Fame MMA gala youtuberów

To zazwyczaj są turbodebile z tego faktu, że oni się nie zabezpieczają finansowo na przyszłość, a żyją chwilą. Uda im się trafić złoty czas to większość po pewnym czasie nie kończy zbyt dobrze, ale tu też wychodzi bycie w ciągłym blasku fleszy. Zaraz ktoś powie, ale wymień przykłady to ja rzucę: "rozejrzyj się" bo to, że ktoś na pierwszy rzut oka wygląda jakoś to nie znaczy, że tam wszystko w środku jest w porządku. Długo by mówić, ale nikt mi nie powie, że nie ma w tym szerszego planu by ogłupiać masy bo patrząc na tym kto i w jaki sposób może teraz zarabiać ponadprzeciętnie to ja tu łączę kropki.
oni stracą większość tego co zarobią z tego samego powodu dlaczego większość zawodników NBA ogłosi bankructwo w przeciągu 5 lat po zakończeniu kariery, większość osób wygrywających w Lotto w dobrym scenariuszu wszystko straci, a w złym skończy z długami i tak dalej...
Pewnie fuksiarze z krypto, którzy kupili w 2011 roku kilkanaście bitcoinów i później stali się milionerami -też tak skończą...
Polecam obejrzeć ten filmik o bankructwie Wiśniewskiego:


Np. Artur Boruc mówił o tym, że pierwszym co mu powiedział menadżer po podpisaniu kontraktu z Celtic było to, żeby wybił sobie z głowy teksty, że są pieniądze tak duże, których nie da się stracić. Każdą fortunę można stracić i skończyć z długami...


Jeśli nie ma się wiedzy odnośnie zarządzania kasą -to ja się straci. Szczerze mówiąc to gdyby wygrał w Lotto mając 18 lat to pewnie większość bym jeszcze miał, ale na pewno popełniłbym masę głupich błędów miedzy innymi zadając się z nieodpowiednimi ludźmi aż po kupowanie rzeczy, których utrzymanie za dużo kosztuje. Chociaż nic nie przebije byłej willi Evandera Holyfielda z masą pokoi :muttley:
1668189973731.png


Druga sprawa: to akurat się Kaniowskiemu udało mówiąc, że obecnie sukces w internecie to nie tyle dobry pomysł, kreatywność, a raczej desperacja, zawziętość. Faktycznie patrząc na freakowe gale to dużo takich osób. Co Maja Staśko, Bonus czy ta Murzynka Frania, która nabijała mu wyświetlenia swoimi cyckami?
I wchodzi ta idiotka mówiąca o "ciężkiej pracy". Gdyby pokazała cycki robiąc potrójne salto to może...

Tylko co dalej po popularności? Nitro potrafił się ustawić (pomijając fakt, że wykorzystanie dziecka do wybielania własnego wizerunku to draństwo i zniszczył własnemu dziecku życie...) po tym jak patostreamerzy przestali być w modzie, a Rafonix dostał bana. Wardega też, ale czy reszta ta radę?
Don Kasjo skończy na gali Wasilewskiego jako ofiara dla jakiegoś młodego zawodnika...
Mocniej na freak fightach zarobią właściciele FameMMA, a reszta mająca mniej niż 23 lata to...
 
Macie Towarzysze więcej tej Lisy od Frania: hm, dlaczego faceci ją traktują?

Kurwa ten wywiad to ejst mistrzostwo: tatuś mi nie daję wystarczająco dużo kasy :muttley:

Z parę miesięcy temu zacząłem jej obserwować na instagramie: to jest kosmos :brainoverload:
Chociaż oczywiście wszystko co wrzuci się do sieci to już można nigdy nie usunąć i takie sezonowe gwiazdy możliwe, że kiedyś będą chciały o tym zapomnieć, ale internet nie zapomina nigdy :roberteyeblinking:

Ciekawe ile z nich ma sponsorów: tajemnicą poliszynela jest to, że aktorki też tak dorabiają, nie tylko w Dubaju...
 
 
@ZELAZNAREKA Muran chyba nie porwał narodu swoimi orędziami podczas konferencji.



Znalazłbym 100 innych osób którzy powinni być tu za Murana. Akurat nie rozumiem że jest tu umieszczony bo facet wszędzie jak może reklamuje ulubione hasło marszu ,,Bóg,honor, ojczyzna" Przy tych wielkich autorytetach tiktoka i YT to facet powinien mieć plakat ,,Dzięki Jaca o gadaniu o patriotyzmie w meju"

Szczerze oprócz niego, nie znam żadnego influ który o tym gada.
 
