Fame MMA gala youtuberów

Adamek za odpowiednią kase zatańczy na rurze w gejowskim klubie :korwinlaugh:
Chociaż Najman będzie miał dużo materiału do upokorzenia Adamka.


Przecież był cały panel Adamek vs Najman to Najman w kółko 109 razy mówił czemu nie było go na pogrzebie Gmitruka i czemu był pijany w samolocie.

A Adamek tylko. Jak Bóg da, jak Bóg da.

Nudy


Adamek jest strasznie nudny jako postać na te programy.
 
Przecież był cały panel Adamek vs Najman to Najman w kółko 109 razy mówił czemu nie było go na pogrzebie Gmitruka i czemu był pijany w samolocie.

A Adamek tylko. Jak Bóg da, jak Bóg da.

Nudy


Adamek jest strasznie nudny jako postać na te programy.
Widzisz. Śledzisz tyle tego, a podstaw nie znasz: jak np. Że konflikt Gmitruka z Adamkiem był przez kase. Nawet Gmitruk otwarcie mówił, że będą próbowali przekonać komisje stanową do zablokowania części wypłaty za walkę z Dawsonem.
To jak nagle zmienił się obóz Adamka: z poważnych ludzi na żonę, kuzyna, nawet porządnego tłumacza w narożniku nie było z czego później była beka.
A odnośnie sytuacji w samolocie: wcale bym się nie zdziwił gdyby Najman znalazł pasażera tamtego lotu, któryby opowiedział jak chujowo zachowywał się Adamek...
 
szkoda poogladalbym ich perypety


Szczerze to zawsze się dziwiłem, że w Polsce nie było więcej takich rodzin. Myślałem kiedyś, że jak ten grubas się zrobił ,,sławny" to myślałem, że lekko będzie 10-15 naśladowców. A na dłuższą metę chyba był tylko 1 Bystrzak z Famemma.


Ps- cały czas mi się ciężko przyzwyczaić, że tacy ludzie są dziś ,,sławni" :lol::lol::lol:

Zawsze mi ciężko w to uwierzyć, ale takie czasy.
 
Karaś, ten co przerabia tą swoją twarz na tik roku, Wiewiór i Koziołek ostatnimi uczestnikami turnieju.

Wow. Co za nowość.


Mistrz gry dzięki za przeciek z Szachtą w turnieju, którego nie ma :lol:
 
Szczerze to zawsze się dziwiłem, że w Polsce nie było więcej takich rodzin. Myślałem kiedyś, że jak ten grubas się zrobił ,,sławny" to myślałem, że lekko będzie 10-15 naśladowców. A na dłuższą metę chyba był tylko 1 Bystrzak z Famemma.


Ps- cały czas mi się ciężko przyzwyczaić, że tacy ludzie są dziś ,,sławni" :lol::lol::lol:

Zawsze mi ciężko w to uwierzyć, ale takie czasy.
akurat serial o bystrzaku był długo przed fame mma ale teraz tylko Tajfun ciągnie
 
Tak w ogóle to niezły upadek frikow że mistrz gry mówi, że jest potrzebny prawie 50 letni Pudzian na Fame 31 aby zaciekawić ludzi.


Uniwersum które może dosłownie zatrudnić 100 tysięcy osób musi się ratować Pudzianem wyrzutym przez KSW już dobre 15 lat, bo sami postanowili przez dekadę ciągnąć ten wózek 20 postaciami.


Czy to najlepiej nie świadczy o amatorstwie polskiego freaku?


PS- czy tylko ja nie rozumiem tego mega hypu ludzi na programach na Bombę?
 
Tak w ogóle to niezły upadek frikow że mistrz gry mówi, że jest potrzebny prawie 50 letni Pudzian na Fame 31 aby zaciekawić ludzi.


Uniwersum które może dosłownie zatrudnić 100 tysięcy osób musi się ratować Pudzianem wyrzutym przez KSW już dobre 15 lat, bo sami postanowili przez dekadę ciągnąć ten wózek 20 postaciami.


Czy to najlepiej nie świadczy o amatorstwie polskiego freaku?


PS- czy tylko ja nie rozumiem tego mega hypu ludzi na programach na Bombę?
dobra wykurwiaj na komisję bo ci rentę zabiorą.
Wykładowca.


jamniczek niewzruszony.
 
Jeszcze jedno, bo podczas Fame 30 nie miałem tu konta.

Wiele osób pisało, że Sebki spowodują upadek frików i nikogo.

Cage Denis vs Szachta był w ostatnich latach najbardziej oglądanym a wg Msciwuja i Boxdela to gala która sprzedała się najlepiej od czasu Narodowego.

Ale debile, bossy freaków zamiast kształtować takie nowe postaci to lepiej pakować w promocję jakiegos bezpłciowego Akopa, Bojana czy Koziołka


Amatorzy....
 
Mały Książe jest fenomenem nielubiany we freakach nieszanowany przez sportowców. I ciagle wierzy ze ludzi bawi dowcip z dawaniem kwiatów oraz bluza z jaminkami. Niech zgadne kolejny dzien z zawodnikiem to bedzie wyjazd do schroniska i zabawa z pieskami w mieszkaniu. Człowiek, który miał walkę wieczoru z podwójnym mistrzem Babilonu cieszy się po porażce ( obiektywnie dał niezła walkę) gdzie tutaj ambicja? Wisieńka na torcie jest jego wpis na fb " Nie jestem idealny. Daleko mi do bycia dobrym, ale jedno trzeba mi przyznać: nigdy się nie poddaję". Nie przypominam sobie aby Ares, Materla czy Bartosiński pisali o sobie , że się nie poddają. Słodziak.
 
Mały Książe jest fenomenem nielubiany we freakach nieszanowany przez sportowców. I ciagle wierzy ze ludzi bawi dowcip z dawaniem kwiatów oraz bluza z jaminkami. Niech zgadne kolejny dzien z zawodnikiem to bedzie wyjazd do schroniska i zabawa z pieskami w mieszkaniu. Człowiek, który miał walkę wieczoru z podwójnym mistrzem Babilonu cieszy się po porażce ( obiektywnie dał niezła walkę) gdzie tutaj ambicja? Wisieńka na torcie jest jego wpis na fb " Nie jestem idealny. Daleko mi do bycia dobrym, ale jedno trzeba mi przyznać: nigdy się nie poddaję". Nie przypominam sobie aby Ares, Materla czy Bartosiński pisali o sobie , że się nie poddają. Słodziak.

Fame jest w opłakanym stanie to jeszcze jakiegoś anonimowego nudziarza zatrudnili.

Dla mnie anonimowy, bo chyba tylko 1-2 razy o nim słyszałem w życiu.
 
Choćby Kasjo podpalił całe studio to już nie oglądam tych programów bo zużyły mi się te same mordy 799 raz.

Taki na przykład konflikt Alan vs Kasjo to na ekranie ma już prawie 10 lat. Chore.
najgorsze że setki tysięcy ludzi dalej chcą te same mordy oglądać
 
Back
Top