Fantasy matchmaking

UFC 193
Nov 15, 2015

UFC Heavyweights 2

Fabricio Werdum vs Junior Dos Santos

Cain Velasquez vs Stipe Miocic
Alistair Overeem vs Andrei Arlovski
Mark Hunt vs Travis Browne
Ben Rothwell vs Frank Mir/Todd Duffee

LUB:

Fabricio Werdum vs Cain Velasquez 2

Alistair Overeem vs Junior Dos Santos
Andrei Arlovski vs Stipe Miocic
Mark Hunt vs Travis Browne
Ben Rothwell vs Frank Mir/Todd Duffee
 
Fighters Arena 11 - jesień 2015

Walka wieczoru o pas wagi ciężkiej:
7. 120 kg.: DJ Linderman vs Jacek Czajczyński

Pozostałe walki:

6. 61 kg.: Damian Szmigielski vs Victor Marinho

5. 120 kg.: Adam Wieczorek vs Tomasz Waligóra

4. 70 kg.: Paweł Ostasz vs Radosław Demczur

3. 61 kg.: Jakub Wikłacz vs Piotr Olszynka

2. 84 kg.: Aleksander Rychlik vs Sylwester Borys

1. 93 kg.: Grzegorz Ciepliński vs Tomasz Janiszewski
 
Wracając do KSW, mam nadzieje ze Strusa szybko nie zobaczymy, niech sie 'odbuduje' gdzies indziej, zabiera miejsce na rozpiskach innym zawodnikom.
Zawsze mowi, ze 'szykuje cos specjalnego', 'bedzie wojna,pieklo' a potem co najwyzej mozna zasnac na jego walce...
 
UFC w Polsce, rozpiska tak "na chwilę obecną" (bo do tego czasu większość z tych zawodników może wygrać lub przegrać swoje następne walki).

UFC Fight Night Poland

Main Event:
52kg: Joanna Jędrzejczyk (10-0) vs Joanne Calderwood (10-1)

Maincard:
77kg: Gunnar Nelson (14-1) vs Matt Brown (20-13)
84kg: Krzysztof Jotko (13-1) vs Elias Theodorou (11-0)
77kg: Peter Sobotta (15-4) vs Nicolas Dalby (14-0)
66kg: Makwan Amirkhani (12-2) vs Noad Lahat (9-1)
77kg: Bartosz Fabiński (12-2) vs Leon Edwards (10-2)

Undercard:
120kg: Alexey Oleinik (50-9) vs Shawn Jordan (18-6)
120kg: Daniel Omielańczuk (17-5) vs Viktor Pesta (10-1)
70kg: Piotr Hallmann (15-4) vs Norman Parke (20-4)
70kg: Łukasz Sajewski (13-1) vs Teemu Packalen (7-1)

UFC Fight Pass:
52kg: Alexandra Albu (2-0) vs Cortney Casey (4-2)
61kg: Damian Stasiak (8-3) vs Vaughan Lee (14-11)
 
KSW 33
05.12.2015
Kraków

Michał Materla vs Mamed Chalidow
Karol Bedorf vs Michał Kita
Tomasz Narkun vs Goran Reljic
Artur Sowiński vs Kleber Koike-Erbst
Tomasz Drwal vs Aziz Karaoglu
Łukasz Chlewicki vs Jakub Kowalewicz
Robert Radomski vs Kamil Szymuszowski
Kamil Gniadek vs Grzegorz Szulakowski
Filip Wolański vs Anzor Azhiev
 
KSW 33
05.12.2015
Kraków

Michał Materla vs Mamed Chalidow
Karol Bedorf vs Michał Kita
Tomasz Narkun vs Goran Reljic
Artur Sowiński vs Kleber Koike-Erbst
Tomasz Drwal vs Aziz Karaoglu
Łukasz Chlewicki vs Jakub Kowalewicz
Robert Radomski vs Kamil Szymuszowski
Kamil Gniadek vs Grzegorz Szulakowski
Filip Wolański vs Anzor Azhiev
Jeszcze Strus-Bieńkowski ;) Sasza szybciej w Londynie zawalczy, Gniadka tez bym sie tu raczej nie spodziewal, takze zostaje Kowalewicz-Szulakowski i w wolne miejsce wskakuje Bieńkowski z nudziarzem.
 
