Fame MMA gala youtuberów

:putinlaugh:
 

Attachments

  • Screenshot_2021-10-06-12-55-11-670_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2021-10-06-12-55-11-670_com.google.android.youtube.jpg
    184.1 KB · Views: 63
Jeśli mam być szczery @Vassago to nie wiem o co idzie teraz ta rozmowa, bo to że Fame i wszystkie freaki wystudzą hype to naturalna kolej rzeczy , nawet walka facet vs krokodyl , ale to nie zmienia zdania że freak MMA ma mocarna pozycję w SW. Sorry ale mam wrażenie że rozpisales jakiś długi referat bo się ultra skompromitowałes że łysi zaraz zamykają Fame.

XD
 
Fame mma jest nr2 zaraz po ufc, zarabiają w chuj siana i maja duże zainteresowanie w social mediach.
Potęga płacąca 25k$ dla jednej z 5 swoich największych gwiazd. To tak jakby UFC płaciło 30k$ Poirierowi. Ale tak pierdol pierdol.
 
FAME 13 ma potencjał na kolejne rekordy PPV. Nitro vs Xayoo, raper Sarius.
I teraz Popus zapowiada walkę z Parke po nowym roku.




W końcu jakiś dobry freak w tej sportowej organizacji.

Szczerze to tragizm że mamy 11 gal za sobą a ja pamiętam tylko 3 takie walki Handke vs Wiewiór , Kasjo vs Polak i Kruszwil vs Majk. Takich walk już powinno być lekko 15 .
 
Jeśli mam być szczery @Vassago to nie wiem o co idzie teraz ta rozmowa, bo to że Fame i wszystkie freaki wystudzą hype to naturalna kolej rzeczy , nawet walka facet vs krokodyl , ale to nie zmienia zdania że freak MMA ma mocarna pozycję w SW. Sorry ale mam wrażenie że rozpisales jakiś długi referat bo się ultra skompromitowałes że łysi zaraz zamykają Fame.

XD

Powtarzam po raz kolejny, nie przekręcaj moich słów, bo robisz to nieudolnie. Napisałem wyraźnie, że Rozpara robi freak MMA tylko dla dużych pieniędzy i jeśli to się skończy to nie będzie tego sztucznie ciągnął dla zwykłej rozrywki. Wcześniej napisałem, że obecna dekada będzie należeć do freak MMA. Ludzie też umieją czytać, więc Twoje kłamliwe teorie, ze gdzieś napisałem, że "zaraz zamkną Fame" są łatwe do zweryfikowania. Walisz kulą w płot po raz kolejny.

Jedynym który się skompromitował byłeś Ty typując Brodnicką vs Lil Masti. Jak na znawcę #1 freaków na tym forum to była katastrofa. Dalej jesteś w team Brodnicka, czy już skoczyłeś na inny kwiatek? :lol:
 
Mój post że Boxdel mówi że za 6-7 gal koniec hypu na galę Fame


Później odpowiedzi

Ale jak to, hajp na Fame się skończy? Dopiero co @ZELAZNAREKA twierdził, że freak mma NIGDY się nie skończy? :roberteyeblinking:
Bez wielkiego hajpu nie ma wielkich pieniędzy, a Rozpara nie siedzi w tym dla zabawy, tylko dla wielkich pieniędzy. Myślisz, że jak przestaną zarabiać to będą sztucznie ciągnąć Fame latami bo wstyd im się będzie przyznać, że formuła się wyczerpała? Nie sądzę.

I gdzie jest tu kłamstwo w takim razie ,że niby coś Ci wtykam? Czytasz te swoje posty ?
 
Mój post że Boxdel mówi że za 6-7 gal koniec hypu na galę Fame


Później odpowiedzi




I gdzie jest tu kłamstwo w takim razie ,że niby coś Ci wtykam? Czytasz te swoje posty ?
Jesteś jebanym imbecylem i nawet twoi przyjaciele broni zaczynają to rozumieć i dostrzegać. Kurwa to jest piękny widok po tylu miesiącach :antonio:
Na freakach jak i na MMA znasz się tak samo jak pizda na waleniu konia

A te 60lat co masz to może ci zostało....do końca życia małolat.
 
