Fame MMA gala youtuberów



Malik nie chce , aby jego federacja była patologiczna. Czuje stopowanie dymów na konfach ;/ Oj Panie Malik, oj panie Malik....:ashamed:

Jeszcze mówi o trzymaniu poziomu , brrrr:cry:Mówi, ze założył własna federacje , bo inne freakowe federacje dawały mu ochłapy za walkę:lol:

Widac , ze sam wejdzie do ringu, czyli juz +1000 do medialności HL.
 
Last edited:
Ja zawsze powtarzam, ze fan freaków jest jeszcze większym fanem sportów walki od tych tylko od KSW/UFC, bo ja lubię czysta , ostrą bitkę , a czy będzie to techniczny strzał , cep mam totalnie w d....Chodzi tylko o ostra waleczke, co ja będę ukrywał. :cool: Przed nami jeszcze będzie sporo brutalnych KO na freakach, to jest pewne jak w banku-jeden z czynników czemu kocham friczki


No i tą wypowiedzią rozwiałeś wszelkie wątpliwości.jestes debilem !.
Twoim tokiem myślenia to piłkę nożną powinniśmy oglądać na wioskach bo gole i akcje, chuj ze jedna drużyna wygrała 10-0 z chłopami spod sklepu, chuj w to że 9z 10 bramek to były kartofle obrzydliwe, dryblingi w całym meczu były 2 ( jak piłkę podbiło na kamieniu)
Chodzi tylko o ostry mecz kurwa, jebać technikę :DC:
Co za łeb...
 
No i tą wypowiedzią rozwiałeś wszelkie wątpliwości.jestes debilem !.
Twoim tokiem myślenia to piłkę nożną powinniśmy oglądać na wioskach bo gole i akcje, chuj ze jedna drużyna wygrała 10-0 z chłopami spod sklepu, chuj w to że 9z 10 bramek to były kartofle obrzydliwe, dryblingi w całym meczu były 2 ( jak piłkę podbiło na kamieniu)
Chodzi tylko o ostry mecz kurwa, jebać technikę :DC:
Co za łeb...


O nie kolejny recydywista , ale z mila checia odpowiem. Nie debilu PN a sporty walki to 2 inne światy, chocby dlatego debilu ze PN trwa 90 minut, freaki naparzaja sie maksymalnie 15 minut. PS: PN dzikich druzyn mnie nie obchodzi, sledze tylko ścisły top 5 ligowy i LM. Gdyby mnie obchodziło amatorstwo oglądałbym polska repre i polska eklape debilu :cool:, po prostu niektórzy na tym forum maja niziutkie IQ aby pojąc czemu kocham amatorstwo w walkach , a w innych sportach nie...Kazdy po 8 roku zycia powinien kapować, ale są takie debile jak ty.:waldeklaugh::jarolaugh:
 
O nie kolejny recydywista , ale z mila checia odpowiem. Nie debilu PN a sporty walki to 2 inne światy, chocby dlatego debilu ze PN trwa 90 minut, freaki naparzaja sie maksymalnie 15 minut. PS: PN dzikich druzyn mnie nie obchodzi, sledze tylko ścisły top 5 ligowy i LM. Gdyby mnie obchodziło amatorstwo oglądałbym polska repre i polska eklape debilu :cool:, po prostu niektórzy na tym forum maja niziutkie IQ aby pojąc czemu kocham amatorstwo w walkach , a w innych sportach nie...Kazdy po 8 roku zycia powinien kapować, ale są takie debile jak ty.:waldeklaugh::jarolaugh:
Tu się nie zgodze nie z Tobą. Polską lige, czy reprezentacje ogląda się z przywiązania lub emocji. Wiadomo, że poziom wyższy jest w meczu np Tottenham-Leeds, ale jak jesteś np z Wawy, to chetniej obejrzysz derby Legia-Polonia. Tak samo ludzie chętniej obejrzą FEN, czy Armie z polskimi zawodnikami, niż ACA, gdzie jest wyższy poziom sportowy, ale walczą noname.
 