Mój debiut w tym temacie

UFC 195

Main card

Rousey vs Holm
Joanna vs Claudia 2
Tate vs Cyborg
Nunes vs Pena
Van Zant vs Waterson

Do prelimsów mogę dorzuć

Kaufman vs Bethe
A.Davis vs Cat Zigano
Esparza vs Aguilar (rewnaż za Bellatora)
Calderwood vs Randa Markos


Dana bedzie się kąpał w pieniążkach z PPV :lol:
 
KSW 33
Walka o pas 84 5X5
Michał Materla vs Mamed Chalidow
Walka o pas 93 5X5
Tomasz Narkun vs Goran Reljic
Paweł Nastula vs Rolles Gracie
Tomasz Drwal vs Piotr Strus
Artur Sowiński vs Kleber Koike-Erbst
Aslambek Saidov vs Kamil Szymuszowski
Jakub Kowalewicz vs Vaso Bakocevic
 
KSW 33 - Tauron Arena Kraków
Walka o pas 84 kg
Michał Materla - Mamed Khalidov
Walka o pas 120 kg
Karol Bedorf - Michał Kita
Tomasz Drwal - Aziz Karaoglu
Walka o pas 66kg
Artur Sowiński - Kleber Koike Erbst
Kamila Porczyk - Katarzyna Lubońska
Kamil Szymuszowski - Robert Radomski
Anzor Azhiev - Vaso Bakocevic
Undercard:
Jakub Kowalewicz - Grzegorz Szulakowski
Łukasz Bieńkowski - Abu Azaitar

W obwodzie zostają: Jewtuszko-Kułak, Maćkowiak-Bajor, Kondraciuk-Gułaś
 
PLMMA 100
Janusz Dylewski(2-15)-Kamil Bazelak (2-5)
Krzysztof Pietraszek (4-8)-Łukasz Stojanowski(1-2)

a tak powaznie z chęcią zobaczył bym w KSW walkę o pas 70kg :
Mateusz Gamrot -Oleg Bagov
 
Zestawienia, które nasunęły mi się na myśl po xCage 8.

LHW: Michał Fijałka vs. Igor Pokrajac
Wydaje mi się, że weteran UFC (oraz KSW ;) ) byłby super opcją dla świeżo wyłonionego mistrza xCage, a jednocześnie nośnym materiałem na walkę wieczoru. Chorwat, po zanotowaniu pięciu kolejnych pojedynków bez zwycięstwa w UFC, aktualnie odbudowuje się na mało wymagających rywalach. Na odprawienie Greka i Słoweńca potrzebował łącznie nieco ponad 5 minut. Nie mam wątpliwości, iż Michał zawiesiłby mu... sztangę znacznie wyżej.

LHW: Hracho Darpinyan vs. Maciej Browarski
Trenujący w Holandii Ormianin może uchodzić za weterana toruńskich ringów: z ośmiu imprez XCage zaliczył cztery. Uległ jedynie Fijałce po wyrównanej walce oraz - jak zwykle bywa w takich sytuacjach - kontrowersyjnej decyzji sędziów punktowych. Niejednokrotnie podobne rozterki przechodził Maciej Browarski. Jeżeli Hracho ponownie pojawi się w Polsce - a mam taką nadzieję - to właśnie zawodnik z Chorzowa wydaje się być dla niego najbardziej odpowiednim z dostępnych reprezentantów Polski. Wszyscy punktowi dostają gorączki na myśl o takim zestawieniu.

