Fantasy matchmaking

FEN 10, marzec 2016, Warszawa Torwar

Akop Szostak vs Tyberiusz Kowalczyk
Tymoteusz Świątek vs Rafał Czechowski
Maciej Różański vs Andrzej Grzebyk
Maciej Browarski vs Marcin Zontek 2
Rafał Błachuta vs Marcin Bandel
Paweł Kiełek vs Albert Odzimkowski
Rafał Lewoń vs Paweł Żelazowski
Michał Michalski vs Kerim Abzaiłov
Roman Szymański vs Mateusz Rębecki

(kolejność przypadkowa)
 
Propozycje na przyszłe gale KSW

Marcin Różalski (w przypadku wygranej w Anglii) vs Sokoudjou (16-14)

Moim zdaniem fajna walka. Różal sam mówi, że chce się bić z dobrymi zawodnikami, którzy podobnie jak on są u schyłku kariery. Kameruńczyk były zawodnik UFC, Pride, Bellatora, Dream, K-1, Strikeforce, były międzynarodowy mistrz KSW. W ostatniej walce wniósł na wagę bodajże 109 kg, także waga porównywalna do Różala. Moim zdaniem materiał na jedną z walk wieczoru gali w PPV.

Drwal (po gwałceniu w parterze turka) vs win Falcao/Cooper
Eliminator do walki o pas wagi średniej.

Peter Graham (po wygraniu z Pudzianem) vs win Włodarek/Thompson
Graham po wygraniu z Pudzianem powinien zawrócić w drodze w kierunku mistrzowskiego pasa.

Pudzian (po wygraniu z Grahamem) vs win Kita/Bedorf
To już jest ten czas!

Pudzian (po przegranej) vs Bedorf (po przegranej)
Skoro Nastula mógł walczyć z Karolem to i Pudzian może. Moim zdaniem byłaby zajebista walka.

Kita (po wygranej) vs Pudzian (w przypadku wygranej) lub superfight z Goranem Reljicem (w przypadku utrzymania pasa)
Walka Kita vs Reljic w wadze ciężkiej. To byłoby coś.

Paweł Nastula vs Rolles Gracie
Naprawdę fajnie by było zrobić pożegnalną walkę dla człowieka, który tyle dał polskiemu MMA.

Wallhead (w przypadku wygranej) vs Saidov
Eliminator do pasa WW

Moks (win) vs win Szymuszowski/Zawada

win Chlewicki/Kowalewicz vs win Winner/Leszek

Anzor win vs Kornik loss

Saidov vs Tsavev



 
Drwal (po gwałceniu w parterze turka)
Będę w szoku, jeżeli Drwal będzie szukać gry w parterze.

70 kg.: Patryk Grudniewski vs. Jacek Kreft II
Grudniewski z łatwością poradził sobie z Parchetą, ale wciąż nie jest moim faworytem do walki na eksponowanej scenie KSW. Przynajmniej dopóki kolejka jest tak długa i okupowana przez zawodników, którzy w Konfrontacji zrobili na mnie lepsze wrażenie. W oczekiwaniu na kolejną szansę chętnie popatrzę na weryfikację postępów, jakie poczynił w parterze. Bo poddanie Parchety nie jest żadnym wyznacznikiem. Kreft zdecydowanie spełnia moje "wymagania" w tej kwestii.
Panowie mieli już z sobą do czynienia - w czasach, gdy na PLMMA walczono na dystansie 3 x 4 minuty. Wtedy to większościowym wskazaniem sędziów (dwa do remisu) wygrał zawodnik z Gdyni. Od tamtego czasu posłużył za trampolinę dla Szymańskiego, Ziółkowskiego i ostatnio "Chińczyka" Rębeckiego. Jeżeli Patryk naprawdę jest gotów by powrócić na główną scenę to powinien dołączyć do tego grona.

77 kg.: Aslambek Arsamikov vs. Daniel Skibiński
77 kg.: Kamil Gniadek vs. Tomasz Jakubiec

Rozumiem rozczarowanie werdyktem w starciu Arsamikov/Gniadek, choć towarzyszącą temu skalę lamentu uważam za mocno przesadzoną.
Mimo wszystko Kamil został skrzywdzony, ale będąc przeciwnikiem bezpośrednich rewanżów proponuję luźny mix. Może jako kolejny turniej Areny Berserkerów?

