Fame MMA gala youtuberów

Na tych galach walczą ludzie którym zabierałem kanapki w szkole, a oni teraz promują MMA i to mnie wku...ia :lol:

Mówi też o nokaucie Ferrary nazywajac go lamborginim :lol:


 
Last edited:
Stawiam że na FAME MMA 12 walką wieczoru będzie starcie Don Kasjo vs Mateusz Don Diego Kubiszyn.
 
Kto wie. Raczej ktoś mocny bo kumple Kasja nie mówili by o zabiciu gdy zobaczyli HL na YT. Ja od dawna nawołuje o pomieszanie Gromdy z Fame. Tam takich Kasjuszy jest na pęczki.

Dajcie im tylko platformę jaką są konferencje a będą giga gwiazdami od tak.
 
Rozmawiałem dziś kilkanaście minut z gościem o MMA freakach
Prawdziwego mma nie śledzi Kasjusza kojarzy i lekko śledzi Fame
Jednym słowem powiedział że gość jest pierdolnięty
Screenshot_20210902_215347.jpg

Jak nagrywał z kamerzysta to niektóre filmiki były wesołe.
Gdyby nie oni to kubanczyk by dalej śpiewał po garażach :p
Polecam glamrap fajne komentarze tam są
Czasami wchodzę się pośmiać
https://glamrap.pl/kubanczyk-tlumaczy-dlaczego-nie-nagralby-z-tede/ :jjsmile:
 
Dobra dawać tego rywala na 12 a potem z Ferarim za nim się królowa rozmyśli w małych rękawicach jak to mówiła Kasia na ostatnim filmie . Ferrari pewnie przegra bo jest dużo mniejszy ale co się posmieje na konfach i f2f to moje , a moze Ferrarka jakas bombę zmieści. Robić mi to ino raz za nim Donek znów się rozmyśli 1500 raz. Tak obstawiałem że jeśli z tych swoich wrogów wyjdzie Kasia to do Ferrari bo jest najmniejszy hehe.
 
Last edited:
Nie ma szans! Nie mogą mu dać strikera-sportowca bo go rozniesie jak gnój po polu. To tak jak sytuacja z tym amerykańcem paul jake, jakoś tak się chyba nazywa


Nie żeby coś ale 90 procent forum pisało że Woodley robi na luzie Paula , a teraz że niby rywal pod niego , hehe
 
Ferrarka chce w MMA , oj nie wiem czy Kasjo na to pójdzie.

Dla mnie może być nawet boks lub K-1 ale w rękawicach do MMA i lecimy.

 
Last edited:



Gość w bluzie UFC nie wie kim jest Jędrzejczyk

2 osoby na Jędrzejczyk - Chodakowska , Radwańska :korwinlaugh:


 
Last edited:



Gość w bluzie UFC nie wie kim jest Jędrzejczyk

2 osoby na Jędrzejczyk - Chodakowska , Radwańska :korwinlaugh:



A czy gość w bluzie UFC musi wiedzieć kim jest Jędrzejczyk? Typy sobie krzyże dziarają a nie znają przykazań, inni zakładają bluzy patriotyczne a nie znają żadnych dat ważnych dla kraju. Po prostu chodzi o lans. A tym widocznie bluzę UFC ma bo w reeboku była, to kupił żeby się przyfleksować na mieście.
 
Patrząc na rozpiskę 3 najwazniejszych walk następnego KSW to już wiem, że gale freakowe zmiażdzyły sporrt xd
 
Back
Top