Fame MMA gala youtuberów

Ja szczerze mam odwtotnie jesli zobacze ta gale to bardziej interesuja mnie wszystkie walki niz superfight, bo kompletnie nie rozumiem hype na tego Rafoniksa zarowno pod katem freakowym jak i konf. Dla mnie top 3 zamulaczy Fame mma.
 
Cholera Wardenga streamy chyba robi tylko dla wspierających przez tą fale troli... Szkoda, ale koleś ma popularność. 1 mln widzów na zapisach ze streamów niepublicznych
 
Antykonfident i Żurom na MMA VIP 2, czyli gala Najmana z szansami na przetrwania. Dużo konkretnych wariatów :)
 
Będzie więzienie:

Oj jak mi przykro. Ale koleś jest sprytny. Takie sztuczki jakie on stosuje. Ta jego cała działalność to się nadaje na pracę doktorską z psychologii o manipulowaniu.
Ilość tych myczków retorycznych. CHuje z administracji Youtube, że kolesia długo nie banowali...
 
Będzie więzienie:

Oj jak mi przykro. Ale koleś jest sprytny. Takie sztuczki jakie on stosuje. Ta jego cała działalność to się nadaje na pracę doktorską z psychologii o manipulowaniu.
Ilość tych myczków retorycznych. CHuje z administracji Youtube, że kolesia długo nie banowali...

Jedna z większych kurw na youtube
 
Imo pod katem dymów na ta chwile.

1. Vip MMA
2.Elite fighters
3.Fame mma
4.High League

Wiadomo, ze Fame i i HL będzie wyzej marketinghowo bo maja ludzi z socjalami 500 k - 1 mln, ale ciekawością gali Vip mma i Elite fighters stoi wyzej. Tak szczerze gdyby wyjąć starcie Kasjo vs Parke , to ta gala mnie obchodzi na takie maks 4 na 10.

Głownie czekam na Ambro vs Hassan i Lupa vs Arab.

 
Last edited:
Imo pod katem dymów na ta chwile.

1. Vip MMA
2.Elite fighters
3.Fame mma
4.High League

Wiadomo, ze Fame i i HL będzie wyzej marketinghowo bo maja ludzi z socjalami 500 k - 1 mln, ale ciekawością gali Vip mma i Elite fighters stoi wyzej. Tak szczerze gdyby wyjąć starcie Kasjo vs Parke , to ta gala mnie obchodzi na takie maks 4 na 10.

Głownie czekam na Ambro vs Hassan i Lupa vs Arab.


Amadeusz to taki polski Paulo Costa
 
Amadeusz to taki polski Paulo Costa
Mi Kevina Lee zawsze przypominał
Będzie więzienie:

Oj jak mi przykro. Ale koleś jest sprytny. Takie sztuczki jakie on stosuje. Ta jego cała działalność to się nadaje na pracę doktorską z psychologii o manipulowaniu.
Ilość tych myczków retorycznych. CHuje z administracji Youtube, że kolesia długo nie banowali...

Mógłby Wardęga się włączyć
 
Jutrzejsza arena walk
EzHSdCeXEAAboEe
 
Back
Top