MW: Sylwester Borys vs. Mateusz Piskorz
Zdaję sobie sprawę z tego, iż Piskorz jest zawodnikiem wagi półśredniej. Borys nie tylko waży więcej, ale także cieszy się nieprzeciętnym wzrostem. Nie dbam o to bo mam przeczucie, że to byłaby fajna, zacięta i wyrównana walka.
 
Zestawienia, które nasunęły mi się na myśl po xCage 8.

LHW: Michał Fijałka vs. Igor Pokrajac
Wydaje mi się, że weteran UFC (oraz KSW ;) ) byłby super opcją dla świeżo wyłonionego mistrza xCage, a jednocześnie nośnym materiałem na walkę wieczoru. Chorwat, po zanotowaniu pięciu kolejnych pojedynków bez zwycięstwa w UFC, aktualnie odbudowuje się na mało wymagających rywalach. Na odprawienie Greka i Słoweńca potrzebował łącznie nieco ponad 5 minut. Nie mam wątpliwości, iż Michał zawiesiłby mu... sztangę znacznie wyżej.

LHW: Hracho Darpinyan vs. Maciej Browarski
Trenujący w Holandii Ormianin może uchodzić za weterana toruńskich ringów: z ośmiu imprez XCage zaliczył cztery. Uległ jedynie Fijałce po wyrównanej walce oraz - jak zwykle bywa w takich sytuacjach - kontrowersyjnej decyzji sędziów punktowych. Niejednokrotnie podobne rozterki przechodził Maciej Browarski. Jeżeli Hracho ponownie pojawi się w Polsce - a mam taką nadzieję - to właśnie zawodnik z Chorzowa wydaje się być dla niego najbardziej odpowiednim z dostępnych reprezentantów Polski. Wszyscy punktowi dostają gorączki na myśl o takim zestawieniu.

MW: Sylwester Borys vs. Mateusz Piskorz
Zdaję sobie sprawę z tego, iż Piskorz jest zawodnikiem wagi półśredniej. Borys nie tylko waży więcej, ale także cieszy się nieprzeciętnym wzrostem. Nie dbam o to bo mam przeczucie, że to byłaby fajna, zacięta i wyrównana walka.
W sumie ciekawa opcja dla Sztangi na pierwszą obronę pasa Xcage, ale myślę że równie ciekawy mógłby być rewanż z Prochazką. Tym razem z Michałem w pełni dyspozycji :) @PawelMMATrn co Ty na te nasze pomysły :) ?
 
@dewutrn pomysły jak najbardziej ok :)
Najbardziej podoba mi się pomysł z przeciwnikiem dla Hracho bo to może być dobra bitka + aspekt że jest z Chorzowa. Pomysł z przeciwnikiem dla Sztangi także bardzo dobry, ale dla Borysa bym wolał innego rywala.

Fajnie tak się zestawia zawodników gdy nie ma obok ich nazwisk kwot za walkę. Wtedy już się robi mniej wesoło, a wiadomo że budżet się musi zamknąć :)

Śmiało wrzucajcie swoje propozycje fightcardu na XCage9, to może coś wykorzystamy (oczywiście z dostępnych zawodników zarówno pod kątem finansowym jak i kontraktowym)
 
Fajnie tak się zestawia zawodników gdy nie ma obok ich nazwisk kwot za walkę. Wtedy już się robi mniej wesoło, a wiadomo że budżet się musi zamknąć :)
Dlatego to fantasy ;)
Udowodniliście, że potraficie zestawiać dobre, interesujące karty. Liczę, że ósemka zebrała żniwa kontuzji za kolejne pięć kart.
Pzdr.
 
