składzie. Tak przynajmniej rozmyślałem jak to wykorzystywać.
 
ja chciałem wildcard jebać odrazu ale wstrzymuje się do zakończenia okienka i przerw reprezentacyjnych i wtedy poleci to, póki co po 1 dealu będę robił żeby nie rozpierdalać i tak słabej ilości PKT może ci których mam się ogarną w następnych kolejkach
 
W interesie fair-play zwracam uwagę na to, że pierwszy mecz drugiej kolejki jest wyjątkowo w piątek wieczorem więc dedlajn dla składów jutro o 19:45.
 
Z 44 punktami na 3 miejscu.. Widac, ze nie poszło nikomu w sumie
Ja juz moje zmiany zrobiłem
 
dzisiaj gral ode mnie tylko mata i 6 punktow weszlo, oby bylo lepiej niz w poprzedniej kolejce..
 
31 punktów po 5 zawodnikach - jest dobrze. Troszkę więcej spodziewałem się po Depayu - chyba już na kapitana w kolejnych kolejkach go nie wstawię :D
 
Back
Top