Fame MMA gala youtuberów

Sam postawilem na niego kasę i uwazam ze wygra.
Pamiętaj ze walka jest w boksie a Kasjo ma spore doświadczenie amatorskie i przewagę warunków fizycznych.
Druga sprawa ze Norman wcale nie ma takiej dobrej stójki , w każdej walce jest workiem treningowym póki rywal sie nie zmeczy lub gdy Norman nie zacznie używać swoich zapasów.
Tutaj jest sam boks

A ile jest rund? Bo jak trzy to okej, Kasjo może wygrać.

Ale jeśli więcej niż 5 to nie ma absolutnie żadnego argumentu.
 
tym bardziej, że jak tam boksował w WSB to musiał znacznie więcej robić rund na sparingach/treningach.
 
Dla mnie Parke- Kasjo to walka , gdzie nie zaskoczy mnie żaden wynik.

Szczerze Parke w karierze widziałem tylko 2/3 razy , podobno ma słabą stójkę. Kasjo były amatorski bokser. Walka tylko 3 minuty i 5 rund.

Widzę tu albo KO na Kasjo , albo na punkty Kasjo/Parke

70-30 na Parke , ale mówie Kasjo to nie youtuberek , tylko były amatorski bokser, wiec nie róbmy tez sensacji jak wytrwa 5 rund z Parke.
 
Niby dlaczego nie ma argumentów? Kasjusz ma bardzo dobra kondycję, taki melanzujacy polski Max Holloway ;p
Walka jest na 5 rund i jestem spokojny o jego kondycje
Dla mnie Parke- Kasjo to walka , gdzie nie zaskoczy mnie żaden wynik.

Szczerze Parke w karierze widziałem tylko 2/3 razy , podobno ma słabą stójkę. Kasjo były amatorski bokser. Walka tylko 3 minuty i 5 rund.

Widzę tu albo KO na Kasjo , albo na punkty Kasjo/Parke

70-30 na Parke , ale mówie Kasjo to nie youtuberek , tylko były amatorski bokser, wiec nie róbmy tez sensacji jak wytrwa 5 rund z Parke.

5 rund to stosunkowo mało, więc okej, może Kasjusz to jakoś obleci.

Ale na 8 nie miałby pół argumentu, bo jest gościem który kiedyś coś trenował vs. sportowiec 8/10 na polskie warunki.

Parke ma słabą stójkę na tle zawodników z UFC i polskiej sportowej czołówki, to nie znaczy, że byle kto mu nawkłada sęków.
 
Mnie w tej walce ciekawi, czy jak wejdzie dobry czysty cios Parke to czy Kasjo ma twardy łeb to ustać, bo Parke to twardy gość do przyjmowania ciosów.

Kasjo tu jest znakiem zapytania.
 
Mnie w tej walce ciekawi, czy jak wejdzie dobry czysty cios Parke to czy Kasjo ma twardy łeb to ustać, bo Parke to twardy gość do przyjmowania ciosów.

Kasjo tu jest znakiem zapytania.
Parke słabo bije, ma wate w łapach wiec o to bym się nie martwił.
 
Kasjo to tam tak wszystkich jedzie , ze niedługo wywali tych pionków z Fejmu i sam będzie rządził, przecież Gola i Boxdel to są cichutko jak makiem zasiał przy nim:cool:


 
Polski boks, szczególnie w Polsce umrze oficjalnie po ostatniej walce Szpilki. Jedyny czynny bokser na dziś , którego zna 90 procent Kowalskich.

Dlatego czas iść we freaki.

Humorystycznie napisałbym, ze może nr 2 dziś jest....Don Kasjo
 
Poniosło go, ale jebaniutki ma najlepszą kartę teraz frików w PL.

I nie ukrywam, wyjebał bez mydła FAME, ośmieszył Fen i na tym wszystkim zbudował biznesik.

Za każdym razem kiedy myślisz, że Najman jest głuptas, to on tak odwraca sytuację, że kopara opada.
Ale głupotą jest zrobić konferencje w ppv i ile na tym zarobi, tysiąc, dwa? Lepiej chyba zrobić dymy open, niech są shoty i internet wybucha, to się potem przełoży na sprzedaż gali.
 
Chuj , wykupie to ppv za konfe bo najman robi kawal dobrej roboty.
Mam nadzieje ze beda dymy
 
Panowie jakie widzicie opcje dla Don Kasjo jesli ewentualnie wygra z Parke, imo glupota by bylo zestawianie go pozniej z jakims wiewiorem, amadeuszem czy malczynskim tak jak mowili w Cage trzeba otwierac sie na nowe rynki, tylko nie mam pojecia kim moglby byc kolejny rywal
 
Panowie jakie widzicie opcje dla Don Kasjo jesli ewentualnie wygra z Parke, imo glupota by bylo zestawianie go pozniej z jakims wiewiorem, amadeuszem czy malczynskim tak jak mowili w Cage trzeba otwierac sie na nowe rynki, tylko nie mam pojecia kim moglby byc kolejny rywal
On nie wezmie walki w mma z nimi bo wie ze przegra. Może walka z Lupą w k1
 
Back
Top