93 Michał Fijałka (14-5) vs
93 Karol Linowski (2-0) vs Tymoteusz Pledziewicz (3-2)
66 Sebastian Romanowski (10-5) vs Krzysztof Klaczek (9-3)
84 Sylwester Borys (7-2) vs Sadibou-Sy
93 Pawel Trybala (1-1) vs
77 Salim
 
Śmiało wrzucajcie swoje propozycje fightcardu na XCage9, to może coś wykorzystamy (oczywiście z dostępnych zawodników zarówno pod kątem finansowym jak i kontraktowym)


XCage 9

Walka Wieczoru/Walka o Mistrzostwo XCage:
66kg: Krzysztof Klaczek (9-3) vs Paddy Pimblett (9-1)

Maincard:
84kg: Paweł Trybała (1-1) vs TBA *
77kg: Salim Touhari (8-1) vs Peter Queally (6-2)
66kg: Sebastian Romanowski (10-5) vs Arbi Shamaev (7-2)
84kg: Sylwester Borys (7-2) vs Paweł Hadaś (5-1)
84kg: Piotr Wawrzyniak (6-2) vs Robert Bryczek (6-2)
93kg: Tymoteusz Pledziewicz (3-2) vs Mikołaj Różański (3-1)

* Jest mi szczerze obojętne z kim zawalczy
 
To teraz moja propozycja rozpiski na Xcage 9 :smile:
Walka wieczoru: (93 kg) - obrona pasa: Michał Fijałka - Jiri Prochazka 2
Tak jak już pisałem wcześniej Czech to mój wymarzony rywal dla Sztangi, ale zdaje sobie sprawę z tego, że takie zestawienie może być trudne do zrealizowania. Jedno jest pewne, rywala dla Michała trzeba szukać za granicą. Fajną opcją rezerwową mógłby też być według mnie mistrz PLMMA Martin Zawada.
(84 kg): Sylwester Borys - Oskara Piechota
Myślę, że jest to kapitalna opcja na co-main event każdej polskiej gali ! Sylwester na dwóch ostatnich edycjach Xcage pokazał się z bardzo dobrej strony i wcale nie uważam, że w potencjalnej walce z Oskarem byłby bez szans. Jeżeli chodzi o Piechotę no to cóż, bardzo żałuje że tak rzadko walczy i czas to chyba w końcu zmienić, a toruńska organizacja jest według mnie dla niego świetną opcją. Myślę, że walka dla organizacji Xcage, z którą nie trzeba się wiązać tak restrykcyjnym kontraktem jak np. z KSW, to świetna opcja dla Piechoty.
(84 kg): Paweł Trybała - TBA
Domyślam, się że Trybson znajdzie się w karcie walk kolejnej gali i jakoś wcale mnie to nie martwi. Tak jak pisałem już bezpośrednio po ostatniej gali, nie mam problemu z oglądaniem jego walk. Jeżeli chodzi jednak o potencjalnego rywala to nie mam jednak żadnego pomysłu. Jedno jest pewne, nie może to być zawodnik z najwyższej półki i tyle.
(66 kg): Krzysztof Klaczek - Sebastian Romanowski
Jest to bez wątpienia ciekawa opcja na walkę czołowych piórkowych w kraju. Sebastian mimo ostatniej przegranej w Rosji to nadal bardzo dobry zawodnik i byłby dużym wyzwaniem dla Krzysztofa.
(93 kg): Tymoteusz Pledziewicz - Adam Okniński
Mam nadzieję, że Tymka w końcu opuści pech i uda mu się zawalczyć. Takie zestawienie było już planowane, ale nie doszło do skutku i myślę że czas je ostatecznie zrealizować. Ta walka po prostu musi się odbyć i tyle.
(77 kg): Salim Touhari - Peter Queally
Irlandczyk zaprezentował się na poprzedniej edycji całkiem solidnie, a o potencjale Salima wszyscy bardzo dobrze wiemy. Czas zrealizować to, czego nie udało się zrobić na poprzedniej gali.
(84 kg): Mariusz Boszman lub Dawid Januszewski
Najchętniej zobaczyłbym obu chłopaków, ale zdaje sobie sprawę że może to być trudne do zrealizowanie, bo miejsc na karcie walk jest mało. Potencjalnego przeciwnika dla toruńskich chłopaków też nie mam. Swoją drogą mam pytanie @PawelMMATrn, czy kategoria średnia jest docelową dla Boszmana ? Po ostatniej gali miałem wrażenie, że ze swoimi warunkami lepiej by się sprawdził w półśredniej.

