Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Kurcze ale by sobie człowiek taką 3 fedke z dobrymi Sebkami obejrzał. Miałem nawet odpalać ta 2 konfe Primemma ale jak poczytałem, że nic wielkiego to mówię wale to. Ile można oglądać tego Murana i resztę.
Boże czemu w tej Polsce te FF są takie mierne
Bo po pierwszym wrażeniu zrobili sie sprytni i zabetonowali rynek. Tylko głupole jak np. Magical poszli na bruk. Friki to też biznes i kto mógł sie ustawił a teraz to zamkniety krąg. Teatr dla gojów. Całe MMA ma swój pik za sobą i tak samo friki. Skoro nie trzeba sie starać żeby generować zyski to po co sie starać? Dymy są dla zysku a nie dla samych dymów.
spierdalaj schizofrenikuPostanowiłem odejść z Cohones.
Będą 2 wyjątki
- komentarze po gali Prime i Fame, albo coś dużego
- duża kompilacja akcji ICE w wątku Civil war w USA.
Żegnajcie![]()
No i jeszcze stosunki seksualne z bezdomnymi! Basta!Postanowiłem odejść z Cohones.
Będą 2 wyjątki
- komentarze po gali Prime i Fame, albo coś dużego
- duża kompilacja akcji ICE w wątku Civil war w USA.
Żegnajcie![]()
Ja jebie jaki ty masz śmietnik w głowie, normalnie pętla świra.Postanowiłem odejść z Cohones.
Będą 2 wyjątki
- komentarze po gali Prime i Fame, albo coś dużego
- duża kompilacja akcji ICE w wątku Civil war w USA.
Żegnajcie![]()
pętla to by się tam akurat przydała, na obu nadgarstkach i kostkach, z daleka od komputeraJa jebie jaki ty masz śmietnik w głowie, normalnie pętla świra.
dołączam się do wniosku formalnego cygańskiego królaZELAZNAREKA, rugbyboy, zawodnik567, dzejson weź ty już spierdalaj![]()
Tomek Oswiecinski był gotów zawalczyć z Zaleckim.
Wniosek formalnie przyjęty. @dżejson WYPIERDALASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dołączam się do wniosku formalnego cygańskiego króla
Mocne K-1.
No nie wiem. Crazy nie jest za duży plus zasieg? Tylko merytorycznie proszeŁatwo Matrix. Chłop jest tak dynamiczny i techniczny i k1 to tez plus dla niego.
Ja jestem fanem matrixa już kilka dobrych lat, więc mogę być subiektywny. Ale wg mnie crazy nie ma nic na matrixa, to dobry amator. Matrix to bardzo dobry zawodowiec. Zobacz nawet na tą ostatnią walkę z pasternakiem jakie on składał kombinacie, poza tym kopie też swietnie.No nie wiem. Crazy nie jest za duży plus zasieg? Tylko merytorycznie prosze
Dla mnie troche nie fair ze daja mu takich duzych silnych chłopow po cos te kategorie wagowe są. Pasternak to zamuł a Crazy ma czym przyjebac jest szybki i bije z kontry. Oby wygrał Matrix i bez powaznej kontuzji. Licze że doswiadczenie zadecydujeJa jestem fanem matrixa już kilka dobrych lat, więc mogę być subiektywny. Ale wg mnie crazy nie ma nic na matrixa, to dobry amator. Matrix to bardzo dobry zawodowiec. Zobacz nawet na tą ostatnią walkę z pasternakiem jakie on składał kombinacie, poza tym kopie też swietnie.
Jak ma już walczyć to dobrze, że dostaje takie walki bo siano większe. Zobacz, że zaleckiego podłączył materla. Matrix w k1 na ten moment jest lepszy od michała. Dla mnie 1 runda to bedzie doskok kombinacje, odskok, mało kopania. Crazy to latwa walka, nie ma gardy, a jego styl będzie pasował pod matrixa.Dla mnie troche nie fair ze daja mu takich duzych silnych chłopow po cos te kategorie wagowe są. Pasternak to zamuł a Crazy ma czym przyjebac jest szybki i bije z kontry. Oby wygrał Matrix i bez powaznej kontuzji. Licze że doswiadczenie zadecyduje
przynajmniej dzieki temu zjebowi przestalem sledzic tematy o frikachZELAZNAREKA, rugbyboy, zawodnik567, dzejson weź ty już spierdalaj![]()

Akop pędzel to wygra