Fantasy matchmaking

Fantasy po KSW 31

Dywizja ciężka
Karol Bedorf vs. Mariusz Pudzianowski
Przed galą w Gdańsku Martin Lewandowski zdradził, iż cierpliwie gotujący kamienie filozof (lub też cierpliwie gotujący kamień filozoficzny) Pudzianoteles z Białej Rawskiej jeszcze nie czuje się na siłach by stawać w szranki z aktualnym mistrzem. Po tym co zobaczyliśmy na KSW 32 starcie kreślone przez Lewandowskiego na 2016 rok jednak może znacznie nadać tempa biegowi wydarzeń. "Pyskówka" na łamach polsatsport.pl utwierdza mnie w przekonaniu, że po tym, jak obaj zawodnicy zaprezentowali się w Ergo Arenie, MP jest bliski zaakceptowania walki z KB już w Londynie.
Osobiście uważam, że to najlepszy moment: kujmy żelazo póki gorące. Może się przecież okazać, że kolejny występ Mariusza nie będzie tak efektowny, a Coco kolejnego przeciwnika potraktuje znacznie poważniej niż Grahama.
Marcin Różalski vs. Peter Graham
Ogłoszenia zapowiadające udział Różala i Oliego Thompsona na gali w Londynie większości z nas mogą sugerować, że staną oni naprzeciw siebie. Ja wolę obejrzeć Anglika w dywizji półciężkiej przeciwko komuś z trójki Celiński, Gułaś, Kondraciuk. Marcina z kolei chcę widzieć naprzeciwko kogoś, kto lubi wymieniać ciosy. Sam Różal zapewne chętnie skorzysta z możliwości zrewanżowania się Australijczykowi.
Michał Włodarek vs. Damian Grabowski
Jeżeli wierzyć zapowiedziom, jednym z głównych wydarzeń gali w Częstochowie ma być starcie w wadze ciężkiej. Oczywistą opcją wydaje się być Komar, pytanie tylko przeciwko komu? Walka o pas z Bedorfem? Starcie z Masakrą? Marzy mi się to, ale nie jestem w stanie przekonać siebie by w to uwierzyć. Mój nos podpowiada mi inną kultową opcję: Pitbull w KSW i przedstawienie go publiczności Konfrontacji w eliminatorze do pasa z Włodarkiem właśnie.
Jędrzej Maćkowiak vs. Szymon Bajor
Zawodnik z Rzeszowa walką z Włodarkiem utarł nosa wielu osobom na tym forum. Zakładam, że w starciu z perspektywicznym Wielkopolaninem Szymon również nie będzie faworytem w komentarzach na cohones, ale chyba wszyscy się zgodzą, że taka walka ma sens.
* Wspomniany powyżej Jacek Czajczyński wydaje się być wiarygodną opcją na galę w Częstochowie. Mam jednak problem z tym, iż walczył już z Włodarkiem (dwukrotnie przegrał), Bajorem (wygrał) oraz Andryszakiem (wygrał), który po występie w Kaliningradzie może wrócić do KSW. Za dużo potencjalnych rewanżów. Z drugiej strony to solidny zawodnik, a o takich ciężko w dywizji ciężkiej.

