Fame MMA gala youtuberów

Hejter w wywiadach po Hype mma gada , ze chce walki z Golą i chce walkę wieczoru na Fame mma. Ciosy od Zabielskiego jednak zrobiły swoje. :jarolaugh:



Ferrari vs kolo z Hype mma
 
Last edited:
Tak jak powiedział Rozal w wywiadzie, teraz już można tylko czekać w Polsce na miecze i topory, bo mamy juz dosłownie wszystko. The war to ostatni element. Tym bardziej , ze organizatorzy zapowiedzieli, ze jesli ziomki pokonaja swojego przeciwnikia to na luzie moga sie lać 3 na 1.


I pomyśleć , ze w 2017 roku żyliśmy 1 freakiem na KSW. :jon:

 
Last edited:
Szczerze nie wiem co Wy macie do HL , bo to Fame 2.0 z jednym troszkę sebixowym Kasjem.

To jest kurna to SAMO kropka w kropkę.:cool::tysoncoffe:



 
Last edited:
zurom na lajwie powiedzial ze czerwiec/lipiec walka "juz mam dwoch profesjonalnych trenerow treningi od poniedzialku do piatku w weekendy regeneracja nawet diete zamowie" :putinlaugh:
 
zurom na lajwie powiedzial ze czerwiec/lipiec walka "juz mam dwoch profesjonalnych trenerow treningi od poniedzialku do piatku w weekendy regeneracja nawet diete zamowie" :putinlaugh:


Jesli to prawda to albo Fame mma albo Elite fighters. Myślę ze łysy może wyrazić zgodę na Sobota-Żurom.
 


Tutaj krótkie wyjaśnienie kim jest Hubert, nowy zawodnik federacji High League. Jak sam zapowiada i obiecuje - będzie się lała krew. Czy podoła wyzwaniu?
 
Wielu z was tutaj pisze ze High League skupia się tylko na dzieciach. Statystyki strony "high.league_news" pokazują jednak co innnego. Screen niżej. Warto dodać, że dziewczyny są młodsze niż mężczyźni.
20210414_100553.jpg
 
Wielu z was tutaj pisze ze High League skupia się tylko na dzieciach. Statystyki strony "high.league_news" pokazują jednak co innnego. Screen niżej. Warto dodać, że dziewczyny są młodsze niż mężczyźni. View attachment 19501
ale to nie ma zadnego znaczenia czux seksmasterka i ten wynalazek ogloszony wczoraj potwierdzaja ze federacja skupia sie na dzieciach
 
Z freakami to jest tak , ze zainteresowanie robią dla takich Amelek co wrzuciłem wyzej, dla dorosłych chodzi o bitkę i farbę w klatce.

To jest czysta oczywistość. Dzban czy nie dzban , 2 k czy 100 k na insta mnie - odbiorce interesuje tylko OCTAGON , na reszte mam wylane jak ścieki do Wisły. :cool::lol: Ma być czysta , ostra nap....nka. Nie szukajcie tu jakiejs glebi, jak czasami czytam na cohones ze prywaciarz robiący gale amatorów niszczy układ świata , albo czemu juz freaki grajace w PN 90 minut mnie nie kręcą, bo moje IQ spada drastycznie czytając cos takiego :mjsmile:
 
Ok, dzień przed galą powiem oficjalnie na kogo stawiam



Walka tego youtuberka z Askrenem bedzie mieć 8 rund , ciekawe czemu u nas tylko 5 Parke-Kasjo :triggered:



Autovidol


Wiesz, ze na samym polskim youtubie jest już podobno ponad 1000 youtuberów co maja minimum 100 k subów, znasz ich wszystkich?

No właśnie.....
 
Last edited:
Walka tego youtuberka z Askrenem bedzie mieć 8 rund , ciekawe czemu u nas tylko 5 Parke-Kasjo :triggered:
Pięć rund wystarczy, ważne że nie trzy. Paul i Askren zarobią grube miliony, musieli zrobić osiem rund żeby ludzie się nie zburzyli i chcieli za to zapłacić.
 
Back
Top