Mój post że Boxdel mówi że za 6-7 gal koniec hypu na galę Fame


Później odpowiedzi




I gdzie jest tu kłamstwo w takim razie ,że niby coś Ci wtykam? Czytasz te swoje posty ?
Ja już przestałem dyskutować na dłuższa mete, ktoś mi nie pasuje to daje ignore i chuj.
Niszcze czasami typów argumentami np odnośnie dyskusji ze ksw to freakowa federacja (xD) i oni wiedza ze mam racje ale dalej pisza bzdury.
Walka z wiatrakami, polecam ignore( mam 40 osób zablokowanych xD )
 
Ja już przestałem dyskutować na dłuższa mete, ktoś mi nie pasuje to daje ignore i chuj.
Niszcze czasami typów argumentami np odnośnie dyskusji ze ksw to freakowa federacja (xD) i oni wiedza ze mam racje ale dalej pisza bzdury.
Walka z wiatrakami, polecam ignore( mam 40 osób zablokowanych xD )


Dam sobie radę. :cool: Jestem królem ripost jak i królem wątku Freak MMA. 11 cała trafiona , jeszcze pisałem Wam że Wardęga będzie miał obite oczodoły znów :cool:

Z tą łatką wiedziałem że zawsze będą problemy bo na innych wątkach dostaje mi się za to często. Przynajmniej mam jaja i jestem otwartym coming outowcem freakowym a nie bojaźliwym krypto.:cool:

To mój dar ,to moja klątwa
Kim jestem ? I freak Man



 
@andrzej_t. Weź zawołaj moderację, zrobimy głosowanie na tych (dwóch) koleżków, sami tutaj napisali że to oni niszczą nasze forum w zasadzie i nikt więcej, zlokalizowaliśmy nowotwór :jjsmile:

Po co mają tu siedzieć jak mają połowę forum w ignorach? Niech wypierdalają na messengera :lesnarhappy:
Pamiętacie jak kilka lat temu było gadane, że to miejsce właścicieli i że nie można robić syfu, a jak ktoś robi syf to wypierdala bo to tak jakby ktoś przyszedł ci do domu i nasrał na środku pokoju? To były czasy. I to całkiem niedaleko.... Teraz to w zasadzie właściciele wywiesili tabliczki ze strzałkami do swojego salonu i zaprosili gówniarzy na wspólne sranie.
 
@andrzej_t. Weź zawołaj moderację, zrobimy głosowanie na tych (dwóch) koleżków, sami tutaj napisali że to oni niszczą nasze forum w zasadzie i nikt więcej, zlokalizowaliśmy nowotwór :jjsmile:

Po co mają tu siedzieć jak mają połowę forum w ignorach? Niech wypierdalają na messengera :lesnarhappy:
Pamiętacie jak kilka lat temu było gadane, że to miejsce właścicieli i że nie można robić syfu, a jak ktoś robi syf to wypierdala bo to tak jakby ktoś przyszedł ci do domu i nasrał na środku pokoju? To były czasy. I to całkiem niedaleko.... Teraz to w zasadzie właściciele wywiesili tabliczki ze strzałkami do swojego salonu i zaprosili gówniarzy na wspólne sranie.
Ja tu nie wchodzę w ogóle
:homer:
 
To jest jak z walką wręcz, na pierwszej lekcji uczysz się upadać :lol: Jakoś mnie nie dziwi, że kompletni amatorzy, siedzący na kanapie zaczynają się sypać przy pierwszej próbie wejścia w sport wyczynowy. Wardęga, Japczan, kto następny?
 
To jest jak z walką wręcz, na pierwszej lekcji uczysz się upadać :lol: Jakoś mnie nie dziwi, że kompletni amatorzy, siedzący na kanapie zaczynają się sypać przy pierwszej próbie wejścia w sport wyczynowy. Wardęga, Japczan, kto następny?
Smolasty też sobię coś z nóżką zrobił podczas walki.
 
Back
Top