Dywizja półciężka
Goran Reljic vs. Tomasz Narkun
Oczywistość.
Karol Celiński vs. Oli Thompson
Początkowo zakładałem, że przegrany z pojedynku Cebula/Żyraf zmierzy się z gorszym w starciu mistrzowskim. Jednak walka GR/AV była bardzo bliska, z kolei KC szybko uległ TN. W takim wypadku wolę opcję z odbudowaniem Karola. Oli, znany widzom Konfrontacji z pojedynku z Pudzianowskim, wydaje się być dobrą wyborem na ponowne uwiarygodnienie Celińskiego.
Attila Vegh vs. Max Nunes
Słowak został wypunktowany w walce mistrzowskiej KSW, a Szwed starciu o pas Superior Challenge. Christensen, który go pokonał, zapewne skupi się na dostaniu do UFC, dlatego nie rozważam go w KSW. Tymczasem ziszczenie marzeń Nunesa o angażu w ekstraklasie światowego MMA oddala się kolejny raz (przegrana ze Scottem Askhamem). Zagadką jednak pozostaje to, w jakiej wadze Max będzie kontynuować karierę.
Tomasz Kondraciuk vs. Marcin Gułaś
Jagoda szybko przegrał z Maćkowiakiem, ale szacunek za podjęcie walki z większym przeciwnikiem. Tym większy, że zdołał go ustrzelić sadzając na tyłku. Kondraciuk po walce z Celińskim nie potrzebuje dodatkowej reklamy.
Może to i rewanż, ale zawsze chętnie obejrzę dwóch walecznych gości, nie bawiących się w kalkulowanie.

C.d.n.
 
KSW 32 Czestochowa

Main Event :

Tomasz Drwal vs Aziz Karaoglu / Abu Azaitar

CO-Main Event :

Borys Mankowski vs Michail Tsarev

Krzysztof Kulak vs Maciej Jewtuszko

Artur Sowinski vs Kleber Koike Erbst

Rafal Moks vs Kamil Szymuszowski

Lukasz Chlewicki vs Rodrigo Cavalheiro

Anzor Azhiev vs Sergej Grecicho

Under Cart

Tomasz Kondraciuk vs Michal Fijalka

Arbi Shamaev vs Kamil Gniadek

KSW 33 Londyn

Main Event :

Mariusz Pudzianowski vs Philip De Fries

CO-Main Event

Marcin Rozalski vs Oli Thompson

Mateusz Gamrot vs Saul " Tha Hangman " Rogers

Michal Wlodarek vs Adam Maciejewski / Michal Kita

Atilla Vegh vs Virgil Zwicker

Piotr Strus vs Jorge Luis Bezerra

Marcin Bandel vs Vaso Bakocevic

Under Cart

Kamila Porczyk va Katarzyna Lubonska

Grzegorz Szulakowaki vs Jefferson George

Co wy na to ?
 
@pawcio71
Celowo dalem go w LW , bo pamietam , ze do walki z Kornikiem mial klopoty ze zrobieniem wagi , wiec bez sensu byloby zeby za kazdym razem zamiast ciac wage do limitu wolal ciecie z wyplaty
 
@pawcio71
Celowo dalem go w LW , bo pamietam , ze do walki z Kornikiem mial klopoty ze zrobieniem wagi , wiec bez sensu byloby zeby za kazdym razem zamiast ciac wage do limitu wolal ciecie z wyplaty
Ale z tego co pamiętam, było to spowodowane tym, że miał w hotelu źle działającą wagę, która go wprowadziła w błąd. Stąd te problemy. A po drugie, z tego co mi się wydaje Bandel ma teraz wrócić do 77.
 
KSW 34 Krakow

Main Event :

Michal Materla vs Roger Gracie

CO-Main Event

Mamed Khalidov vs Tomasz Drwal

Karol Bedorf vs Michal Wlodarek / Michal Kita / Adam Maciejewski

Karolina Kowalkiewicz vs Livia Renata Souza

Goran Reljic vs Tomasz Narkun

Aslambek Saidov vs Dawid Zawada

Jakub Kowalewicz vs Grzegorz Szulakowski

Under Cart

Mateusz Zawadzki vs Pawel Kielek

Filip Wolanski vs Sebastian Romanowski
 
@pawcio71

O wadze w hotelu nie slyszalem , wiec sie nie upieram , a co do Marcina Bandela to mocno wydaje mi sie ze zaraz po zwlonieniu z UFC poszedl news , ze negocjuje z dwiema polskimi organizacjami i zostaje w -70
 
Last edited:
@pawcio71

Miales racje , ale gdyby doszlo do walki z Marcinem ( wiadomo ze nie dojdzie ) to stawialbym jednak na Vaso przez jakies TKO maksymalnie w drugiej rundzie
 
@John Stanfa Zgadzam się, że to byłoby dobre zestawienie w -70kg. Zwłaszcza, że teraz Vaso walczył chyba w -84kg wariat :) Jednak przy jego 170cm widziałbym go na stałe w piórkowej.
 
