Fame MMA gala youtuberów

powiedz mi imbecylu co lykasz ksw to firma ktora zapelnia najwieksze hale w kraju wychodzui za granice a zl0odzieje i oszusci z fame nawet nie potrafili zapelnic smiesZnej hali w angli
To fame mma nie zapełnia hali ?
 
Nie będzie walki Bestii z Popkiem. Walczy na 12 w listopadzie z rywalem cięższym i silnym, więc może chodzić o Krzysztofa Radzikowskiego, byłego strongmana.
 
Szczerze Popek przez te dramatyczne konfy jest mi obojętny. Jakby wyleciał z Fame to nawet by mnie to nie ruszylo ,tak jak Donka za brak jaj.

Popek gdyby nie socjale to pewnie za te konfy szybko by go wyoutowali.

Kizo też niestety długo posiedzi bo na YT to topka.

Na szczęście lecę z prędkością X2 na YT więc dam radę :)
 
Last edited:
Fame nie ma teraz argumentów na mocne Main Eventy no bo kto?

Bardzo mocnym byłby Ferrari vs Kasjo , moim zdaniem jeden z bardziej mocniejszych. Ale Kasia to obsraniec , z nim mozna byłoby zrobic 3-5 dobrych dlatego w biurach muszą ostro płakać że Kasjo to cipka.


A tak , szczerze to nic mi do głowy wielkiego na dziś nie przychodzi.
Biednie trochę. A to przez to że brakuje tam zadymiarzy i dlatego.

Z braku laku
Polak-Wiewior
Lupa vs Bestia
Bestia vs Popek
Szeliga vs Lupa
Kubanczyk vs Tyburski
Ferrari vs Filipek

To takie nie zelkowe walki które by mnie ciekawiły.
 
Bardzo mocnym byłby Ferrari vs Kasjo , moim zdaniem jeden z bardziej mocniejszych. Ale Kasia to obsraniec , z nim mozna byłoby zrobic 3-5 dobrych dlatego w biurach muszą ostro płakać że Kasjo to cipka.


A tak , szczerze to nic mi do głowy wielkiego na dziś nie przychodzi.
Biednie trochę. A to przez to że brakuje tam zadymiarzy i dlatego.

Z braku laku
Polak-Wiewior
Lupa vs Bestia
Bestia vs Popek
Szeliga vs Lupa
Kubanczyk vs Tyburski
Ferrari vs Filipek

To takie nie zelkowe walki które by mnie ciekawiły.
Ferrari to chyba z Filipkiem się będzie bił na 11.
 
Szczerze Popek przez te dramatyczne konfy jest mi obojętny. Jakby wyleciał z Fame to nawet by mnie to nie ruszylo ,tak jak Donka za brak jaj.

Popek gdyby nie socjale to pewnie za te konfy szybko by go wyoutowali.

Kizo też niestety długo posiedzi bo na YT to topka.

Na szczęście lecę z prędkością X2 na YT więc dam radę :)
No kizo i popek to straszni stypiarze
 
Ferrari to chyba z Filipkiem się będzie bił na 11.

Bardzo fajna waleczka

Byłem przeciwnikiem, ale po walce z Gąską nie jest to zła walka, bo mam znaki zapytania.

Jeśli Tyburscy nie wylecieli z Fejm to mam nadzieję że dostaną Kubanczyka, bo ten Kubanczyk jest kompletnie niesprawdzony.

Boxdel, Lpro , przecież ich robi nawet Olejnik.
 
Last edited:
On mówił że będzie walczył z kimś kto jest niepokonany w FAME MMA.


Niepokonany w Fame jest tylko Ryba, kubanczyk Medusa , Arab i Błoński jeśli się nie mylę.

Nikt mi tu nie pasuje do Ferrary, no chyba że będzie to super fight.

Takie Kubanczyk vs Ferrari nawet bym zobaczył.
 
Niepokonany w Fame jest tylko Ryba, kubanczyk Medusa , Arab i Błoński jeśli się nie mylę.

Nikt mi tu nie pasuje do Ferrary, no chyba że będzie to super fight.

Takie Kubanczyk vs Ferrari
Jest jeszcze Kuba Post i wydaje mi się że z nim będzie walczył.
 
Jest jeszcze Kuba Post i wydaje mi się że z nim będzie walczył.


No tak jest tam jakiś Post , ale teraz mi przypomniałeś że jest dobry bijok Zabielski.

Hejter vs Zabielski co to była za wojna.

Ferrari vs Zabielski to byłoby dobre, choć coś czuję że jakby Ferrara dobrze trafil na mega dziurawa garde Zabieli to OIOM murowany.
 
Bardzo mocnym byłby Ferrari vs Kasjo , moim zdaniem jeden z bardziej mocniejszych. Ale Kasia to obsraniec , z nim mozna byłoby zrobic 3-5 dobrych dlatego w biurach muszą ostro płakać że Kasjo to cipka.


A tak , szczerze to nic mi do głowy wielkiego na dziś nie przychodzi.
Biednie trochę. A to przez to że brakuje tam zadymiarzy i dlatego.