77 kg.: Mateusz Zawadzki vs. Marcin Pionke
"Barni" po ostatniej walce był dość buńczuczny, ale umówmy się - nie do końca ma ku temu podstawy. Uważam, że przed powrotem do KSW powinien udowodnić swoją wartość na cokolwiek znaczącym nazwisku.
Od czasu imponującego nokautu na Grzegorzu Waligórze, Marcin Pionke nie podejmował poważnych wyzwań. Podobnie jak Zawadzki krąży między wagą lekką i półśrednią. Imo to odpowiednie zestawienie dla obu zawodników.
 
KSW 34 - styczeń/luty 2016, Zielona Góra

Walka Wieczoru/Walka o Mistrzostwo KSW w wadze półśredniej:
77kg: Borys Mańkowski (17-5) vs Aslambek Saidov (16-4) III

Pierwotnie chciałem, żeby Borys podjął Wallheada, a Saidov Tsareva w eliminatorze. Moje spojrzenie na takie rozwiązanie zmieniło się, kiedy wyszła informacja, że Anglik podpisał kontrakt z KSW tylko na jedną walkę. W takim wypadku chciałbym by mimo wszystko KSW dogadało się z Jimim, a ten w ewentualnym eliminatorze mógłby podjąć wyżej przytoczonego Rosjanina.

Walka o Mistrzostwo KSW w wadze lekkiej:
70kg: Mateusz Gamrot (9-0) vs Alexander Sarnavskiy (32-3)
Ze słów Maćka wynikało, że Gamer już w Londynie miał bić się o pas, ale BAMMA ostatecznie nie wypuściła zawodnika, który rzekomo miał być godny, by również tego zaszczytu dostąpić. Ja pierwotnie chciałem wrzucić tu Damira Hadzovica lub Antona Kuivanena, ale skoro Bellator zwolnił Sarnavskiyego, a sam Mateusz zapowiedział, że lubi bić Rusków, to czemu nie?

Maincard:
77kg: Maciej Jewtuszko (11-3) vs Krzysztof Kułak (26-14)

Kolejne przeniesione zestawienie. Walka z historią, można to ładnie sprzedać, choć żaden z nich już pewnego progu nie przeskoczy. Według mnie przegrany powinien zostać wpisany do "hall of fame" KSW, a wygrany może stoczyć jeszcze kilka walk przed ewentualną emeryturą.
93kg: Karol Celiński (12-6) vs Attila Vegh (29-6)
Zdaje się, że takie zestawienie już się obijało kilkukrotnie, choćby tu na forum. Drabinkowo również powinno się odbyć, w końcu oboje po porażkach. Zwycięzca nie powinien dostać od razu walki o pas, tylko zmierzyć się z wygranym z pary Reljic/TBA.
120kg: Oli Thompson (16-8) vs Michał Włodarek (7-1) II
Walka wyrównana, ile ludzi, tyle opinii o tym jak by się zakończyła. A finalnie zakończyła się dyskwalifikacją, a kiedy ostatni raz Azhiev kontuzjował Kornika, to na drugiej gali dostał rewanż. Analogicznie powinno być i w tym wypadku, przynajmniej dla mnie...
66kg: Krzysztof Klaczek (10-3) vs Niklas Backstrom (8-2)
Skoro pas w -66 zostanie rozdany, to wypadałoby poszerzyć tą kategorię o kilka nazwisk, a mniejsza gala byłaby do tego świetną okazją. Proponuję Krzyśka Klaczka, który kilkukrotnie deklarował chęć walk dla polskiego giganta. Dla numeru jeden polskiego rankingu ściągnąłbym solidnego Europejczyka, a takim z pewnością jest ów Szwed mimo swoich dwóch porażek w UFC, które zaowocowały jego wylotem z organizacji.
70kg: Grzegorz Szulakowski (6-1) vs Leszek Krakowski (10-0)
Krakowski mimo nudnej walki wygrał z bardzo faworyzowanym Winnerem, więc bądź co bądź szansę kolejnej walki dostać powinien. Dla Łukasza Chlewickiego będzie to za szybko, dla jego rywala również, Zawadzkiemu walkę już przydzieliłem, a Kuba Kowalewicz jest po dwóch porażkach i KSW konsekwentnie zdjęło go z walki z Saszą - dlatego proponuję Szulakowskiego, który wypadł z walki w Krakowie, ale myślę, że da radę wyrobić się do wiosny przyszłego roku.