Jesli mialby walczyc w -66 to z Henriquesem o byc albo nie byc w ksw
Wiadomo czemu Zwicker nie dostaje walk na KSW ?
Przeciez mial walczyc z Jankiem o pas , potem z Narkunem ale wypadl przez kontuzje , i nagle przestal sie pojawiac na kartach , troche to dziwne , czy raczej chodzi o jego kontrakt z Bellatorem , bo walczy tam regularnie ?
 
@pawcio71

Zwicker przydalby sie w ksw , bo ciagle walki w gronie Cebula , Narkun , Vegh , Reljic wyczerpia sie momentalnie i co pozniej ... ? Jest i tak lepiej niz za czasow krolowania Janka Blachowicza w tej dywizji bo wygladalo to jak obecna sytuacja z Karolina Kowalkiewicz
 
Zwicker? A może wskrzesić Aleksandra? Jak ktoś widział ostatnie występy w Bellatorze weteranów KSW to przez myśl nie powinna przejść mu chęć ich powrotu do Polski.
 
Zgadzam się, że Zwicker powinien wrócić. Miał walczyć z Narkunem jak dobrze pamiętam, ale wypadł i słuch o nim zaginął. Oprócz niego i wspomnianej przez @John Stanfa czwórki jest jeszcze Tomaj. No i nie wiem na jakie kategorie ostatecznie zdecydują się Gułaś i Oli Thompson. Ja bym jeszcze dodał do tej dywizji Fijałkę i jego ostatniego pogromce. Akces do walki o pas 93 zgłaszał też nieco nieudolnie Karlos Vemola. Może nie będzie tak źle :)
 
Zgadzam się, że Zwicker powinien wrócić. Miał walczyć z Narkunem jak dobrze pamiętam, ale wypadł i słuch o nim zaginął. Oprócz niego i wspomnianej przez @John Stanfa czwórki jest jeszcze Tomaj. No i nie wiem na jakie kategorie ostatecznie zdecydują się Gułaś i Oli Thompson. Ja bym jeszcze dodał do tej dywizji Fijałkę i jego ostatniego pogromce. Akces do walki o pas 93 zgłaszał też nieco nieudolnie Karlos Vemola. Może nie będzie tak źle :)
Jeżeli chodzi o kategorię półciężką to wydaje mi się całkiem ciekawym wzmocnieniem mógłby być kolejny mistrz PLMMA, który już walczył na KSW, czyli Martin Zawada :lol: Tomaj z tego co chłopaki mówili w szczęce to na ten moment nie jest brany pod uwagę, najpierw musi do siebie dojść na 100 % po walce z Cebulą.
 
Jeżeli chodzi o kategorię półciężką to wydaje mi się całkiem ciekawym wzmocnieniem mógłby być kolejny mistrz PLMMA, który już walczył na KSW, czyli Martin Zawada :lol: Tomaj z tego co chłopaki mówili w szczęce to na ten moment nie jest brany pod uwagę, najpierw musi do siebie dojść na 100 % po walce z Cebulą.
Właśnie przesłuchałem SSS i po tym co mówili o Tomaju jeszcze bardziej trzymam za niego kciuki. Dodatkowo jak @Wojsław Rysiewski odpowiedział na pytanie, czy następne wzmocnieniem 93 będzie Polakiem każe nam podejrzewać, że to będzie Martin.
 
Piotr Strus vs Jorge Luis Bezerra
Litości. Bezerra to jednowymiarowiec bez jakiejkolwiek przyszłości. Szkoda mu opłacać bilety lotnicze. A już w ogóle opłacać je po to by "bił się" z najbardziej bezpłciowym zawodnikiem w rosterze KSW.