Z braku laku
Polak-Wiewior
Lupa vs Bestia
Bestia vs Popek
Szeliga vs Lupa
Kubanczyk vs Tyburski
Ferrari vs Filipek

To takie nie zelkowe walki które by mnie ciekawiły.
Żadna z nich się nie nadaje na ME
 
przeciez Ferrari nigdy nikogo nie znokautowal skad takie przeswiadczenie ze on ma mocny cios? chyba mocny ma na maszynie boxer bo w rzeczywistosci ostatnio dostal amatora i sie z nim meczyl a w stojce dostawal wpierdol lol.
Walki Ferrari - Filipek czy tymbardziej Ferrari - Kubaczyk to mismecze znaczy fajnie zobaczyc jak amadi dostaje w dziure ale czy to ma sens
 
Żadna z nich się nie nadaje na ME


Oczywiście że żadna bo walkami wieczoru będą Blonsky-Dubiel 3 itp.

Ale z takich sportowych to na dziś nie ma lepszych więc nie zaskoczy mnie jakby coś tego było ME.

Walka Wiewior-Polak to będzie luźno minimum
-co Main event Fame 11


Jeffrey
Filipek vs Ferrari missmatchem? Już nie róbmy Boga z Filipka.
 
Last edited:
W Fame w wadze Ferrariego nie ma goscia z dodatnim bilansem z ktorym Ferrari by mial szanse wygrac. Fame o tym wie i dlatego dostal takiego placka ostatnio. Ta walka mnie utwierdzila w tym, ze nic z chlopa nie bedzie a szkoda bo dymic potrafi ale walczyc nie
 
W Fame w wadze Ferrariego nie ma goscia z dodatnim bilansem z ktorym Ferrari by mial szanse wygrac. Fame o tym wie i dlatego dostal takiego placka ostatnio. Ta walka mnie utwierdzila w tym, ze nic z chlopa nie bedzie a szkoda bo dymic potrafi ale walczyc nie


Ferrari pokonał mistrza obecnego Fame swojej kategorii. :)

To nie jest wybitny fighter ale ja go z Filipkiem nie skreślam. Tam prawie każdy może porobić każdego.

Karzełek Polak zasadzil KO Malczynskiemu.
 
Ferrari pokonał mistrza obecnego Fame swojej kategorii. :)
88962BDB-69E6-4455-9E13-A6A39DD68CA7.jpeg

o czyms nie wiem? porazka przez nielegalne kopniecie to zwyciestwo? ferrari pokonal nalogowego alkoholika w pierwszej walce i ostatnio goscia, ktory trenowal dwa miesiace. W reszcie walk same weselniaki w powietrze i decyzje 30-27 dla rywala.
 
View attachment 23526
o czyms nie wiem? porazka przez nielegalne kopniecie to zwyciestwo? ferrari pokonal nalogowego alkoholika w pierwszej walce i ostatnio goscia, ktory trenowal dwa miesiace. W reszcie walk same weselniaki w powietrze i decyzje 30-27 dla rywala.
A co ma wynik walki do ko na Polaku?

To znaczy że gość który znokautował 30 kolesi dobijając za każdym razem nielegalnie noga , nigdy nie miał ciosu nokautujacego?

XD
 
To znaczy że gość który znokautował 30 kolesi dobijając go nielegalnie noga , nigdy nie miał ciosu nokautujacego?
nie rozumiem tego nie moge odpowiedziec

oby bukmacherzy tez byli tak zaslepieni Ferrarim jak ty to bedzie mozna fajne pieniadze zarobic stawiajac przeciw farmazeuszowi. Kubanczyk, Polak, Malczynski, Wiewior, Kwiecinski i jeszcze wielu innych latwo z nim wygrywa
 
nie rozumiem tego nie moge odpowiedziec

oby bukmacherzy tez byli tak zaslepieni Ferrarim jak ty to bedzie mozna fajne pieniadze zarobic stawiajac przeciw farmazeuszowi. Kubanczyk, Polak, Malczynski, Wiewior, Kwiecinski i jeszcze wielu innych latwo z nim wygrywa


Ale po co mi ich wymieniasz jak piszemy o konkretnej walce Ferrari-Filipek
 
oby chociaz ja o planach takiej walki nie slyszalem, wieksze konflikty amadi ma z kwiecinskim, parkiem i kasjo ale to juz oczywiste missmatche. Oczywiscie na kasjo patrze jako boks/kickboxing
 
oby chociaz ja o planach takiej walki nie slyszalem, wieksze konflikty amadi ma z kwiecinskim, parkiem i kasjo ale to juz oczywiste missmatche. Oczywiscie na kasjo patrze jako boks/kickboxing


Parke-Ferrari tej walki nigdy nie będzie.

Filipek przegrał z Rybą , wygrał z mega, mega drewnianym Tombem do tego męczył się z sobota.


Jak ty widzisz starcie Filipek -Ferrari jako missmatch to ja serio nie wiem.
 
Back
Top