Fame MMA gala youtuberów

to jest chore ze oni sie kloca kto wygral sparing przeciez jak sparuja profesjonalisci to raz wygrywa jeden a raz drugi i to jest normalne i w zadnym klubie to nie wychodzi na swiatlo dzienne. Zreszta na takich sparingach nie mozna nic przecwiczyc jak wiesz ze twoj rywal jak "wygra" to bedzie o tym wszedzie pierdolil na socialach xD
 
to jest chore ze oni sie kloca kto wygral sparing przeciez jak sparuja profesjonalisci to raz wygrywa jeden a raz drugi i to jest normalne i w zadnym klubie to nie wychodzi na swiatlo dzienne. Zreszta na takich sparingach nie mozna nic przecwiczyc jak wiesz ze twoj rywal jak "wygra" to bedzie o tym wszedzie pierdolil na socialach xD
Ale oni się na yt shore bili, byłem na tym streamie :lol:
 
Kasjo potwierdził, ze wyjdzie do Szpilki.

Fame róbcie mi ta walke , a szczerze bardziej konfe :lol: :cool:



Ciekawy jestem co Kaniowski powie , ze Kasjo zarzuca mu bycie ćpunem. To jest gruba sprawa.
 
Last edited:
Kasjo potwierdził, ze wyjdzie do Szpilki.

Fame róbcie mi ta walke , a szczerze bardziej konfe :lol: :cool:



Ciekawy jestem co Kaniowski powie , ze Kasjo zarzuca mu bycie ćpunem. To jest gruba sprawa.
Oj myślę ze na konferencji ze Szpilka bylby wyjątkowo grzeczniutki.
Artur nie da sobie cisnąć i pewnie po pierwszym wyzwisku wstałby do Kasjusza by go najebac xD



 
Ja pierdole xd
Menel jaki jest taki jest xd, ale nie ma większego zadymiarza od niego xdddd nawet już Ćpaniowskiego wplątał w ćpanie - coś pięknego xddd.
Z nim to lepiej się nie zadawać, każdy kto się do niego pucował, albo z nim trzymał wychodzi na tym fatalnie xd
Inna sprawa - Kasjo vs Szpilka -.... marzenie wszystkich, wynik znany, ale dla samych konferencji piękna sprawa, a Kasjo limit wagowy sobie zażyczy 89,5kg i Artek nie zrobi xd
 
Widzę po komentarzach, że coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać jaką pałą i manipulantem jest kutasjo.


przecież Kasjo to manipulant i kazdy kto ma IQ powyżej 5 powinien to dawno skapować. Jego insta to reklamy sponsorskie, nawet ze zdjęciami szczoteczki w ustach , koło youtuberskie na streamach dla contentu dzieci 6-10 lat itd. On się w niczym nie rożni od reszty. Najlepsze jest , jak konfach gada, ze on w tyłku ma yt czy insta i ze youtuberzy to sprzedajne k...y. :lol:

Dla mnie top 3 wygrany freak fightingu, bo przed era Fejmu był zwykłym no namem z Warsaw shore , a tak teraz leci na fali bo Fejm to 99 procent przymuleńców i tam byle mały sebek sie wybije. W uniwersum Gromdy byłby zwykłym szaraczkiem.
 
Last edited:
przecież Kasjo to manipulant i kazdy kto ma IQ powyżej 5 powinien to dawno skapować. Jego insta to reklamy sponsorskie, nawet ze zdjęciami szczoteczki w ustach , koło youtuberskie na streamach dla contentu dzieci 6-10 lat itd. On się w niczym nie rożni od reszty. Najlepsze jest , jak konfach gada, ze on w tyłku ma yt czy insta i ze youtuberzy to sprzedajne k...y. :lol:

Dla mnie top 3 wygrany freak fightingu, bo przed era Fejmu był zwykłym no namem z Warsaw shore , a tak teraz leci na fali bo Fejm to 99 przymuleńców i tak byle mały sebek sie wybije. W uniwersum Gromdy byłby zwykłym szaraczkiem.
Najlepsze jest to, że wbił się na FAME 3 mając konflikt z Ambro, który był bardziej znany wtedy od niego m.in. dzięki walce z Ozdobą na 1 gali. A teraz na FAME 10 Ambro jest ciśnięty od stypiarzy i otwiera galę, a Kasjo walczy main event z byłym zawodnikiem UFC i mistrzem KSW. Tego nikt mu nie odbiera.
 
Najlepsze jest to, że wbił się na FAME 3 mając konflikt z Ambro, który był bardziej znany wtedy od niego m.in. dzięki walce z Ozdobą na 1 gali. A teraz na FAME 10 Ambro jest ciśnięty od stypiarzy i otwiera galę, a Kasjo walczy main event z byłym zawodnikiem UFC i mistrzem KSW. Tego nikt mu nie odbiera.

Ba, ludzie uważają, że on ma z Normanem szanse, co jest meeega dziwne.
 
Najlepsze jest to, że wbił się na FAME 3 mając konflikt z Ambro, który był bardziej znany wtedy od niego m.in. dzięki walce z Ozdobą na 1 gali. A teraz na FAME 10 Ambro jest ciśnięty od stypiarzy i otwiera galę, a Kasjo walczy main event z byłym zawodnikiem UFC i mistrzem KSW. Tego nikt mu nie odbiera.


No, ale dlaczego? Trash talking- droga do milionerstwa w zawodowstwie. Juz to kiedys pisałem, ze w Fejmie łatwo sie wybic , bo tam Ferrari i Krycha sa uwazani za zadymiarzy 2 i 3 :lol: To pokazuje jaka tam bida obecnie, przeciez oni byliby osrani iść w ciemne strony Pragi Północ.
 
Last edited:
Ba, ludzie uważają, że on ma z Normanem szanse, co jest meeega dziwne.
Sam postawilem na niego kasę i uwazam ze wygra.
Pamiętaj ze walka jest w boksie a Kasjo ma spore doświadczenie amatorskie i przewagę warunków fizycznych.
Druga sprawa ze Norman wcale nie ma takiej dobrej stójki , w każdej walce jest workiem treningowym póki rywal sie nie zmeczy lub gdy Norman nie zacznie używać swoich zapasów.
Tutaj jest sam boks
 
przecież Kasjo to manipulant i kazdy kto ma IQ powyżej 5 powinien to dawno skapować. Jego insta to reklamy sponsorskie, nawet ze zdjęciami szczoteczki w ustach , koło youtuberskie na streamach dla contentu dzieci 6-10 lat itd. On się w niczym nie rożni od reszty. Najlepsze jest , jak konfach gada, ze on w tyłku ma yt czy insta i ze youtuberzy to sprzedajne k...y. :lol:

Dla mnie top 3 wygrany freak fightingu, bo przed era Fejmu był zwykłym no namem z Warsaw shore , a tak teraz leci na fali bo Fejm to 99 procent przymuleńców i tam byle mały sebek sie wybije. W uniwersum Gromdy byłby zwykłym szaraczkiem.
ale on wszedł do Warsaw Shore dzięki właśnie Fame, znaczy 1sze co to był w tym Ex na plaży, a potem Fame i Warsaw Shore taka droga Don Menela :D
Ba, ludzie uważają, że on ma z Normanem szanse, co jest meeega dziwne.
im dłużej o tym myślę tym też wydaje mi się, że wygra...
 
Back
Top