Undercard:
70kg: Rafał Moks (10-8) vs Mateusz Zawadzki (10-2)

Dwie kiepskie walki Rafała i jestem jednym z tych, którzy twierdzą że jeśli się nie ogarnie, powinien zakończyć przygodę z KSW. Uważam, że na wagę półśrednią jest za mały, więc w moim mniemaniu powinien spróbować szczęścia w kategorii lekkiej. Kwestia, czy uda mu się zbić te kilogramy... dlatego przeciwnik trochę nieprzypadkowy, bo po pierwsze Barni zapowiadał swój udział w gali KSW na początku roku, a poza tym z tego co mi wiadomo również deklarował, że będzie bił się w wadze półśredniej - można więc zorganizować jakiś catchweight?
120kg: Jędrzej Maćkowiak (4-0) vs Szymon Bajor (14-6)
Zdaje się, że zestawienie wstępnie planowane na KSW 33. Jak dla mnie matchmaking ciekawy i zostawiłbym to w takiej postaci. Nic więcej wyjaśniać chyba nie trzeba.
 
KSW 34
Mańkowski VS Palhares (pas)
Narkun VS Thiago Silva (pas) (po przegranej jest więc może udało by się go wyciągnąć z WSOF)
Gamrot VS Sarnavskiy (pas)

Saidov VS Wallhead
Falcao VS Drwal/Karaoglu
Graham VS McSweeney
Krakowski VS Piraev
Thompson VS Włodarek
Bajor VS Maćkowiak
 
FEN 10, marzec 2016, Warszawa Torwar

Akop Szostak vs Tyberiusz Kowalczyk
Tymoteusz Świątek vs Rafał Czechowski
Maciej Różański vs Andrzej Grzebyk
Maciej Browarski vs Marcin Zontek 2
Rafał Błachuta vs Marcin Bandel
Paweł Kiełek vs Albert Odzimkowski
Rafał Lewoń vs Paweł Żelazowski
Michał Michalski vs Kerim Abzaiłov
Roman Szymański vs Mateusz Rębecki

(kolejność przypadkowa)
Strasznie mi sie podoba ta rozpiska a zwlaszcza to, ze nie jest jakos szczegolnie nierealna. Z dwoma wyjatkami, Bandel nie wezmie walki z Blachuta a w Odzimkowski - Kielek nie wierze kompletnie.
 
Strasznie mi sie podoba ta rozpiska a zwlaszcza to, ze nie jest jakos szczegolnie nierealna. Z dwoma wyjatkami, Bandel nie wezmie walki z Blachuta a w Odzimkowski - Kielek nie wierze kompletnie.

W tym momencie Bandel walkę z Błachutą mógłby wygrać z palcem w nosie.
 
FEN 10
Walki MMA
Zontek vs Ion Cutelaba
Odzimkowski vs Kerim Abzailov
Golonkiewicz vs Janusz Staszewski
Bilman vs Wikłacz 2
Hadaś vs Nikos Sokolis
Demczur vs Robert Rajewski
Kordylewicz vs Kruszewski
+ walki k-1
 
KSW 34

Na stronie KSW wolne miejsce jest nad Borysem więc mniemam, że ktoś tam jeszcze dojdzie. Powrót Materli byłby tam pasujący po wczorajszej gali.

Michał Materla vs Maiquel Falcao
Borys Mańkowski vs Aslambek Saidov
Tomasz Narkun vs Hans Stringer
Maciej Jewtuszko vs Krzysztof Kułak
Anzor Azhiev vs Krzysztof Klaczek
Rafał Moks vs Kamil Szymuszowski
Karol Celiński vs Atilla Vegh
Leszek Krakowski vs Szulakowski/Chlewicki
Łukasz Bieńkowski vs Piotr Strus

Ew. wrzucić tutaj jeszcze jakichś ciężkich Maćkowiak/Bajor na przykład.

