Fame MMA gala youtuberów

Dosypią głosy na 100 procent bo turniej oparty na załęckim nie może się odbyć bez zaleckiego.

A już jest Out razem z Glebą :juanlaugh:
 
Dosypią głosy na 100 procent bo turniej oparty na załęckim nie może się odbyć bez zaleckiego.

A już jest Out razem z Glebą :juanlaugh:
Ta 2 co odpada w głosowaniu to nie odpada tylko walczy o pierwszego rezerwowego, w razie gdyby ktoś doznał kontuzji
 
nie zrozumiales mnie, pytam ktora to byla ta walka w tajskim? bo na pewno nie zadora vs kasjo.
Racja, nie zrozumiałem cię.

To nie była walka w tajskim, ale była walka zawodowca z amatorem na w miarę sprawiedliwych zasadach, w sumie nawet naciągniętych na korzyść frika, który do końca frikiem nie jest, a i tak widzieliśmy jak to się skończyło, więc chciałbym zobaczyć deklaracje na całkowicie sprawiedliwych zasadach, jakiegoś frika, z zawodowcem z tej samej wagi a nie 30 kg lżejszym. A w miarę sprawiedliwe zasady rozumiem przez to że walka bez parteru i obaleń.

Ten mój poprzedni post był trochę źle napisany.


Edit: ja bym dopiero chciał, żeby taka walka się odbyła, z udziałem jakiegoś ferariego w walce przykładowo z Wrzoskiem.
 
Jak to jest z tymi frikami obecnie? Z ich popularnością? Peak już chyba jakiś czas minął czy mi się tylko wydaje? Bo coś nie słyszę, żeby wykręcali dalej jakieś kosmiczne liczby.

Kiedyś powstawały te frikowe paraorganizacje jak grzyby po deszczu. A teraz coś chyba posucha?
 
Jak to jest z tymi frikami obecnie? Z ich popularnością? Peak już chyba jakiś czas minął czy mi się tylko wydaje? Bo coś nie słyszę, żeby wykręcali dalej jakieś kosmiczne liczby.

Kiedyś powstawały te frikowe paraorganizacje jak grzyby po deszczu. A teraz coś chyba posucha?
Tendencja jest spadkowa od dłuższego czasu, galę w studiach przeważnie, ale nadal są sponsorzy i dodatni bilans, skoro organizują.
 
Tendencja jest spadkowa od dłuższego czasu, galę w studiach przeważnie, ale nadal są sponsorzy i dodatni bilans, skoro organizują.
Ale gaże chyba ostro też poszły w dół? I nie kreują jakichś bardzo popularnych nowych frików, którymi by się dzieciarnia turbo podniecała?
 
Ale gaże chyba ostro też poszły w dół? I nie kreują jakichś bardzo popularnych nowych frików, którymi by się dzieciarnia turbo podniecała?
A skąd wiesz jakie tam były gaże, od samego początku ferarie natany i inne barany w mediach podawały że dostają po milion za walkę bo taki był odgórny przykaz, sprawa się jebła na tej dmuchanej sztabce złota która dostał parke i zaniósł do lombardu.
To z wierzchu miało tylko wyglądać zajebiście.

Tazi przecież za turniej na raty hajs dostawał.


Owszem, pewnie jakiś Wardęga czy Fabiański dostali grube siano. Ale napewno nie pierwszy lepszy pet pokroju ciosa, co go zna 30 osób i medialnie nie istnieje, a tacy też przecież pierdolili że za walkę dostaną równowartość mieszkania.

To jest technika manipulacji małolatami jaka stosują jutuberzy i mądry boxdel przeniósł to do friko, że dzieci łykały to okej, ale żeby dorosły chłop? ;)
 
A skąd wiesz jakie tam były gaże, od samego początku ferarie natany i inne barany w mediach podawały że dostają po milion za walkę bo taki był odgórny przykaz, sprawa się jebła na tej dmuchanej sztabce złota która dostał parke i zaniósł do lombardu.
To z wierzchu miało tylko wyglądać zajebiście.

Tazi przecież za turniej na raty hajs dostawał.


Owszem, pewnie jakiś Wardęga czy Fabiański dostali grube siano. Ale napewno nie pierwszy lepszy pet pokroju ciosa, co go zna 30 osób i medialnie nie istnieje, a tacy też przecież pierdolili że za walkę dostaną równowartość mieszkania.