Tu się nie zgodze nie z Tobą. Polską lige, czy reprezentacje ogląda się z przywiązania lub emocji. Wiadomo, że poziom wyższy jest w meczu np Tottenham-Leeds, ale jak jesteś np z Wawy, to chetniej obejrzysz derby Legia-Polonia. Tak samo ludzie chętniej obejrzą FEN, czy Armie z polskimi zawodnikami, niż ACA, gdzie jest wyższy poziom sportowy, ale walczą noname.


Ozdoba no tu się różnimy , ja od 10 lat leje na eklape.Chcesz ogladaj, ja mam w to wy...e. Twoje zycie. :cool:Tak w ogole ten post dotyczył troche czegoś zupełnego innego. U mnie przesiąść sie z Premier League na eklape to jak z porsche do malucha. We freakach mi to nie przeszkadza , bo to nie kopanie szmacianki, 90 minut, tylko ostre na...lanie 5-10 minut.


Ty lepiej odpisz , jak reagujesz na hamowanie dymów Malika? :cry::shy::bad:
 
Last edited:
Ja zawsze powtarzam, ze fan freaków jest jeszcze większym fanem sportów walki od tych tylko od KSW/UFC, bo ja lubię czysta , ostrą bitkę , a czy będzie to techniczny strzał , cep mam totalnie w d....Chodzi tylko o ostra waleczke, co ja będę ukrywał.
A jak mnie interesują tylko dymy na konfach, a chuja wykładam na te wszystkie walki w klatkach, to jestem największym fanem sportów walki, czy nie? :zakręcony:Jak to widzisz?
 
Jest juz HL
Ach te latajace glowy Zabielskiego i Hejtera :antonio::antonio::antonio::antonio:


Ty ty tak h...a wykładasz na te wszystkie walki, ze w wyniki na zywo Fejmu co gale to widzę minimum z 10 twoich postów :waldeklaugh:
 
Melduje się mordeczki
tenor.gif
 
Witam mordeczki :)
Wracając do tematu to przeczuwam ze to elite fighters gdzie zawalczy Ewka z Warsaw Shore to będzie pyta.
Ta ich stronka zalatuje tandetą.

O co chodzi z hamowaniem dymów u Malika???


Masz na tamtej stronie, nie chce wschodnio-europejskiej patoli i ,,ma być trzymany poziom''
 
Masz na tamtej stronie, nie chce wschodnio-europejskiej patoli i ,,ma być trzymany poziom''
Kurwa ale lipa, bez dymów to nie zapłacę za ppv.

Z drugiej strony ciężko jest teraz stworzyć freakowa organizacje bo fame mma ma wszystkich ciekawych zawodników.
Tam faktycznie pójdą tylko odpady z fame mma..
Czarno to widzę, pamiętajmy ze fff poległo mimo ze mieli dużo większe zaplecze finansowe niż fame mma ( Pan Solorz i wszystko jasne)
 
Kurwa ale lipa, bez dymów to nie zapłacę za ppv.

Z drugiej strony ciężko jest teraz stworzyć freakowa organizacje bo fame mma ma wszystkich ciekawych zawodników.
Tam faktycznie pójdą tylko odpady z fame mma..
Czarno to widzę, pamiętajmy ze fff poległo mimo ze mieli dużo większe zaplecze finansowe niż fame mma ( Pan Solorz i wszystko jasne)


Chodzą plotki, ze Jongmen przechodzi do HLu. Blondi z Fejmu bedzie na bank, a reszta wątpię.
 
Chodzą plotki, ze Jongmen przechodzi do HLu. Blondi z Fejmu bedzie na bank, a reszta wątpię.
Ciekawe czemu nie został w fame mma, nie dogadali się pewnie o siano.
A jongmen nie bierze przypadkiem udziału w tym zjebanym projekcie co można wygrać 100 koła?
 