Wersja zakładająca wypad Gamera do UFC.
 
KSW 34

Pudzianowski VS Graham
Mańkowski VS Palhares - o pas
Narkun VS Carmont - o pas
Gamrot VS Sarnavskiy - o pas
Saidov VS Wallhead
Kułak VS Jewtuszko
Klaczek VS Azhiev

+ undercard
 
Materla VS Hermansson
Mańkowski VS Saidov - o pas
Narkun VS Roger Gracie - o pas
Rozalski VS Wlodarek
Gamrot VS Firmino - o pas
Kułak VS Jewtuszko
Bajor VS Mackowiak
Zawadzki VS Moks
Szulakiewicz VS Rajewski
 
Moja propozycja dotycząca gali KSW 34 w Warszawie
120 kg: Mariusz Pudzianowski vs Marcin Różalski
Mało realne starcie, ale nie ma kompletnie pomysłu na rywala jednego i drugiego, a co by jednego nie mówić takie zestawienie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie. Generalnie zobaczyłbym coś takiego nawet, mogłoby by być dość ciekawie :lol: Przyjmuje oczywiście, że w głównej walce wieczoru tej gali ma zawalczyć Pudzian.
77 kg: Borys Mańkowski vs Aslambek Saidov
Co prawda do niedawna nie byłem zwolennikiem dokończenia tej trylogii już teraz, ale z tego co się mówi to jest ona raczej nieunikniona i tak na dobrą sprawę jak sobie pomyślę o ostatnich walkach obu panów i ich aktualnej formy to już zaczynam się jarać na myśli o takim starciu :dance:Także niech się dzieje już teraz, niech wyjaśniają który jest lepszy, myślę że nudno na pewno by nie było.
93 kg: Tomasz Narkun vs Maxim Grishin
Jedno jest pewne, Żyrafa dostanie "nowego" rywala, bo nie widzę póki co wśród walczących w KSW kandydata do walki o trofeum w półciężkiej. Grishin jest według mnie idealnym kandydatem. Nie jest związany z żadną dużą organizacją, obity z dobrymi rywalami, ma fajną serie, jest wysoko w światowych rankingach LHW, także co tu dużo mówić - KSW make it happen ! Z tego co mi "mówi" sherdog jest też kolejny argument przemawiający za kandydaturą Grishina. Miał on już swój epizod w KSW, na 12 edycji co prawda przegrał z Dawidem Baziakiem ale przynajmniej K&L już coś o nim wiedzą ;)
77 kg: Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko
Zestawienie praktycznie dawno temu już zaklepane, miało być w Częstochowie, także nie mam wątpliwości że w końcu zostanie ono zrealizowane. Zresztą słowa @Wojsław Rysiewski z ostatniego Punchera jednoznacznie to potwierdzają ;) Mam nadzieję, że panowie zamulać nie będę, nawet z dużym zainteresowanie zobaczę to starcie weteranów KSW.
77 kg: Kamil Szymuszowski vs Jim Wallhead
Idealne starcie, które mogłoby wyłonić kolejnego pretendenta do pasa w półśredniej. Mam nadzieję, że Anglik dogada się z KSW na dłuższy kontrakt, a Kamil chociaż w walce z Zawadą nie zachwycił, to ma dwa zwycięstwa i po prostu zasłużył na taką szansę, którą bez wątpienia byłoby starcie z uznany już Wallheadem.
84 kg: Piotr Strus vs Łukasz Bieńkowski
Tak wiem, nikt nie czeka zbytnio na powrót Strusa, ale myślę że akurat w takim zestawieniu wielu by wybaczyło obecność nudziarza Strusa ;) Obaj związani ze stolicą, Piotrek zapowiadał powrót w 2016, a dla Łukasza byłaby to mimo wszystko solidna weryfikacja. Co by nie mówić o Strusie to ma jakieś tam wyniki, a że jest nudny w klatce no to co zrobić, trzeba by było mieć nadzieję że w takim starciu Bieńkowski by się postarał o to, żeby nie było nudno ;)
93 kg: Atilla Vegh vs Karol Celiński
Obaj po porażce, myślę że czołowi przedstawiciele kategorii półcięzkiej w KSW, wygrany takiego zestawienia mógłby się znacznie zbliżyć do walki o tytuł. Można by jeszcze pomyśleć ewentualnie o Zwickerze, ale wygląda na to że on raczej skupił się na karierze w Bellatorze.
UNDERCARD:
70 kg: Grzegorz Szulakowski vs Leszek Krakowski

