Fame MMA gala youtuberów

Dosłownie polszmatżyd w swojej najlepszej formie...Ciężko to oglądać było w spokoju bo ta rażąca niesprawiedliwość do uczciwych ludzi jest porażająca.

Króluje bezprawie bo takich spraw jest od groma, a ile jest akcji gdzie ktoś wykonał pracę i nie miał zapłacone, sprawy w sądzie powygrywane, a kasy dalej nie ma bo nie można ściągnąć np. a goście z majątkami itd.
Rok temu Polsat robił program w którym Piotr Ikonowicz uczył jak olewać spłacanie długów i właśnie takie rzeczy jak np. jak nie płacić za mieszkanie, jak migać się od alimentów czy rachunków. Także...
Pominę, że w ogóle odkąd za program Polsatu odpowiada Edzio Miszczak to zjebał sporo, a teraz doszedł kolejny hit. W programie TTBZ nie będą mogli już uczestnicy się przebierać za czarnoskórych muzyków bo to przykład systemowego rasizmu, a do tego tyle lat ciemiężyliśmy murzynów...
No i drugie wspaniałe działanie Miszczaka - po wyjebaniu Dowborowej oglądanie Nasz Nowy Dom jednego z najlepszych programów Polsatu w którym była jakaś słynna misja stało się nie do strawienia, bo na jej miejsce wzięli jebniętą Romanowską.
 
Rok temu Polsat robił program w którym Piotr Ikonowicz uczył jak olewać spłacanie długów i właśnie takie rzeczy jak np. jak nie płacić za mieszkanie, jak migać się od alimentów czy rachunków. Także...
Pominę, że w ogóle odkąd za program Polsatu odpowiada Edzio Miszczak to zjebał sporo, a teraz doszedł kolejny hit. W programie TTBZ nie będą mogli już uczestnicy się przebierać za czarnoskórych muzyków bo to przykład systemowego rasizmu, a do tego tyle lat ciemiężyliśmy murzynów...
No i drugie wspaniałe działanie Miszczaka - po wyjebaniu Dowborowej oglądanie Nasz Nowy Dom jednego z najlepszych programów Polsatu w którym była jakaś słynna misja stało się nie do strawienia, bo na jej miejsce wzięli jebniętą Romanowską.
A co do tego co wyżej pisałem o nie zapłaconych należnościach to np. znam osobę co ma wygraną sprawę w sądzie o jakieś 120k, odsetki, komornik nie mógł ściągnąć nic z gościa, a typ miał majątek/auto itd. Jak sobie podłubałem to się okazuję, że ten oszust wielu ludzi zrobił w trąbę, a zasiadał sobie w różnych spółkach - rodzinke ma i tak to się kręci...Serio nie dziwię się, że niektórzy po prostu idą na "huki".
 
Rok temu Polsat robił program w którym Piotr Ikonowicz uczył jak olewać spłacanie długów i właśnie takie rzeczy jak np. jak nie płacić za mieszkanie, jak migać się od alimentów czy rachunków. Także...
Pominę, że w ogóle odkąd za program Polsatu odpowiada Edzio Miszczak to zjebał sporo, a teraz doszedł kolejny hit. W programie TTBZ nie będą mogli już uczestnicy się przebierać za czarnoskórych muzyków bo to przykład systemowego rasizmu, a do tego tyle lat ciemiężyliśmy murzynów...
No i drugie wspaniałe działanie Miszczaka - po wyjebaniu Dowborowej oglądanie Nasz Nowy Dom jednego z najlepszych programów Polsatu w którym była jakaś słynna misja stało się nie do strawienia, bo na jej miejsce wzięli jebniętą Romanowską.
No i teraz w ramach tolerancji i braku segregacji prezentowane będą tylko utwory białych chyba, że znajdą czorną gwiazdę która będzie się stylizować na czornych muzyków.
 
Edzio Miszczak to zjebał sporo, a teraz doszedł kolejny hit. W programie TTBZ nie będą mogli już uczestnicy się przebierać za czarnoskórych muzyków bo to przykład systemowego rasizmu, a do tego tyle lat ciemiężyliśmy murzynów...

A gdy zaproszą Murzyna to będzie się mógł przebierać za białych?

Komuś się coś popierdo…ło w główce.

:korwinwhat:
 
oczywiśćie nie zabrakło ekseprta Jakuba Żaczka w programie pokazanego jako Zenobia Żaczek :juanlaugh:

znany wcześniej jako Jakub Gawlikowski zaburzony przebieraniec co zajmuje się zajmowaniem pustonstanów które są czyjąś własnością z dzikimi lokatorami robi za autorytet w Polsacie :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:
Kurwa jak to oglądałem to wiedziałem że to jest trans! Tfu!
 
Piotr Witczak zwrócił się do kibiców z bardzo ważnym apelem. Popularny ”Bonus BGC” rozpoczął zbiórkę, która pomoże mu wrócić do pełni sprawności po pobycie w szpitalu.

