Fame MMA gala youtuberów

Ta gala wydaje sie strasznie mało wyrównana. Jesli prawda jest, ze jeszcze bedzie pojedynek jakiegos grubaska LPRO z Kubanczynkiem to już w ogóle. Znak zapytania mam tylko przy AdBuster vs Malczynski, i malutki przy Najmanie jak tam z jego forma, bo powinien pokonac Bonusa na luzie, no i ten mega freak fight Kruszwil vs Karzełek.
 
Ta gala wydaje sie strasznie mało wyrównana. Jesli prawda jest, ze jeszcze bedzie pojedynek jakiegos grubaska LPRO z Kubanczynkiem to już w ogóle. Znak zapytania mam tylko przy AdBuster vs Malczynski, i malutki przy Najmanie jak tam z jego forma, bo powinien pokonac Bonusa na luzie, no i ten mega freak fight Kruszwil vs Karzełek.

No na ostatniej gali wszyscy krzyczeli jaki to kizo mocarz uliczny raper wojownik a dostał leżał był bity a może i łezke uronil
 
Nieoficjalnie- to ma byc main event Famemma 6. Wojtek Gola dla Teletygodnia
 

Attachments

  • ABECAD.jpg
    ABECAD.jpg
    9 KB · Views: 80
Ta Godlewska na 100 procent. Bedzie walczyc z ta od Warsaw Shore. Czyli juz cała karta znana. Pytanie tylko kto dla Hassana. Jestem ciekaw czy na swiecie bedzie glosno o walce karła vs zdrowym chłopakiem, bo chyba na zadnej profesjonalnej gali z dobrymi kamerami tego nigdy nie było.
 
ALe amatorka ja pier.... widac patola i to ostra buahhahahahaah
Boli dupka?

Ta Godlewska na 100 procent. Bedzie walczyc z ta od Warsaw Shore. Czyli juz cała karta znana. Pytanie tylko kto dla Hassana. Jestem ciekaw czy na swiecie bedzie glosno o walce karła vs zdrowym chłopakiem, bo chyba na zadnej profesjonalnej gali z dobrymi kamerami tego nigdy nie było.
Piszą, że to może być Oleh Riaszeńczew gość z Big Brothera. Podobno miał jakieś sukcesy w boksie na Ukrainie.
 
Bonus udziela wywiadu od kilku minut i nie wierzę, w to co widzę i słyszę, zmienił się gość strasznie nie tylko z wyglądu, ale również z gadki, wcześniej podejrzewałem jak niektórzy, że Bonus jest niepełnosprawny umysłowo albo narkomanem, a obecnie, gada jak normalny, ogarnięty człowiek, ludzie jednak się zmieniają. :penn:
 
Back
Top