Obaj po jednej wygranej w KSW, wygrany mógłby liczyć na dobrą pozycję w drabince KSW jeżeli chodzi o kategorię lekką. Myślę, że bardzo logiczne zestawienie i powinno się odbyć.
70 kg: Jakub Kowalewicz vs Patryk Grudniewski
Kowalewicz ostatnią walka w KSW co prawda wygrana, ale później jak wiadomo porażka poza KSW. Z Grudniewskim dokładnie na odwrót, myślę że takie starcie to nie najgorszy pomysł i nie ukrywam też, że liczyłbym w przypadku takiego starcia na dość solidne odbudowanie się przez Kubę ;)

W swoim pomyśle na rozpiskę KSW 34 celowo pominąłem Matuesza Gamrota, bo coraz więcej wskazuje na to, że Gamera będziemy oglądać jednak w innej organizacji :lol: Oby !
 
@dewutrn jakbyś siedział w mojej głowie. Dokładnie taką rozpiske widziałbym chętnie na Warszawę. A co do Gamera to ja mam nadzieję, że jeszcze powalczy w KSW. Myślę, że KiL są w stanie zapewnić mu jeszcze sportowe wyzwania.
 
@dewutrn jakbyś siedział w mojej głowie. Dokładnie taką rozpiske widziałbym chętnie na Warszawę. A co do Gamera to ja mam nadzieję, że jeszcze powalczy w KSW. Myślę, że KiL są w stanie zapewnić mu jeszcze sportowe wyzwania.
Też uważam, że jeszcze są w stanie, choćby potencjalne starcie o pas Gamrota z niedawno zwolnionym z Bellatora Sarnavskim bardzo chętnie bym zobaczył :) Jednak nie ma się co oszukiwać, wszystkie znaki na niebie i ziemi a także niektóre wypowiedzi samego zainteresowanego i ludzi z branży mówią co innego. Pożyjemy zobaczymy ;)
 
Fajna rozpiska ale dla Borysa dałbym jednak Wallheada a dla Saidova może Taylora bądź Tsareva.
Moim zdaniem Aslambek zasługuje na rewanż. Wygrał z Moksem którego po serii zwycięstw wiele osób wskazywało na głównego kandydata do title-shota, następnie szybko zrobiona robota na ACB. Nikt bardziej na walkę o pas nie zasługuje i jakoś mi się wydaje że jest on w stanie porobić Borysa.
 
Ma to oczywiście sens ale chciałbym zobaczyć jakiś powiew świeżości. Aslambek ma szanse poskładać Borysa ale Borys ma szanse poskładać Aslambeka. Kolejne poddanie na Aslambeku wcale by mnie nie zdziwiło.
 
To ja dam swoje propozycje nowych zawodników dla KSW, wraz z rywalami z którymi by mogli zadebiutować :

Waga ciężka:

Adam Maciejewski
- Włodarek
Maja to dobry polski ciężki, który mógłby mocno zamieszać w wadze ciężkiej w KSW.

Łukasz Parobiec - Oli Thomson
Mocny ciężki, znany na wyspach gdzie KSW zapowiedziała szybki powrót.

James Mulheron - Michał Kita
Nr1 w rankingu wagi ciężkiej na wyspach, mocny sprawdzian dla Kity.

Alexander Volkov - Karol Bedorf
Zawodnik godny walki w debiucie o pas KSW.

Waga półciężka:

Karlos Vemola - Karol Celiński
Sam deklarował chęć walki w KSW, napewno byłby godnym wzmocnieniem tej kategorii.

Marcin Łazarz - Atilla Vegh
Dobrze znany w Anglii, wysoko w rankingach, były mistrz BAMMA.

Michał Fijałka - Jiri Prochazka
Rewanż za ich poprzednią walkę w Czechach.