Ciekawe czemu nie został w fame mma, nie dogadali się pewnie o siano.
A jongmen nie bierze przypadkiem udziału w tym zjebanym projekcie co można wygrać 100 koła?


Bierze, ale pewnie oleje pozniej , bo Malik to bedzie monstrum jak Fejm mma. Sympatycy freaków , tez macie wrazenie , ze to ,,my'' rozdajemy karty a anty właśnie przegrali batalie? Ja mam wrazenie , ze freaki to zaraz bedzie 80 procent rynku Polski. To ONI sa teraz mniejszoscia, a my WIEKSZOSCIA.
 
Czemu tak myślisz? Ja jednak jestem trochę sceptyczny bo FFF poległo ale stac ich bylo na każdego i mieli reklamę w tv


Malik to magnat medialny w ciul. Jego numery sa nr 1 na czasie yt po 2 godzinach , insta i kanal na yt ma 800 tysiecy.

Oni sie nie bedzie pie....ł w tańcu. Zaufaj mi.
 
Malik to magnat medialny w ciul. Jego numery sa nr 1 na czasie yt po 2 godzinach , insta i kanal na yt ma 800 tysiecy.

Oni sie nie bedzie pie....ł w tańcu. Zaufaj mi.
Boxdel i Gola tez maja kolo 800 tysi :D chuj zobaczymy, czas pokaże.
Będą dymy to kupie ppv, easy hehe
 
Boxdel i Gola tez maja kolo 800 tysi :D chuj zobaczymy, czas pokaże.
Będą dymy to kupie ppv, easy hehe


Ale Malik umie śpiewać przez to zawsze bedzie na topie. Na spotify ma 1 mln odsluchow miesiecznie. Boxdel i Gola poza Fejm sa skonczeni marketingowo.
 


Malik nie chce , aby jego federacja była patologiczna. Czuje stopowanie dymów na konfach ;/ Oj Panie Malik, oj panie Malik....:ashamed:

Jeszcze mówi o trzymaniu poziomu , brrrr:cry:Mówi, ze założył własna federacje , bo inne freakowe federacje dawały mu ochłapy za walkę:lol:

Widac , ze sam wejdzie do ringu, czyli juz +1000 do medialności HL.

Jeśli cyrkowcy pociągają za sznurki to nic dziwnego, że taka sterylizacja dymów :crazy: Dla nich szczyt patolstwa to Szpilka sprzedający liścia 40-letniemu aktorowi, który ledwo co przeżył w klatce :lol:

Malik zawsze na topie? Parę lat temu to samo mówiono o Popku. W muzyce kariery kończą się szybciej, niż w MMA, więc nie róbmy z Malika drugiego Elvisa.

Owsiak niech liczy miliony z WOŚP, a nie bawi się w obrońcę trzeźwości. Nawet Jarek K. nie mógł wyrugować Fame MMA z rynku, a co dopiero Owsiak, który nie ma żadnego wpływu na wymiar sprawiedliwości w tym kraju. Zaczynam rozumieć co nowe pokolenie ma na myśli mówiąc o "dziadersach".
 
Owsiak niech liczy miliony z WOŚP, a nie bawi się w obrońcę trzeźwości. Nawet Jarek K. nie mógł wyrugować Fame MMA z rynku, a co dopiero Owsiak, który nie ma żadnego wpływu na wymiar sprawiedliwości w tym kraju. Zaczynam rozumieć co nowe pokolenie ma na myśli mówiąc o "dziadersach".


Owsiak w tym wpisie atakuje tylko tego streamera, on nic nie pisze o Fejmie. On pewnie nie wie ze takie cos nawet istnieje. Swoja drogą Owsiak vs Rydzyk na Fejm , nie mówię nie :roberteyeblinking:
 
Torpedo mało się nie popłakał w temacie ,,wrócimy silniejsi'' ze chłopaki sobie robią luźną gadkę. Chłopaki uważajcie z przedawkowaniem neta, akurat pasuje do tego wątku.:cool::putinlaugh::brainoverload:
 
Back
Top