Fame MMA gala youtuberów

Typ z Twittera, mieszka w Niemczech, pracuje u jakiegoś turasa i kręci tam kebaba. Udziela się w temacie piłki nożnej i nazbierał parę k followersów, bo dużo hejtuje i zaczepia znane osoby.
Coś trenuje czy takie tam głupoty Polak gadał by było niby ciekawiej?
 
Coś trenuje czy takie tam głupoty Polak gadał by było niby ciekawiej?
Nie obserwuję go to nie wiem, zawsze jak mi się przewijał w dyskusjach to w tematach piłkarskich i trochę frikowych, nigdy na tliterowym boksie czy MMA. Może coś trenował kiedyś, a może dopiero zaczął i się skompromituje jak Fabijanski. Po wyglądzie nie spodziewam się zbyt wiele ale w Gromdzie są zabijaki z wyglądu, a później padają po jednym strzale więc może taka pizda zaskoczy w drugą stronę.
 
Nie obserwuję go to nie wiem, zawsze jak mi się przewijał w dyskusjach to w tematach piłkarskich i trochę frikowych, nigdy na tliterowym boksie czy MMA. Może coś trenował kiedyś, a może dopiero zaczął i się skompromituje jak Fabijanski. Po wyglądzie nie spodziewam się zbyt wiele ale w Gromdzie są zabijaki z wyglądu, a później padają po jednym strzale więc może taka pizda zaskoczy w drugą stronę.
Szybko w cipe dostanie bo to jest lamus.
 
Nie obserwuję go to nie wiem, zawsze jak mi się przewijał w dyskusjach to w tematach piłkarskich i trochę frikowych, nigdy na tliterowym boksie czy MMA. Może coś trenował kiedyś, a może dopiero zaczął i się skompromituje jak Fabijanski. Po wyglądzie nie spodziewam się zbyt wiele ale w Gromdzie są zabijaki z wyglądu, a później padają po jednym strzale więc może taka pizda zaskoczy w drugą stronę.
Taki Oskarek Konopski się nawet ładnie bił, więc jest nadzieja :siuu:
 
Obcięty pierwszy człon bez tego drugiego MMA - Co on kurwa bełkocze?

 
Dupsko kelnera boli, że ktoś trzepie kasę na frikach po tym - co sam przyznał - sami na początku zaczęli ich promować. Pudzian w butach, odkopanie Najmana etc. I teraz pretensje, że ludzie płacą innym "federacjom" za całe gale frikowe :lol:
 
Dupsko kelnera boli, że ktoś trzepie kasę na frikach po tym - co sam przyznał - sami na początku zaczęli ich promować. Pudzian w butach, odkopanie Najmana etc. I teraz pretensje, że ludzie płacą innym "federacjom" za całe gale frikowe :lol:
nie zapominaj o legendarnej walce dumny ćpun vs niepełnosprawny koksu, który może skończyć w sądzie za ten swój sklep internetowy...
Oczywiście: ta walka na Narodowym, gali sprzedawanej jako święto MMA :korwinlaugh: :roberteyeblinking:
Nie wiem, tak się zastanawiam kto jest większym draniem? Różal czy ten El Kelnero, który go wypromował i teraz krytykuje freaki?
Oboje są zjebani, te ich wywiady to jest rak...
 
Ale ten sklep Koksa był zarejestrowany w USA, więc polskie sądy chooja mu zrobią? Skazanie za ten wywiad na KS też nie wchodzi w grę :crazy:
 
Ale ten sklep Koksa był zarejestrowany w USA, więc polskie sądy chooja mu zrobią? Skazanie za ten wywiad na KS też nie wchodzi w grę :crazy:
Zobaczymy.
W ogóle to jest szaman kompletny: też promował krem na spalanie tłuszczu.
Oglądaliście ten jego odcinek z Abusem? Jezus jakie on bzdury tam mówił.
Jak jestem fanem deregulacji zawodów to słuchając tego typa zastanawiam się czy jednak trenerzy powinni zdawać jakieś egzaminy...
 
Obcięty pierwszy człon bez tego drugiego MMA - Co on kurwa bełkocze?

Kelner ma rację wyjątkowo, na chuj im MMA jak tam 80% to kurwa walki w innych formułach a pełnoprawną walka MMA na zasadach Ufc się nigdy nie odbyła.
 
Takie coś dzisiaj wleciało. Pojebały im się konta :beczka:

F-wG-AdX0AA2qxj
 
Boxdel jeszcze nie jest skończony w Fame i może wrócić w przyszłości. Generalnie sprawa już przycichła, a może zwyczajnie oleją wszystko jak prokuratura będzie się ociągać jak zwykle w tym kraju?

 
oczywiśćie nie zabrakło ekseprta Jakuba Żaczka w programie pokazanego jako Zenobia Żaczek :juanlaugh:

znany wcześniej jako Jakub Gawlikowski zaburzony przebieraniec co zajmuje się zajmowaniem pustonstanów które są czyjąś własnością z dzikimi lokatorami robi za autorytet w Polsacie :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:
Dosłownie polszmatżyd w swojej najlepszej formie...Ciężko to oglądać było w spokoju bo ta rażąca niesprawiedliwość do uczciwych ludzi jest porażająca.

Króluje bezprawie bo takich spraw jest od groma, a ile jest akcji gdzie ktoś wykonał pracę i nie miał zapłacone, sprawy w sądzie powygrywane, a kasy dalej nie ma bo nie można ściągnąć np. a goście z majątkami itd.
 
Back
Top