PS
Undercard, a nie under cart.
 
KSW 32 - Częstochowa

Main Event
Karol Bedorf vs Michał Kita

Borys Mańkowski vs Michail Tsarev

Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko

Main Card

Artur Sowiński vs Kleber Koike

Rafał Moks vs Robert Radomski


Michał Włodarek vs Konstantin Gluhov

Kasia Lubońska vs Kamila Porczyk

Under Card
Tomasz Kondraciuk vs Jiri Prochazka
Sebastian Romanowski vs Kamil Łebkowski


KSW 33 - Londyn
Main Event

Mariusz Pudzianowski vs James Thompson / Chriss Barnett

Marcin Różalski vs Philip De Fries

Mateusz Gamrot vs Saul Rogers

Main Card

Brett Cooper vs Maiquel Falcao

Karlos Vemola vs James Mcsweenie

Colin Fletcher vs Andre Winner

Abu Azaitar vs Jack Hermansson

Under Card
Jonatan Westin vs Tom Breese
Oli Thompson vs Jędrzej Maćkowiak



KSW 34 - Kraków
Main Event

Mamed Khalidov vs Michał Materla

Tomasz Drwal vs Aziz Karaoglu

Goran Reljic vs Tomasz Narkun

Main Card

Aslambek Saidov vs Kamil Szymuszowski

Atilla Vegh vs Karol Celiński

Łukasz Chlewicki vs Kuba Kowalewicz

Anzor Azhiev vs Paddy Pimblett

Under Card
Piotr Strus vs Maciej Różański

Arbi Shamaev vs Łukasz Rajewski




Ja bym się cieszył z takich 3 rozpisek
 
Nie mam pomysłu na całą rozpiskę, ale interesowały by mnie dwa zestawienia:
Piotr Strus vs Maiquel Falcao
Albo
Piotr Strus vs Brett Cooper
 
KSW 32 - Londyn

Walka Wieczoru:
120kg: Mariusz Pudzianowski (9-3) vs Mark Godbeer (9-2)

Walka o Mistrzostwo KSW w wadze półśredniej:
77kg: Borys Mańkowski (17-5) vs Michail Tsarev (29-4)

Extrafight:
120kg: Marcin Różalski (5-3) vs James McSweeney (14-12)
70kg: Mateusz Gamrot (7-0) vs Saul Rogers (10-1)
84kg: Tomasz Drwal (21-5) vs Luke Barnatt (8-3)
120kg: Oli Thompson (13-8) vs Michał Włodarek (7-0)
84kg: Maiquel Falcao (34-7) vs Brett Cooper (20-11)
77kg: Rafał Moks (10-7) vs Danny Roberts (11-1)

Undercard:
70kg: Marcin Parcheta (1-0) vs Tim Wilde (5-1)
70kg: Grzegorz Szulakowski (6-1) vs Jefferson George (5-5)


KSW 33 - Kraków

Walka Wieczoru/Walka o Mistrzostwo KSW w wadze średniej:
84kg: Michał Materla (22-4) vs Mamed Khalidov (30-4)

Walka o Mistrzostwo KSW w wadze ciężkiej:
120kg: Karol Bedorf (12-2) vs Michał Kita (16-7)

Walka o Mistrzostwo KSW w wadze piórkowej:
66kg: Artur Sowiński (15-7) vs Kleber Koike Erbst (16-3)

Extrafight:
77kg: Aslambek Saidov (16-4) vs Mohsen Bahari (8-3)
77kg: Maciej Jewtuszko (11-3) vs Krzysztof Kułak (26-14)
84kg: Piotr Strus (9-3) vs Abu Azaitar (10-2) II
70kg: Jakub Kowalewicz (6-2) vs Łukasz Chlewicki (12-4)

Undercard:
66kg: Filip Wolański (8-1) vs Anzor Azhiev (5-2)
120kg: Michał Andryszak (14-5) vs Szymon Bajor (14-6)
 
Back
Top