Marcin Prachnio - Kondraciuk
Bardzo efektownie walczący, coraz wyżej w rankingach.

Sokoudjiou - Były mistrz KSW, cały czas w dobrej formie.

Waga średnia :

Luke Barnatt - Tomasz Drwal
Dobry zawodnik po kontuzji dla Tomka, być może na następną galę w Wlk Brytanii

Alexander Shlemenko - Michał Materla
Wiem że jest zawieszony za doping, dlatego odczekałbym na miejscu KSW aż mu się skończy zawieszenie (ze względów wizerunkowych) i go zakontraktował, tym bardziej za raczej będzie wolny, bo Bellator pozbywa się rosyjskich zawodników.

Waga półśrednia :

Paweł Pawlak - Rafał Moks
Dałbym mu szanse, albo by ją wykorzystał albo Moks wróciłby na zwycięską ścieżkę.

Jack Mason - Kamil Szymuszowski
Mocny sprawdzian dla Kamila, bardzo doświadczony i dość mozny zawodnik

Waga lekka :

Alexander Sarnavskiy - Matusz Gamrot
Bardzo mocny, idealny sprawdzian w jakim miejscu jest Gamrot i korespondencyjny pojedynek z Heldem ;)

Adrian Zieliński - Łukasz Chlewicki
Wiadomo, mocny lekki dobre wzmocnienie bardzo słabej wagi lekkiej w KSW

Mateusz Teodorczyk - Bartłomiej Kurczewski
O być albo nie być w KSW dla Bartka.

Waga piórkowa

Chris Fishgold - Anzor Azhiev
Dobre zestawienie o miano pretendenta w piórkowej

Klaczek, Wolński i Łebkowski
Czołówka wagi piórkowej w Polsce i jeśli nie UFC to powinni być w KSW. Zatrudnienie ich daje możliwość wielu mega fajnych zestawień
 
@Karas super propozycje. Chciałbym, żeby wszyscy, których wuemieniles znaleźli się w KSW, ale wtedy konfrontacja musiałaby podwoić liczbę gal.
 
Dobry pomysł ze strony @Karas. Ja też rzucę od siebie jakieś propozycje :)
WAGA CIĘŻKA
Karol Bedorf vs Denis Goltsov
Myślę, że chyba jeden z najlepszych i nawyżej notowanych ciężkich poza UFC i bez kontraktu z inną dużą organizacją. Aleksander Volkov też byłby ciekawą opcją na wzmocnienie wagi ciężkiej w KSW.

WAGA PÓŁCIĘŻKA
Tomasz Narkun vs Maxim Grishin
W przypadku tego zawodnika podoba sytuacja jak w przypadku Goltsova. Chętnie zobaczyłbym też wzmocnienia tej dywizji polskimi zawodnikami: Marcin Wójcik i Marcin Prachnio.

WAGA ŚREDNIA
Tutaj nie mam póki co konkretnych zestawień bo według mnie można jeszcze zestawiać między sobą zawodników mających już kontrakty w KSW, ale za chwilę na pewno przyda się parę nowych twarzy na określonym poziomie :) Mam tu na myśli takie nazwiska jak Riki Fukuda (co prawda zawodnik wiekowy ale na pewno klasowy i nadał by się nawet jako pretendent do pasa), Anatoly Tokov (o ile da się go wyciągnąć z ACB), czy też Jack Hermansson (oczywiście trzeba będzie wziąć pod uwagę wyniki jego następnej walki z Maćkiem Różańskim).

WAGA PÓŁŚREDNIA
Tutaj podobnie jak w średniej nie mam póki co konkretnych zestawień, ale wzmocnienia też się przydadzą jak w każdej dywizji. Tutaj za najciekawsze propozycja uważam Yasubeya Enomoto i Stevego Carla (który już interesował się walkami w KSW, co @Wojsław Rysiewski mówił kiedyś w PR24). Myślę, że na polskim podwórku akurat w tej kategorii znalazłby się ciekawe wzmocnienia: Salim Touhari oraz Paweł Pawlak.