Last edited:
Fame się chyli ku końowi mysle odejscie Szalonego Reportera to poczatek konca. Jedyny ratunek to walka Majewski vs Akop ale Narodowy w remoncie.
Moze walka Majewski vs AKop w rzymskiej kwiacarnii,
 
A tak odnośnie zarobków: szanuje szczerość, bo niestety wielu aktorów razem z tabloidami i portalami plotkarskimi stworzyło jakiś mit, że aktorzy to niemal jacyś milionerzy...



Fame się chyli ku końowi mysle odejscie Szalonego Reportera to poczatek konca. Jedyny ratunek to walka Majewski vs Akop ale Narodowy w remoncie.
Moze walka Majewski vs AKop w rzymskiej kwiacarnii,
Szalony Reporter to jest kopia Zbigniewa Stonogii: hej mam kwity na pedofila. Ha ha, obesrany chodzisz?
Konkretów brak: zostały słit focie z Ukrainy...
Jeszcze brakuje ultra profesjonalnych losowań...

Spokojnie pociągną jak zaangażują zawodników też z innych grup wiekowych i już się to dzieje.
 
Jak jest 14k wyświetleń na KSW
11k wyświetleń na UFC
I po 1k komentarzy tu i tu.

To już się zelaznygrzyb nie jara że wszyscy oglądają friki, które mają 7k wyświetleń ostatniej gali i uwaga, 180 komentarzy live.
Robi wrażenie.
 
Muran z nowym info.


To od początku.Po walce zostałem przyjęty na oddział chirurgiczny z poziomem CRP 250 (przy normie dla zdrowego człowieka 5 ) .Czyli stan zapalny, którego ognisko zlokalizowane było od ponad dwóch tygodni w lewej łydce był skrajnie podwyższony. Chirurg, który oglądał walkę porównał kopnięcia, które w pierwszych sekundach dostałem w lewą łydkę do uderzenia w otwartą ranę poparzeniową. Nie dziwię się Robertowi,że taki miał plan żeby od początku uderzać w mój słaby punkt ( sam bym zrobił to samo) . Na fakt, że moja lewa łydka była przed walką cyt ” fioletowa ” zwrócił też uwagę rak tańcula(a jego o sympatię czy nawet obiektywizm wobec mojej osoby podejrzewać raczej nie można) Faktycznie już po pierwszym kopnięciu poczułem,że ból mnie paraliżuje i zgodnie z teorią na” marcina najmana” powinienem szukać ratunku u sędziego i jak wybawienia oczekiwać poddania …. Zapanowałem jednak na słabościami organizmu i na silnej woli przewalczyliśmy z Pasutem prawie dwie rundy.Widząc ile sił kosztowały te dwie rundy mojego przeciwnika i jego skrajne wyczerpanie to … po przedwczesnym przerwaniu wałki należy jedynie żałować , że nie doszło to rundy 3. No cóż ból mojej nogi vs wycieńczony Robert… mogło być bardzo ciekawe. Co ważne i na co zwrócił w wywiadach Amadeusz ” Ferrari ” sędzia wydawał komendy cyt ” broń się “. I ja cały czas broniąc się aktywnie uderzałem z pozycji leżącej przeciwnika w korpus. Natomiast ciosy Roberta spływały po mnie jak po kaczce i nie robiły na mnie żadnego wrażenia. Podsumowując. 1)tych którzy życzyli mi w wiadomościach amputacji nogi muszę zmartwić…. nie tym razem moje wy kurze móżdżki kochane ( jak wy głupeczki poprawiacie mi humor nawet nie macie pojęcia. 2) Dobrze,że do walki doszło bo noga puchła z godziny na godzinę i jeszcze parę godzin i kto wie czy byłbym w stanie nawet wejść do oktagonu. 3 )Ale jeżeli już do walki doszło to swoje zadanie starałem się jak zawsze wypełnić do końca. Z szacunku dla Was wszystkich bez względu na to czy mnie lubicie czy nie. Z szacunku dla samego siebie. Z szacunku dla Federacji ” BYĆ POKONANYM ( a w sobotę zostałem pokonany) I NIE ULEC TO ZWYCIĘSTWO”.
 
Back
Top