Fame MMA gala youtuberów

Zrzut ekranu (73).png
Alan jesteś konfidentem
 
Stary Muran ma jednak trochę więcej polotu i lepiej sobie radzi w gierkach, młody jest po prostu yebnięty :D
Złapał się tego hasła 'konfident' i trzymał cały czas panicznie, bo ten telefon od dziewczyny mocno zmienił bieg wydarzeń.
Nie zmienia to faktu, że młody Muran łeb ma twardy, może być ciekawie 14go.
 
I niby kto ma w to uwierzyć? Że chłop dla chłopa penesa w usta pakował i to w galerii handlowej.
pewnie chodzi o to że bombel właził komuś w dupe(tzn. był uprzejmy) osobom ktorym niby nie powinien, a najman dorobił sobie do tego swoją interpretacje.... wbijam cwela w jednego i drugiego oponiarza brzuszno-odbytniczego, obaj sa lamusami ale boxdil lepiej robi siano na dzieciarni i niedorozwojach
 
@ZELAZNAREKA Dzieje się tak, jak co niektórzy przewidywali, za 5-6 lat większość trenujących SW w tym kraju zacznie swoją "ścieżkę wojownika" od oglądania freak fajtów. I freak mma będzie miało większy wpływ na nabór do sportu od "zawodowców", którzy wiecznie tarczują w klubie i mają pretensje, że influencerzy zabierają im pracę :lol:
 
@ZELAZNAREKA Dzieje się tak, jak co niektórzy przewidywali, za 5-6 lat większość trenujących SW w tym kraju zacznie swoją "ścieżkę wojownika" od oglądania freak fajtów. I freak mma będzie miało większy wpływ na nabór do sportu od "zawodowców", którzy wiecznie tarczują w klubie i mają pretensje, że influencerzy zabierają im pracę :lol:


Tak właśnie będzie. Młode pokolenie sportowców, którzy dojdą daleko mają te 6-15 lat teraz. Boks umiera i jest reanimowany na stole operacyjnym. UFC o 4 rano , a KSW w ppv. Dzieciak- mistrz za parę lat ogląda teraz Youtubera który go karmi Fame czy HL.

I kiedyś jak będzie z nim wywiad jak to się zaczęło , powie że od pięknego nokautu Szeligi na Arabie. :cool:


Zaskakuje mnie ten szok tego trenera, bo nie wiem gdzie on ma dziś wysyp boksu w tv zbytnio i hype na polskich bokserów. Nigdzie.


Ja obecnie też oglądam boks tylko w freak mma /niestety/
 
Last edited:


– Nigdy nie wypowiadałem się na ten temat, ale podobają mi się gale freakowe, bo ludzie dobrze się tam bawią. Na najwyższym poziomie sportowym są zawodnicy, którzy walczą na śmierć i życie, bo sporty walki zastępują im wojny. Niektórzy zawodnicy wolą umrzeć w walce niż przegrać. Dlatego podobają mi się gale freakowe, bo to jest luźniejsza wersja sportów walki. Ostatnio oglądałem galę High League i byłem pod wrażeniem, trybuny byłe pełne, a walki ciekawe. Freak fighty przyciągnęły rzeszę kibiców, którzy wcześniej nie interesowali się sportami walki. Poza tym ludzie, którzy na co dzień nie zajmują się sportem, muszą przygotować się do walki i to na pewno ma pozytywny wpływ na ich życie.
 
Na najwyższym poziomie sportowym są zawodnicy, którzy walczą na śmierć i życie, bo sporty walki zastępują im wojny. Niektórzy zawodnicy wolą umrzeć w walce niż przegrać.
na najwyższym poziomie są zawodnicy, ktorzy dążą do najważniejszego mistrzowskiego tytułu, a ci ktorzy dorabiają do sportu ideologie rodem ze Sparty albo wygłaszają charakterne elaboraty są zwykle przeciętniakami
Dlatego podobają mi się gale freakowe, bo to jest luźniejsza wersja sportów walki.
i potencjalne większe dochody niż w częściowo frikowej organizacji KSW
 
na najwyższym poziomie są zawodnicy, ktorzy dążą do najważniejszego mistrzowskiego tytułu, a ci ktorzy dorabiają do sportu ideologie rodem ze Sparty albo wygłaszają charakterne elaboraty są zwykle przeciętniakami


Nie każdemu to jest dane. W PN , też jakiś facet całe życie będzie grał w Fulham, Levante czy Stomilu Olsztyn.
 
Juras który gardził freak fightem jak ta lala , teraz puszcza oczko do organizacji freakowych.:cool:

Tak się kończy ta historia proszę państwa...



 
Last edited:
Back
Top