Fame MMA gala youtuberów

Z wykopu :pociesznymirek:
comment_1618653547r7Li5bByjBv0ySligEvt3R,w400.jpg
 
Niby powiedzial ze kasa jak za Parke i moze wyjsc. Moim zdaniem wyszedłby. Do Lupy moglby sie bac itp ale Ferrara to mikrus przy nim, wiec moim zdaniem wychodzi.
 
To Hype MMA to bieda w chuj, Hejter z Rafonixem w walce wieczoru, a reszty to nawet nie znam. Żadnych szmul nie ma w karcie walk, cieniutko, cieniutko.
 
Mistrz ONE i były zawodnik UFC też jest. Dostał gonga od youtubera i nakrył się nogami, oglądałeś? :putinlaugh:
i co z tego tylko taki debi... jak ty moze sie takim czyms podniecac...dlaczego pajac paul nie zawalczy z typowym bokserem lub z obecnym ms ufc obojetnie jakiej kategori wagowej/ bo dostal by wpierd.... widac jak ty masz łeb wyprany przez cyrkowcow z fame na twojim miesjcu juz wiecej bym nie pisał bo coraz to z kolejnym wpisem sie osmieszasz jeszce bardziej...tylko mnie nie zgłos jak to zrobiles poprzednim razem
 
i co z tego tylko taki debi... jak ty moze sie takim czyms podniecac...dlaczego pajac paul nie zawalczy z typowym bokserem lub z obecnym ms ufc obojetnie jakiej kategori wagowej/ bo dostal by wpierd.... widac jak ty masz łeb wyprany przez cyrkowcow z fame na twojim miesjcu juz wiecej bym nie pisał bo coraz to z kolejnym wpisem sie osmieszasz jeszce bardziej...tylko mnie nie zgłos jak to zrobiles poprzednim razem
Coś Ci sie popierdoliło, bo ja nikogo nie zgłaszałem.
 
i co z tego tylko taki debi... jak ty moze sie takim czyms podniecac...dlaczego pajac paul nie zawalczy z typowym bokserem lub z obecnym ms ufc obojetnie jakiej kategori wagowej/ bo dostal by wpierd.... widac jak ty masz łeb wyprany przez cyrkowcow z fame na twojim miesjcu juz wiecej bym nie pisał bo coraz to z kolejnym wpisem sie osmieszasz jeszce bardziej...tylko mnie nie zgłos jak to zrobiles poprzednim razem
Nie rób tu znowu syfu, wpadasz do naszego działu i wszystkich obrażasz
 


Alanik vs Tancula czy Alanik vs Pająk? coś czuje, że walczy na FAME.. skoro mówi o 180 stopniach.
 
Robalini na swoim inatagramie pokazał screeny które pokazują próbę przekupienia rywala przez Bodychrista. Robalini mial dać mu wygrać za 5 tysięcy złotych. Bodychrist oczywiście dementuje i zapowiada rozmowy z federacją nt. pokazywania fake'owych screenów.

Niezły cyrk.
 
Back
Top