Fame MMA gala youtuberów

Ale głupotą jest zrobić konferencje w ppv i ile na tym zarobi, tysiąc, dwa? Lepiej chyba zrobić dymy open, niech są shoty i internet wybucha, to się potem przełoży na sprzedaż gali.


Z tej konfy na sto procent będą shoty :cool:, choćby przez Psychotropa czy starsza wersje Trybsona :lol:


Jest 3 czesc old Trybsona panowie
 
Last edited:
Panowie, ja wykupuje ppv na konferencje i gale bo trzeba tu wspierać najmana gdyż robi świetna robotę.
Beda dobre dymy
to jest niestety utrwalanie gowna w przestrzeni publicznej... tak samo jak ogladanie kogos kto sie publicznie zgrzygal.. kazdy podejdzie i zobaczy i niestety bedzie zadowolony ze mogl popatrzec komus w odbyt. zycze udanego odbioru.
 
Sam postawilem na niego kasę i uwazam ze wygra.
Pamiętaj ze walka jest w boksie a Kasjo ma spore doświadczenie amatorskie i przewagę warunków fizycznych.
Druga sprawa ze Norman wcale nie ma takiej dobrej stójki , w każdej walce jest workiem treningowym póki rywal sie nie zmeczy lub gdy Norman nie zacznie używać swoich zapasów.
Tutaj jest sam boks
Rutkowski prawie pokonał zawodowego pięściarza Runowskiego w boksie a ty mówisz że Kasjo który walczył lata temu w amatorce ma jakiś podjazd? Poza tym gość nie mógł czysto trafić 20 kg lżejszego youtubera który wskoczył na walkę tydzień przed galą. Parke zmiecie go z planszy przed czasem.
 
Rutkowski prawie pokonał zawodowego pięściarza Runowskiego w boksie a ty mówisz że Kasjo który walczył lata temu w amatorce ma jakiś podjazd? Poza tym gość nie mógł czysto trafić 20 kg lżejszego youtubera który wskoczył na walkę tydzień przed galą. Parke zmiecie go z planszy przed czasem.
Rutkowski lepiej boksuje od Normana, Parke to worek treningowy z kondycja i zapasami
 
to jest niestety utrwalanie gowna w przestrzeni publicznej... tak samo jak ogladanie kogos kto sie publicznie zgrzygal.. kazdy podejdzie i zobaczy i niestety bedzie zadowolony ze mogl popatrzec komus w odbyt. zycze udanego odbioru.

Porównać konfe Vip mma 2 do zaglądania komuś w odbyt. Przeciwnicy freaków serio są ostro skręceni na punkcie f , c a teraz odbytów. :cool:

Kolejny rozkminiacz dołączy raczej, niejaki Małolat K2.



Ten po lewo na plakacie od Krystiana Pudzianowskiego to syn Oknińskiego?
 
Rutkowski prawie pokonał zawodowego pięściarza Runowskiego w boksie a ty mówisz że Kasjo który walczył lata temu w amatorce ma jakiś podjazd? Poza tym gość nie mógł czysto trafić 20 kg lżejszego youtubera który wskoczył na walkę tydzień przed galą. Parke zmiecie go z planszy przed czasem.
Jestem podobnego zdania ale obawiam się że to będzie raczej bliska walka w której ani jeden ani drugi nie zrobi sobie zbyt wiele krzywdy a jestem przekonany przy wyrównanej walce sędziowie dadzą zwycięstwo Don kasjo. Widziałem kilka walk Życińskiego w boksie i nie jest ani jakoś dobry technicznie, ani specjalnie szybki czy dynamiczny co przekłada się na to że straszny z niego waciak ale ma dosyć twardy łeb, idzie cały czas do przodu więc biorąc pod uwagę ze Parke nie jest zbyt dobry boksersko i jest zawodnikiem kategorii lekkiej może to skutkować równym pojedynkiem, zwłaszcza że to tylko 5 rund.
 
Ogladam strima u magicala i mówił że nie ma jeszcze podpisanej umowy na elite fighters.
Chuj wi czy ta gala wogole się odbędzie
 
Bo niestety jest duże ryzyko ustawki w tej walce
Wiesz co, Norman to nie jest gosc do robienia takich układów. Gdyby się wkurwił na fame to moglby wszystko wygadac wiec jestem pewny ze ustawki nie bedzie, za duże ryzyko.
Straciliby sponsora betclic
 
Wiesz co, Norman to nie jest gosc do robienia takich układów. Gdyby się wkurwił na fame to moglby wszystko wygadac wiec jestem pewny ze ustawki nie bedzie, za duże ryzyko.
Straciliby sponsora betclic
W ogóle nie wiesz będą sędziowie od boksu?
 
@messifc
:whodefuk:

Tacy wszyscy pewni Normana ale jak juz wchodzi piniondz w grę to nagle cisza xD
Skoro Menago Parke dzwoni do Kasjo i gada z nim jak z kumplem mimo że ten cały czas jedzie po jego zawodniku jak po szmacie to raczej coś tu jest nie tak. Mam nadzieję że Parke nie będzie na tyle głupi aby podłożyć się z kimś takim ale pewny nie jestem czy się nie skusi za dobre siano.
 
Skoro Menago Parke dzwoni do Kasjo i gada z nim jak z kumplem mimo że ten cały czas jedzie po jego zawodniku jak po szmacie to raczej coś tu jest nie tak. Mam nadzieję że Parke nie będzie na tyle głupi aby podłożyć się z kimś takim ale pewny nie jestem czy się nie skusi za dobre siano.
Kasjo to maszyna do ppv, wiadomo że lepiej mieć z nim dobre relacje.
Gdy RDA bil się z Khabibem to Ali Abdelaziz byl wtedy po stronie RDA jako menadżer a wszyscy wiemy jak to się później potoczyło:)
 
Back
Top