Fame MMA gala youtuberów

Przenośnia do bezdomnych z Ełku i skurwysyństwa które ich nagrywa. Dla mnie to pierdolony żart że on tu jeszcze jest kpiąc z moderacji, robiąc multikonta i po banach robienie tego samego
A to nawet nie wiem o co chodzi, jedyne co ostatnio widziałem w tym "klimacie" to te ścieki z gimby co się znęcają nad innymi. Poruszę temat z chłopakami.
 
A to nawet nie wiem o co chodzi, jedyne co ostatnio widziałem w tym "klimacie" to te ścieki z gimby co się znęcają nad innymi. Poruszę temat z chłopakami.
Dzięki, przyda się. Po prostu on dostaje od niektórych z Was embargo nawet na poruszanie tematów związanych z dręczeniem i żerowaniem na bezdomnych, a on sobie to wszystko sprytnie obchodzi i albo wstawia sobie sygnaturę, albo gdzieś indziej pisze coś o Ełku promując go w pewien sposób. Głupich tu nie ma, kazdy wie o co chodzi, a on czuje się bezkarny.
 
Niech zrobią jej walkę z Piątkowską lub Brodnicką. Inne zestawienia nie mają sensu.


Bez znaczenia. Obydwie walki będą nudne.

Mnie to szczerze nawet w tych kadrach FMa mało co grzeje obecnie za dużo youtuberstwa i dlatego już wszystko takie #nikogo.


Szkoda że zmarnowano Labryge na Karwata.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Przez ten dupny FM muszę sobie zobaczyć jakąs gale UFC wreszcie bo ostatnia jaka oglądałem to chyba ten Czeczen co pokonał Olivere, a niestety youtuberstwo nie daje mi tego co chciałem oglądać na FM. Tak to jest jak 90 procent to chude paralityki z yt.


HL był lepszy od Fame ale też mnie nie porwał. Takie maks 4 na 10 gdzie Fame dałem chyba 1 na 10.

Robić szybko Tyburski vs Labryga.
 
Last edited:
KSW nie dla Tańculi.

,,Spokojnie mogę powiedzieć, że czujemy się na tyle pewni, żeby nie dawać zestawień freakowych teraz na Colosseum 2. Ale jest jedna postać i to też jest taka postać, która wraca niejednokrotnie w komentarzach i tylko go bierzemy wyłącznie pod uwagę, to jest Martyn Ford. To jest jedyny facet, który oczywiście zaczął coś tam ćwiczyć, zaangażował się bardzo mocno, sobie zbudował tam rynek. Rozmawiałem z nim, ale niestety okazało się, że ma jakieś swoje plany filmowe i może to stanąć nam na przeszkodzie.”
 
KSW nie dla Tańculi.

,,Spokojnie mogę powiedzieć, że czujemy się na tyle pewni, żeby nie dawać zestawień freakowych teraz na Colosseum 2. Ale jest jedna postać i to też jest taka postać, która wraca niejednokrotnie w komentarzach i tylko go bierzemy wyłącznie pod uwagę, to jest Martyn Ford. To jest jedyny facet, który oczywiście zaczął coś tam ćwiczyć, zaangażował się bardzo mocno, sobie zbudował tam rynek. Rozmawiałem z nim, ale niestety okazało się, że ma jakieś swoje plany filmowe i może to stanąć nam na przeszkodzie.”
Olbrzym, który od 2018 roku debiutuje w największej federacji w Europie :beczka:
 
@Bolesław

Serio jestem wkurzony. FM to miała być moja nowa rozrywka do kresu aż święty Piotr mnie zawoła i serio trudno mi się pogodzić ze znów wracam do punktu wyjścia że nie ma w sporcie czym żyć otoczkowo. FM miał to zmienić i uja wyszło z tego. Ja tu miałem tylko zajadać popcorn i patrzec kto kogo zje na konfie. Rozwalić tak dobry fun. Ech ten FM miał szansę przykryć szare życie doczesne, a tu już zgon na samym starcie.

Filmy czy seriale to dziś wielkie śmierdzące g...o i serio za bardzo nie ma w co uciekać. Liczyłem na FM, no ale...

Ciężki żywot człowieka dymogennego na tym padole. Czekam na debaty Repsów w USA z udziałem Trumpa, a tak nie ma co śledzić. Nuda. Do emerytury mam 2 lata to zacznę sobie świat zwiedzać i już nie będę musiał na nic liczyć.Azja idzie na pierwszy ogień i walić zamienniki z tv i liczenie na jakieś fajne uniwersa bo uważam że FM to serio mogło być coś na długie lata a nie to z tego zrobiono czyli kolejną z nudę z dyplomatycznym pier.... jak we wszystkich sportach na tym świecie. Zmarnowana big chance.
 
@Bolesław

Serio jestem wkurzony. FM to miała być moja nowa rozrywka do kresu aż święty Piotr mnie zawoła i serio trudno mi się pogodzić ze znów wracam do punktu wyjścia że nie ma w sporcie czym żyć otoczkowo. FM miał to zmienić i uja wyszło z tego. Ja tu miałem tylko zajadać popcorn i patrzec kto kogo zje na konfie. Rozwalić tak dobry fun. Ech ten FM miał szansę przykryć szare życie doczesne, a tu już zgon na samym starcie.

Filmy czy seriale to dziś wielkie śmierdzące g...o i serio za bardzo nie ma w co uciekać. Liczyłem na FM, no ale...

Ciężki żywot człowieka dymogennego na tym padole. Czekam na debaty Repsów w USA z udziałem Trumpa, a tak nie ma co śledzić. Nuda. Do emerytury mam 2 lata to zacznę sobie świat zwiedzać i już nie będę musiał na nic liczyć.Azja idzie na pierwszy ogień i walić zamienniki z tv i liczenie na jakieś fajne uniwersa bo uważam że FM to serio mogło być coś na długie lata a nie to z tego zrobiono czyli kolejną z nudę z dyplomatycznym pier.... jak we wszystkich sportach na tym świecie. Zmarnowana big chance.
Dużo filmów i seriali to dziś gówno, ale nie wszystkie. Ja też z chęcią obejrzę debaty prawyborcze z Trumpem
 
@Boleslaw


Zakładałeś ze to pójdzie aż w tak tragicznym kierunku?


Ja myślałem ze dymy i sebki to bedzie nawet 80 procent tego contentu na wieki. Dlatego patrzę na to z niedowierzaniem.
 
Last edited:
Filipek chce powalczyć u Angoli.
Wspieram takie inicjatywy, jednak tam powinien być jakiś killer by godnie reprezentować nasz kraj, nie Marcinek.
 
kipip.jpg
 
Back
Top