To jest technika manipulacji małolatami jaka stosują jutuberzy i mądry boxdel przeniósł to do friko, że dzieci łykały to okej, ale żeby dorosły chłop? ;)
Ja nie wiem, ja dopytuję. Wiesz, znak zapytania na końcu zdania ;-)

Wnioskowałem po tym, że kiedyś gażami się szczycili, a teraz coś nie bardzo. Oraz ludzie znani z różnych dziedzin tam walili drzwiami i oknami, jakby to było Eldorado.

Od jakiegoś czasu to mocno ucichło. Jeszcze do niedawna w mediach głównego nurtu też było więcej o frikowym światku. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Poza tym, krecik, ja tu grzecznie dopytuję, to nie mój świat, więc po co te złośliwości ;-)
 
Ja nie wiem, ja dopytuję. Wiesz, znak zapytania na końcu zdania ;-)

Wnioskowałem po tym, że kiedyś gażami się szczycili, a teraz coś nie bardzo. Oraz ludzie znani z różnych dziedzin tam walili drzwiami i oknami, jakby to było Eldorado.

Od jakiegoś czasu to mocno ucichło. Jeszcze do niedawna w mediach głównego nurtu też było więcej o frikowym światku. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Poza tym, krecik, ja tu grzecznie dopytuję, to nie mój świat, więc po co te złośliwości ;-)
Powiedz na początek ile ważysz. :jjsmile:
 
Ja nie wiem, ja dopytuję. Wiesz, znak zapytania na końcu zdania ;-)

Wnioskowałem po tym, że kiedyś gażami się szczycili, a teraz coś nie bardzo. Oraz ludzie znani z różnych dziedzin tam walili drzwiami i oknami, jakby to było Eldorado.

Od jakiegoś czasu to mocno ucichło. Jeszcze do niedawna w mediach głównego nurtu też było więcej o frikowym światku. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Poza tym, krecik, ja tu grzecznie dopytuję, to nie mój świat, więc po co te złośliwości ;-)

Za to co Fabiański odjebal za ponad bańkę, to nie ma co się dziwić że każdy tam chciał zarobić poważny hajs w kilka sekund bez uszczerbku na zdrowiu *celebryci*

WIesz co innego jest zapłacić poważne siano celebrycie z górnej półki, a co innego nołnejmom.

Problem w tym że najwięcej o tych kosmicznych zarobkach mówiły te nołnejmy, co od początku do końca nie było wiarygodne.

A z tą dmuchaną sztabą to poprostu przecholowali i sami sobie tę bańkę mitycznych zarobków rozbili.

Ciekawe czy tym razem złoto też jest próby 585
 
Za to co Fabiański odjebal za ponad bańkę, to nie ma co się dziwić że każdy tam chciał zarobić poważny hajs w kilka sekund bez uszczerbku na zdrowiu *celebryci*

WIesz co innego jest zapłacić poważne siano celebrycie z górnej półki, a co innego nołnejmom.

Problem w tym że najwięcej o tych kosmicznych zarobkach mówiły te nołnejmy, co od początku do końca nie było wiarygodne.

A z tą dmuchaną sztabą to poprostu przecholowali i sami sobie tę bańkę mitycznych zarobków rozbili.

Ciekawe czy tym razem złoto też jest próby 585
O hecy z tą sztabką to nawet nie słyszałem. A to faktycznie sporo mówi o mentalności i praktykach ludzi, którzy kręcą tym biznesem.
 
Kiedyś powstawały te frikowe paraorganizacje jak grzyby po deszczu. A teraz coś chyba posucha?
Najwidoczniej ludzie z hajsem zorientowali się że freak fighty to nie jest łatwy kawałek chleba
A co do gaż to większość zawodników znika z internetu w momencie opuszczenia freaków więc federacja ma ich w garści i może z nimi robić co chce
 
6e138d9383040f191906e819f4194e3d689d0ff228202a05134dc62a3c44422b.jpg
 
O hecy z tą sztabką to nawet nie słyszałem. A to faktycznie sporo mówi o mentalności i praktykach ludzi, którzy kręcą tym biznesem.
Sztabka złota to dla większości złoto 100 proc. Mało kto wie , że może być 50 proc a reszta dodatki.
Za to marketingowo wygląda to bardzo dobrze.
 
Wiele razy słyszałem o tych afterach i wszystkim co się dzieje w czasie tych wydarzeń Freakowych :korwinlaugh: Kryształ i koks sypią się tam kilogramami :korwinwhat:wystarczy popatrzeć na "wojowników" z największym stażem którzy biją się najczęściej i jeżdżą od konfy go konfy jak im mózg wyżarło :waldeklaugh: Kwieciński to już dwóch zdań spleść nie potrafi
 
Back
Top