WAGA LEKKA

Mateusz Gamrot vs Aleksander Sarnavskiy
Bez wątpienia byłoby to konkretne wzmocnienie, a także duże wyzwanie dla Gamera, które na pewno byłoby godne walki o pas po Irokezie.
Łukasz Chlewicki vs Mateusz Teodorczuk
Trochę zapomniane po ostatniej porażce nazwisko, ale z pewnością dobra opcja na wzmocnienie lekkiej w KSW.

WAGA PIÓRKOWA
Anzor Azihev vs Krzysztof Klaczek
Lepszego eliminatora do walki o pas chyba nie można sobie wyobrazić :)
Artur Sowiński vs Rasul Mirzaev
Jedno jest pewne, kolejny rywal Kornika w walce o pas musi być klasowy, a że Mirzaev takim zawodnikiem jest to nie mam wątpliwości. Myślę, że byłaby opcja go pozyskać, bo tak samo jak Piraev związany jest z Fight Nights. Tylko kto wiem czy ten zawodnik nie celuje bezpośrednio w UFC. Tak czy siak byłoby to zacne wzmocnienie.

Tyle ode mnie :)
 
@Karas super propozycje. Chciałbym, żeby wszyscy, których wuemieniles znaleźli się w KSW, ale wtedy konfrontacja musiałaby podwoić liczbę gal.

Uważam że KSW nie uda się zrobić następnego kroku na przód, dopóki nie zwiększą ilości gal.

dewutrn - Dobre uzupełnienie !;)
Goltsov pewnie już nie długo pochwali się kontraktem z UFC ;)
Steve Carl byłby rewelacyjnym zawodnikiem jeśli chodzi o możliwości KSW !
 
@Kursor no niezłe z tym Toquinho vs. Borys :P

Chciałbym, żeby KSW odważniej weszło w walki kobiet, żeby też werbowało kobiety spoza MMA jak ta brązowa medalistka w zapasach z Pekinu Aga Wieszczek-Kordus, poza nią Karolina Michalczuk (boks), Katarzyna Kłys (judo), Daria Pogorzelec (judo), Iwona Matkowska (zapasy), Monika Michalik (zapasy)

Poza tym pozgarniać ze sceny aktualnie walczące po Polsce zawodniczki Agnieszka Niedzwiedz (135), Agnieszka Sobczyk (135), Kamila Bałanda (135),
Klaudia Apenit (125), Roksana Prucnal (125), Gosia Smaczniak (125), Sylwia Juskiewicz (125) i dać im szansę choćby na tych walkach otwierających transmisje

--

Ariane Lipski vs. Marta Chojnoska ///////ew. Kalindra Faria (jeśli ma kontrakt)
KSW Women’s Flyweight bout

Katarzyna Lubońska vs. Sylwia Juskiewicz
KSW Women’s Flyweight bout

Kamila Porczyk vs. Angela Jennings
KSW Women’s Flyweight bout

Agnieszka Niedźwiedź vs. Sarah D'Alelio / Kaitlin Young / Julie Kedzie
KSW Women’s Bantamweight bout
 
UFC Poland za jakiś rok-2 lata
ME: Jędrzejczyk - Kowalkiewicz
CO-ME: Arlovski - Overeem
Strasznie by mnie takie coś jarało
 
UFC 200

Cormier vs. Teixeira
Holm vs. Rousey
Jędrzejczyk vs. Gadelha
Rampage vs. St. Preux
Nate Diaz vs. Pettis
Larkin vs. Masvidal
 
UFC Fight Night Poland
2016, Ergo Arena
Main Event
52 Joanna Jędrzejczyk vs Joanne Calderwood
Main Card
84 Krzysztof Jotko vs Uriah Hall
66 Denis Siver vs Mirsad Bektic
93 Jan Błachowicz vs Misha Cirkunov
Prelims
77 Bartosz Fabiński vs Nicolas Dalby
84 Magnus Cedenblad vs Tamdan McCrory
70 Piotr Hallman vs Artem Lobov
70 Stevie Ray vs Nick Hein
77 Peter Sobotta vs Leon Edwars
61 Milana Dudieva vs Agnieszka Niedźwiedź
120 Daniel Omielanczuk vs Konstantin Erohin
77 Sultan Aliev vs Elizeu Zaleski Dos Santos
 
Back
Top