Taka oto propozycja ode mnie ;) Jednak co by nie było to i tak jest pewien, że Xcage 9 to będzie kapitalna rozpiska i gala do czego organizatorzy nas już przyzwyczaili.
 
Nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale większość sugerują mu polśrednią. Kilka osób radzilio nawet zejście do lekkiej. Zobaczymy jak będzie.
 
Śmiało wrzucajcie swoje propozycje fightcardu na XCage9

Walka wieczoru:
93 kg.: Michał Fijałka vs Jiri Prochazka - rewanż, walka o pas

Pozostałe walki:
84 kg.: Paweł Trybała vs Dawid Ozdoba
93 kg.: Maciej Browarski vs Hracho Darpinyan
84 kg.: Sylwester Borys vs Paweł Hadaś
77 kg.: Salim Touahri vs Peter Queally
120 kg.: Adam Wieczorek vs Bogusław Zawirowski
93 kg.: Tymoteusz Pledziewicz vs Seweryn Kirschhiebel
77 kg.: Mariusz Boszman vs Daniel Rajca
 

Wg mnie Trybała obecnie nadaje się tylko do freak fightów, aby nie tracił swojej popularności przez przypadkowe porażki z nieznanymi zawodnikami MMA, a na normalne walki przyjdzie czas jak "Trybson" zdobędzie więcej doświadczenia.
A Ozdoba to jedyny freak w tej wadze, który przychodzi mi do głowy.
 
Wg mnie Trybała obecnie nadaje się tylko do freak fightów, aby nie tracił swojej popularności przez przypadkowe porażki z nieznanymi zawodnikami MMA, a na normalne walki przyjdzie czas jak "Trybson" zdobędzie więcej doświadczenia.
A Ozdoba to jedyny freak w tej wadze, który przychodzi mi do głowy.
Naprawde róbmy wszystko żeby Ozdoba już nie walczył.
 
KSW 33 (prócz tego, co dotąd jest):
A. Vegh vs K. Celiński
A. Saidov vs K. Szymuszowski
J. Kowalewicz vs F. Wolański
 
A. Vegh vs K. Celiński
A. Saidov vs K. Szymuszowski
J. Kowalewicz vs F. Wolański

Vegh walczy w październiku w Rosji i nie wiadomo, czy będzie w stanie przygotować się na listopad.
Saidov także walczy w Rosji 24 października i nie jest przewidziany na KSW już w tym roku.
Wolański walczy w 66, Kowalewicz w 70.
 
Wolański walczy w 66, Kowalewicz w 70.
2) są reprezentowani przez tego samego menedżera;
3) umówmy się, że Filip z takim rekordem i taką passą zwycięstw aspiruje do UFC; wielka szkoda słabego występu Grecicho na niedawnym M-1; gdyby Litwin zanotował tam W, a Filip byłby w stanie go pokonać to miałby super wpis do CV.

Wątki KSW, zawodników Cartelu i chłopaków dywizji koguciej wykorzystam jako asystę do przedstawienia swojej pierwszej propozycji na trzydziestkęczwórkę:
FW: Krzysztof Klaczek vs. Arbi Shamaev
Zaznaczę, że warunkiem koniecznym dla tego zestawienia są zwycięstwa zawodników w ich najbliższych pojedynkach. Przypominam, że Arbi walczy już w najbliższą sobotę.
Poza tym, że zestawienie byłoby sportowo wartościowe to dodatkowy smaczek stanowiłaby chłodna relacja panująca między przedstawicielami obu zawodników :)
 
Back
Top