Niech litra wychla, to mu się polepszy
 
Piotr Witczak zwrócił się do kibiców z bardzo ważnym apelem. Popularny ”Bonus BGC” rozpoczął zbiórkę, która pomoże mu wrócić do pełni sprawności po pobycie w szpitalu.


A co to się stanęło temu Bonusu?

Pobyt w szpitalu? Psychiatrycznym?
 
Boxdel jeszcze nie jest skończony w Fame i może wrócić w przyszłości. Generalnie sprawa już przycichła, a może zwyczajnie oleją wszystko jak prokuratura będzie się ociągać jak zwykle w tym kraju?

Na bank ten gruby przyjeb wróci ,łeb tak przyświrował i najebal małolata makaronu na uszy, że ci tam mu wybaczyli prawie
 
Rok temu Polsat robił program w którym Piotr Ikonowicz uczył jak olewać spłacanie długów i właśnie takie rzeczy jak np. jak nie płacić za mieszkanie, jak migać się od alimentów czy rachunków. Także...
Pominę, że w ogóle odkąd za program Polsatu odpowiada Edzio Miszczak to zjebał sporo, a teraz doszedł kolejny hit. W programie TTBZ nie będą mogli już uczestnicy się przebierać za czarnoskórych muzyków bo to przykład systemowego rasizmu, a do tego tyle lat ciemiężyliśmy murzynów...
No i drugie wspaniałe działanie Miszczaka - po wyjebaniu Dowborowej oglądanie Nasz Nowy Dom jednego z najlepszych programów Polsatu w którym była jakaś słynna misja stało się nie do strawienia, bo na jej miejsce wzięli jebniętą Romanowską.
Mocniej: Ikononowicz i ten Kołcz Fryderyk Karzełek uczyli mitów o oddłużaniu.
Bzdury kompletne, naogladają się ludzie tych programów i siano mają w głowie.
Jeszcze te legendarne rozwiązanie: daj 1/5 udziałów w domu to syndyk nie sprzeda.
Sprzeda tylko kupią to bandyci, karki wprowadzą bezdomnych...
Plus Ikononowicz to ruski onunca, jeden z nielicznych posłów który był przeciw wejściu Polski do NATO.
Wyjątkowy szkodnik i brat Magdy Gessler która reprezentuje ta gorsza stronę polskiego biznesu...
 
Zajebisty materiał. Wszyscy eksperci na oczach całej polski wytłumaczyli jak elegancko i legalnie znaleść sobie mieszkanie za darmo na lata i móc sobie jeszcze na tym zarobić. Masakra
Procesem karnym można dojechać takich ludzi tylko trzeba mieć odpowiednie zapisy, a że ludzie nie czytają umów...
 
Mocniej: Ikononowicz i ten Kołcz Fryderyk Karzełek uczyli mitów o oddłużaniu.
Bzdury kompletne, naogladają się ludzie tych programów i siano mają w głowie.
Jeszcze te legendarne rozwiązanie: daj 1/5 udziałów w domu to syndyk nie sprzeda.
Sprzeda tylko kupią to bandyci, karki wprowadzą bezdomnych...
Plus Ikononowicz to ruski onunca, jeden z nielicznych posłów który był przeciw wejściu Polski do NATO.
Wyjątkowy szkodnik i brat Magdy Gessler która reprezentuje ta gorsza stronę polskiego biznesu...
Ikonowicz to cholerny szkodnik o mentalności nawet nie komunistycznej tylko chuj wie jakiej. Kandydował z okręgu słupskiego do Sejmu i na szczęście się nie dostał, ale gość od lat robi potężną szkodę ludziom jeśli idzie o te jego wymysły na temat wynajmu (dobra sam wynajmuje, ale kurwa jak nie mam na czynsz bo mi się spóźniają wypłaty - częste, to pożyczam), a niektóre durne media je podają dalej.
 
Kolejne bokserskie bumisko a do tego totalny noł nejm, nieznany nawet niedzielnym kibicom boksu, chce posmakować kasy we frikach.

 
Włączyłem f2f, zobaczyłem trzech debili, Polaka, tego małego wafla Baxtona i Grega, łącznie mają może 100 IQ i wyłączyłem po 3 minutach. Nie dość, że debile, to jeszcze wieje nudą w chuj. Wy zawsze oglądacie te programy i to w całości?
 
Włączyłem f2f, zobaczyłem trzech debili, Polaka, tego małego wafla Baxtona i Grega, łącznie mają może 100 IQ i wyłączyłem po 3 minutach. Nie dość, że debile, to jeszcze wieje nudą w chuj. Wy zawsze oglądacie te programy i to w całości?
Przecież ten Greg to jest nieporozumienie panie. Ja bym go na takiej konferencji zagonił do zagrody w 24 sekundy.
 
Piękny roast, merytoryczny. Zwłaszcza polecam końcówkę: Gimper i sporo zawodników Fame nie zaczynało od tik toka więc zobaczycie w przyszłości jakie będą pokemony :siuu:
 
W ogóle to jak Polak, Ferrari I Wiewior trafili do Fame? Przecież oni nie byli jutuberami z zasięgami, na insta też byli nikim.
 
Back
Top