Fame MMA gala youtuberów

Nie każdemu to jest dane. W PN , też jakiś facet całe życie będzie grał w Fulham, Levante czy Stomilu Olsztyn.
myślałem raczej o tym, żeby nie dorabiac jakiś ideologi uliczno-wojennych do 3 rund sportowej walki z sędzią i lekarzem, bo to naprawde potem kończy się wręcz żałośnie
 
myślałem raczej o tym, żeby nie dorabiac jakiś ideologi uliczno-wojennych do 3 rund sportowej walki z sędzią i lekarzem, bo to naprawde potem kończy się wręcz żałośnie


No Izu z tym, że SW zastępują nam wojny trochę odleciał.
 
Jeden z najpopularniejszych, jeżeli w ogóle nie najpopularniejszy gamingowy youtuber będzie walczył na freakowej gali. Ciekawe na jakiej, skoro tego typa oglądają same dzieci, to nie jest grupa wiekowa widzów xayoo czy nitro, tylko niższa, pewnie zdecydowana większość widzów jest poniżej 12 roku życia.
1650643630103.png
 
Ja to tylko tu zostawię

Widzisz @defthomas przyczyniliście się do tego razem z @Cloud
Teraz każdy będzie kurwa influencerem albo friki fajterem! Ciekawy jestem kto kurwa waszym dzieciom położy w przyszłości jakiś Polbruk na podjeździe czy wybuduje dom, przecież między innymi DZIEKI WAM! w tym kraju za 10 lat będą sami celebryci :) :applause: szapo ba Panowie, berety z głów:tiphatb:
 
Ja to tylko tu zostawię

Widzisz @defthomas przyczyniliście się do tego razem z @Cloud
Teraz każdy będzie kurwa influencerem albo friki fajterem! Ciekawy jestem kto kurwa waszym dzieciom położy w przyszłości jakiś Polbruk na podjeździe czy wybuduje dom, przecież między innymi DZIEKI WAM! w tym kraju za 10 lat będą sami celebryci :) :applause: szapo ba Panowie, berety z głów:tiphatb:

Nie znam typa, lekko tylko kokarzę, bo nie oglądam jego filmików, ale czy dziki trener to nie jest czasem taki bardziej cymbał niż nie cymbał?
 
Nie znam typa, lekko tylko kokarzę, bo nie oglądam jego filmików, ale czy dziki trener to nie jest czasem taki bardziej cymbał niż nie cymbał?
A wiesz że nie wiem? To jest raczej głos społeczności, mówi to co myślą wszyscy "myślący"
Ja takie materiały traktuje jak radio w kuchni ;)

Jakby jednak nie było to rację ma, przecież u nas od chuja inżynierów już teraz na kasach w biedronce którzy domu nie potrafiliby rozrysować na rysunku technicznym :fjedzia:
 
Ja to tylko tu zostawię

Widzisz @defthomas przyczyniliście się do tego razem z @Cloud
Teraz każdy będzie kurwa influencerem albo friki fajterem! Ciekawy jestem kto kurwa waszym dzieciom położy w przyszłości jakiś Polbruk na podjeździe czy wybuduje dom, przecież między innymi DZIEKI WAM! w tym kraju za 10 lat będą sami celebryci :) :applause: szapo ba Panowie, berety z głów:tiphatb:

Dziki trener to debil jebany.
 
Ja to tylko tu zostawię

Widzisz @defthomas przyczyniliście się do tego razem z @Cloud
Teraz każdy będzie kurwa influencerem albo friki fajterem! Ciekawy jestem kto kurwa waszym dzieciom położy w przyszłości jakiś Polbruk na podjeździe czy wybuduje dom, przecież między innymi DZIEKI WAM! w tym kraju za 10 lat będą sami celebryci :) :applause: szapo ba Panowie, berety z głów:tiphatb:


Ja tam nie wiem o co chodzi, ale dzięki jeśli podziwiasz naszą pracę :applause:
 
Back
Top