Fame MMA gala youtuberów

Tak się podtrzymuje zainteresowanie w mediach. Chooj wie jak oni się dogadali między sobą? Może np. Borys vs Szuli było planowane od samego początku, a Parke tylko zgodził się być fasadą do grzania tematu? Tu jeszcze będą ze dwa myki :lol:
 
Fejm jest dead. Norman potwierdził ze hooja płacą.
F90F61D7-AA88-4631-863C-9255966845E4.jpeg

:mamedwhat:
 
Wg mistrza gry , walka wieczoru F12 to Kasjo vs Wrzosek





Wrzosek mówi że jego walka będzie niespodzianka oraz , że jeszcze w tym roku wyjdzie. Klocki pasują.
 
Last edited:
Do tego Donek na ostatnim filmie ,, mam walkę z tym zjebem na F12. "

Czyli kumple Donka uważają że Wrzosek go zabije :lol:
 
K..a Boxdel robi akademickie wykłady Mankowskiemu jak dymy są cholernie potrzebne dla rozwoju organizacji a już od X czasu robią tak mega stypiarskie karty , że aż nie wierzę o czym on mu mówi.
 
Ale Najman jaki zapaśnik się zrobił. Adamka i Kasjo w sekundę obala i po walce :lol: Tyle walk w MMA a chyba tylko parę razy Saletę obalił. Drugi Cormier 2.0 jego mać:lol:

Jeszcze pamiętam wywiady jak gadał że on w MMA zawsze będzie bił się w stójce bo nie interesuje go parter. Ach ten kochany bajkopisarz Najmanek.

Teraz raptem ,, chodźcie do MMA , ja Was tam wszystkich zaraz obalę''
 
Wrzosek chociaż podymi z Don Kutasjo na konfach.

Czyli na dziś na FAME 12 znamy walki:
Kasjo vs Wrzosek
Radzikowski vs Piechowiak
Polak vs Wiewiór
Błoński vs Dubiel 2
Zusje vs Martirenti?
@99picks @ZELAZNAREKA coś jeszcze przegapiłem?


Podobno jeśli Krycha szybko kończy Ukra to możliwe na 12 Szewcu vs Krycha.


No i masz jeszcze oficjalnie Koro vs Ryba na 12.
 
Last edited:
Ale Najman jaki zapaśnik się zrobił. Adamka i Kasjo w sekundę obala i po walce :lol: Tyle walk w MMA a chyba tylko parę razy Saletę obalił. Drugi Cormier 2.0 jego mać:lol:
Jeszcze pamiętam wywiady jak gadał że on w MMA zawsze będzie bił się w stójce bo nie interesuje go parter. Ach ten kochany bajkopisarz Najmanek.
Teraz raptem ,, chodźcie do MMA , ja Was tam wszystkich zaraz obalę''
Najman jest bardziej wkurwiający od polaka
 
Back
Top