Fame MMA gala youtuberów

Wypierdalajcie z ta polityka do odpowiedniego tematu, link ponizej

cii-juz-dobrze-skad-w-tobie-tyle_2019-11-12_02-43-01.jpg
 
Idole obecnych dzieciaków :burnit: co za popierd#lone czasy... Wyrocznią jest liczba wyświetleń, obserwujących i lajki... później takie padalce i degeneraci robią takie rzeczy :bad: ale najgorsza jest ta zmowa milczenia... jak sobie przypomnę, jeszcze kilkanaście lat temu takie piz#y były szybko weryfikowane w życiu. A teraz gdyby to nie wyszło dalej piąteczki i funflowanie się w Unique, WCA i wielu innych klubach... bo zasięgi bo hajs :jimcarreyvomit:
 
W ogóle ciekawostka. Parę dni temu robiłem w 2 klasie szkoły średniej pogadankę o cyberprzemocy i ostrzegałem przed relacjami bliskimi z influ oraz tym, że to iż są popularni i się ich lubi nie czyni z nich od razu dobrych ludzi i jak trafiłem z tematem. Ogółem sytuacja jest taka jaka jest i uwierzcie, że dzieciaki są zapatrzeni w influ i chcą być jak oni co tworzy problemy. Ja kurwie na influencerów od dawna odkąd zobaczyłem, że dzieciaki oglądają tych patostreamerów.
PS. @Mmayhem a pedofilii bym zajebywał na miejscu bo jedna z najbliższych mi osób padła ofiarą jednego z tych skurwysynów i dlatego mówię wprost długa i brutalna śmierć to jedyne na co takie odpady społeczne zasługują i chuj mnie czy to ksiądz, influencer czy kurwa magazynier w firmie robiącej gumki każde takie coś, bo człowiekiem tego nie nazwę zasługuje na śmierć.
 
Back
Top