Fame MMA gala youtuberów

Obecna postawa trenera Oknińskiego to chyba przykład upadku zasad w tym grajdole. Mnie osobiście cała ta sytuacja odrzuca i brzydzi.
img_2_1693166828359.jpg
 
I Jeszcze się dziwi, że Friz woli mieć nowa ekipę zamiast niego: żaden kop nie jest potrzebny, przyszłość go wystarczają przebudzi tylko będzie za późno :korwinlaugh:
Friz kurwa? Fryza to mu se w szkole robiliśmy, ten gość sobie robi fryzurę ekstrawagancką i dlatego jest nazywany fryz? Kto to kurwa wogole jest? Z czego jest znany, co w życiu osiągnął?
 
wedle mojej oceny, to był całkiem fajny pseudo sierp z partyzanta xd

sam bym w kurwę dał, by tego Marconia rozjebać - mało ludzi mnie tak irytuje jak on

cohones, make it happen, najpierw Marcoń, potem Ferrari
Ferrari by ci najebał bo on by walczył jak równy z równym z Whittakerem, cofnij 500 stron jak tu taki jeden cwel herezje głosił.
Ogólnie to Poatan miałby problemy w stójce z Amadim Amadim więc cienko widzę twoje szanse.
 
Ferrari by ci najebał bo on by walczył jak równy z równym z Whittakerem, cofnij 500 stron jak tu taki jeden cwel herezje głosił.
Ogólnie to Poatan miałby problemy w stójce z Amadim Amadim więc cienko widzę twoje szanse.
za samą możliwość nacharania mu na ryj i zmieszania z błotem, jestem gotów podjąć takie ryzyko
 
Wynajmę ci pokój i możesz polowanie w Ustce z Paulem urządzać :roberteyeblinking: :awesome:
kolega biznesmen, właściciel posiadłości ziemskich? przecież w ustce, czy skąd tam ten parch pochodzi, rządzi majętna rodzina Roślików wespół zespół ze specjalistą od haraczy, walki 5v1, Jackiem Murańskim

a tak całkowicie poważnie, w chuj chciałbym pokazać takim gniotom jak dwaj wyżej wspomniani przeze mnie pajace, gdzie jest ich miejsce na tym świecie i do czego się nadają, a najlepiej to zrobić to publicznie, przy możliwie najszerszej publice jak tylko się da - przecież oni nie ogarnęliby nawet roboty na kasie w żabce, istnieją tylko i wyłącznie dzięki internetowi
 
Back
Top