Fame MMA gala youtuberów

Tylko pod warunkiem, że będziesz jechał te śmieci do spodu, a zarobki przeznaczymy na wynajmowanie Beatris Polańskiej żeby opierdalała kindybała
Ja to bym z chęcią rozjechał tego syna kurwy, ale no właśnie budowanie zasięgów w internecie to nie jest takie proste - jeśli się idzie drogą normalną, promowana jest rozmaita patologia. A to nie jest tak, że oni się wybijali na jakiś sztucznych dramach/crossach? Jak były te początki jutuba itd.? No chyba, że ja się mylę...
 
Na Instagramie Polaka są jeszcze stare zdjęcia sprzed kariery w Fame i tam widać, że pierwszy materiał na YT miał wrzucić dopiero w 2016, czyli mniej więcej dwa lata przed Fame 1. Czyli cała legenda tych influencerów jest bardzo uboga i to nie jest kwestia wielu lat przed powstaniem Fame. Widać, że on coś pakował i kręcił się na siłowniach, a gdzie tam zaczęła się influencerka na wyższym poziomie to mglista sprawa. Jeśli to są znajomości z jakichś live streamów czy projektów w stylu YT Shore to może coś jeszcze wisi na YT, ale live'y chyba wszystkie pousuwane, więc nie można sprawdzić historii na szybko.

 
Odklejeniec wciąż myśli, że życie to film.


Mentalnie jest w transie …

:fjedzia:
 
b07f8c4057939b6fd8950a171a3af467050aa725509c95fc620edfea44e3bdf0.jpg
 
W ogóle to jak Polak, Ferrari I Wiewior trafili do Fame? Przecież oni nie byli jutuberami z zasięgami, na insta też byli nikim.

Wiewiór sam się zgłosił do nich przez sm powołując się na to, że jest znany z tego wywiadu i jest chetny na jakąś bitke. Chcieli robić show to wzieli go do walki z 120kg koksem na fame1. Teraz mistrz dwoch kategorii wagowych także hit :korwinlaugh:

 
Wiewiór sam się zgłosił do nich przez sm powołując się na to, że jest znany z tego wywiadu i jest chetny na jakąś bitke. Chcieli robić show to wzieli go do walki z 120kg koksem na fame1. Teraz mistrz dwoch kategorii wagowych także hit :korwinlaugh:


:najmancoty::latajacaslomkaptysiowa:
 
Kolejny. Serio nie wiem na jaki chuj jakieś friki miałyby go zatrudniać. Tam się zaczyna robić przechowalnia zawodowców.

 
Kolejny. Serio nie wiem na jaki chuj jakieś friki miałyby go zatrudniać. Tam się zaczyna robić przechowalnia zawodowców.


:whodefuk:
 
Natan odgrywa rolę. Więcej aktorstwa, mniej sportu. To są freaki, nie UFC. Natan ekstremalnie zwiększył swoją wartość marketingową w tym świecie. Jego walka z Muranem byłaby hitem.
 
Back
Top