Fame MMA gala youtuberów

hahahaha
Trybson przecież już walczy dla KSW FFF, więc gdzie to kłamstwo?

A kwestia tego Instagram choćby? To już trochę poleciales z liczbami tej Linkiewicz. Co prawda ma spore wyniki, ale na pewno nie jest na drugim miejscu tak jak to przedstawiales.
 
A kwestia tego Instagram choćby? To już trochę poleciales z liczbami tej Linkiewicz. Co prawda ma spore wyniki, ale na pewno nie jest na drugim miejscu tak jak to przedstawiales.
niedługo będzie zapewne, wśród młodzieży jest numer 1
nie ma co się czepiać takich szczegółów
Skazali kogoś?
Wygenerowali taką kwotę sądownie od dziesięciolatka?
Jak?
Poza tym to jest broń obusieczna.
Nie gryzie się dziecięcej ręki która Cię karmi :pociesznymirek:
od 10 latka nie, ale jego starych tak
 
Ale chuj mnie obchodzi że KSW mają Ci sami właściciele co FFF. Są to oddzielne firmy i raczej zawodnik nie może sobie walczyć w KSW skoro ma kontrakt z FFF.
Skoro Martin w wywiadzie dla ITC twierdził, że jak freak się sprawdzi w FFF, to nie będzie problemu jak przejdzie do KSW. Oddzielne firmy, ale swobodne transfery freków między ich organizacjami. Jak to wytłumaczyć? Przecież freaki mają ważny kontrakt z FFF.
 
niedługo będzie zapewne, wśród młodzieży jest numer 1
nie ma co się czepiać takich szczegółów

od 10 latka nie, ale jego starych tak
To okłam nas tu i powiedz ile chociaż jeden zapłacił.
Ja jednak mam nadzieję, że zapłaci ktoś chociaż jakiegoś tysiaka, bo może w końcu będzie o tym głośno i ogarną tych małych swoich niedojebów i skończy się sponsorowanie patolstwa.
Jak już wezmą się za jednego, to uwierz mi że lawina w naszym państwie leci jak po sznureczku. Sprawdzą dla poklasku wyborców każdego śmiecia od kiedy dostawał kasę, od kogo i czy rozliczał się z państwem.
Brakuje tylko właśnie większej telewizyjnej nagonki.
Patrz jak się szczycą za pozamykanie gości z wyłudzeniami vat.
 
To okłam nas tu i powiedz ile chociaż jeden zapłacił.
Ja jednak mam nadzieję, że zapłaci ktoś chociaż jakiegoś tysiaka, bo może w końcu będzie o tym głośno i ogarną tych małych swoich niedojebów i skończy się sponsorowanie patolstwa.
Jak już wezmą się za jednego, to uwierz mi że lawina w naszym państwie leci jak po sznureczku. Sprawdzą dla poklasku wyborców każdego śmiecia od kiedy dostawał kasę, od kogo i czy rozliczał się z państwem.
Brakuje tylko właśnie większej telewizyjnej nagonki.
Patrz jak się szczycą za pozamykanie gości z wyłudzeniami vat.
nagonka była spora, ale telewizja to też patologie robi przeciez
 
Skoro Martin w wywiadzie dla ITC twierdził, że jak freak się sprawdzi w FFF, to nie będzie problemu jak przejdzie do KSW. Oddzielne firmy, ale swobodne transfery freków między ich organizacjami. Jak to wytłumaczyć? Przecież freaki mają ważny kontrakt z FFF.
Transfery mogą być nawet między patolami a KSW.
Ktoś ma trzy firmy. Wszystkie ze sobą powiązane. Edek pracuje w firmie A. Chce zatrudnić się w firmie B u tego samego właściciela.
Potrzebuje te same rozwiązanie umowy co Zdzichu, który tam przechodzi z obcej firmy.

Prościej się już nie da.
 
Wszystko wiesz. Jesteś jedyną poinformowaną tu osobą. Wklejasz te gówna, to rozumiem że wiesz czy to prawda czy nie.
ja wklejam w temacie FAME MMA nikt nie musi tu zaglądać
nie wiem o co ci chodzi, wchodzisz tu i syf robisz
 
@torpedo

comment_2dy13o2twUjgYndf1ZMVjDvRt8MsFtOh,w400.jpg
 
Transfery mogą być nawet między patolami a KSW.
Ktoś ma trzy firmy. Wszystkie ze sobą powiązane. Edek pracuje w firmie A. Chce zatrudnić się w firmie B u tego samego właściciela.
Potrzebuje te same rozwiązanie umowy co Zdzichu, który tam przechodzi z obcej firmy.

Prościej się już nie da.
Czyli jednak wychodzi, że FFF to KSW i kiedy będzie trzeba to K&L wezmą sobie takiego freka. Gdzie tu @FAMEMMA kogoś okłamał? Prościej już się nie da. Jak nie pasuje to nie musisz obserwować tego tematu. Ból dupy, bo gość napisał prawdę.
 
Czyli jednak wychodzi, że FFF to KSW i kiedy będzie trzeba to K&L wezmą sobie takiego freka. Gdzie tu @FAMEMMA kogoś okłamał? Prościej już się nie da. Jak nie pasuje to nie musisz obserwować tego tematu. Ból dupy, bo gość napisał prawdę.
Napisał że miał wybór z KSW. To pytam gdzie o tym słyszał?
ja wklejam w temacie FAME MMA nikt nie musi tu zaglądać
nie wiem o co ci chodzi, wchodzisz tu i syf robisz
Jesteś kurwa bezczelny.
Wpierdalasz się w każdy temat o niepatolach i robisz syf i masz czelność komuś zarzucić i to dlatego że łapie Cię na kłamstwach?
 
Napisał że miał wybór z KSW. To pytam gdzie o tym słyszał?

Jesteś kurwa bezczelny.
Wpierdalasz się w każdy temat o niepatolach i robisz syf i masz czelność komuś zarzucić i to dlatego że łapie Cię na kłamstwach?
Trybson mówił, że może zawalczyć z Junem
takie starcie pewnie nikogo nie zdziwi, walczą tej samej organizacji, więc można uznać, że jest to wielce prawdopodobne
FFF czy KSW to jeden chuj gdzie, bo to jedno i to samo
 
niedługo będzie zapewne, wśród młodzieży jest numer 1
nie ma co się czepiać takich szczegółów

od 10 latka nie, ale jego starych tak

Szczegółów? To tak jakbym powiedział coś w stylu że Gamrot jest mistrzem UFC, bo przecież niedługo zapewnie nim będzie (i to w dwóch kategoriach), no ale nie ma się co czepiać takich szczegółów :matt:
 
Back
Top