Fame MMA gala youtuberów

Ostatni raz pisze w tym temacie, nasza mnie refleksja. Nie wymagam od nich żeby oni się potrafili bic. Chodzi o show a tu jest tylko zbierania jakis zjebow bez grama charyzmy.

Pytanie powinno być nie dlaczego oni walczą na fame MMA. Tylko dlaczego ta banda ludzi jest znana/podziwiana przez taką grupę ludzi

W chuj smutne ale czego oczekiwać gdy Pudzian który na charyzme na poziomie słoika po musztardzie jest wielkim idolem milionów w tym kraju
Widocznie wiele nie trzeba. Szkoda bo przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście
 
Ostatni raz pisze w tym temacie, nasza mnie refleksja. Nie wymagam od nich żeby oni się potrafili bic. Chodzi o show a tu jest tylko zbierania jakis zjebow bez grama charyzmy.

Pytanie powinno być nie dlaczego oni walczą na fame MMA. Tylko dlaczego ta banda ludzi jest znana/podziwiana przez taką grupę ludzi

W chuj smutne ale czego oczekiwać gdy Pudzian który na charyzme na poziomie słoika po musztardzie jest wielkim idolem milionów w tym kraju
Widocznie wiele nie trzeba. Szkoda bo przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście
a czemu Kardashian to najpopularniejsza kobieta swiata?
trzeba przyznac, ze nasze "gwiazdy" chociaz sa naturalne w swojej glupocie
 
W chuj smutne ale czego oczekiwać gdy Pudzian który na charyzme na poziomie słoika po musztardzie jest wielkim idolem milionów w tym kraju
Widocznie wiele nie trzeba. Szkoda bo przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście
Ale jakim mieście? Masz na myśli Białą Rawską?
 
a czemu Kardashian to najpopularniejsza kobieta swiata?
trzeba przyznac, ze nasze "gwiazdy" chociaz sa naturalne w swojej glupocie

Jest fajną dupą i starczy.
A nie siedzi jakiś kurwa Kasti czy isamu nie wiem czy dobrze pameitma ksywki i kurwa duka cos na tych konfach budząc tylko zazenowanie.
Jakbym ja zobaczył że mój syn ma takich idoli z yt to by wpierdol dostał
 
Jest fajną dupą i starczy.
A nie siedzi jakiś kurwa Kasti czy isamu nie wiem czy dobrze pameitma ksywki i kurwa duka cos na tych konfach budząc tylko zazenowanie.
Jakbym ja zobaczył że mój syn ma takich idoli z yt to by wpierdol dostał
no to faktycznie są zjeby, ale niektórzy też są po prostu śmieszni lub mają jakieś hobby
Kizo czy Jongmen to raperzy np
 
wywiad z Kasjo w jeden dzien 200k, tymczasem gwiazdy KSW po 100k nawet nie robia

A widziałeś to?

Taki niby bokser, a Kasio robi dwa razy lepsze wyniki i to w jeden dzień!! Fame niedługo będzie bardziej popularne od Ligi Mistrzów! Ja sobie nawet tatuaż zrobiłem z Knyziem!
 
A widziałeś to?

Taki niby bokser, a Kasio robi dwa razy lepsze wyniki i to w jeden dzień!! Fame niedługo będzie bardziej popularne od Ligi Mistrzów! Ja sobie nawet tatuaż zrobiłem z Knyziem!

w takim tempie rozwoju to UFC zagrożone już jest
4 gale i druga organizacja świata zmieciona z powierzchni ziemi
 
w takim tempie rozwoju to UFC zagrożone już jest
4 gale i druga organizacja świata zmieciona z powierzchni ziemi
UFC nie od dzisiaj jest w dupie,

Ja to bym chcial żeby powstało FameBJJ, niech ktos tym kulaczom w koncu pokaze jak wyglada prawdziwa walka.
 
UFC nie od dzisiaj jest w dupie,

Ja to bym chcial żeby powstało FameBJJ, niech ktos tym kulaczom w koncu pokaze jak wyglada prawdziwa walka.
Już niebawem będzie coś podobnego w Łodzi- gala BJJ z PLASKACZAMI. (oprócz dzwigni/ kluczy , duszeń można wypłacać ciosy z otwartej dłoni).Gwiazda wieczoru Ad Buster, Trybson zachwalał w wyawidach na ich oficjalnej stronie.....Co ciekawe jest kilka czarnych pasków zgłoszonych i są niżej w rozpisce od Ada
 
Już niebawem będzie coś podobnego w Łodzi- gala BJJ z PLASKACZAMI. (oprócz dzwigni/ kluczy , duszeń można wypłacać ciosy z otwartej dłoni).Gwiazda wieczoru Ad Buster, Trybson zachwalał w wyawidach na ich oficjalnej stronie.....Co ciekawe jest kilka czarnych pasków zgłoszonych i są niżej w rozpisce od Ada
Serio ?
Ma to jakąś nazwę / stronę ?
 
Egzekutor Super Fight

OOOOOOOOOO KURRRRRRWWAAAAAA .
Zasady:

Jak w tancu z gwiazdami :)
  • Nie ma sędziów punktowych – o zwycięstwie zadecyduje publicznośc

Dobry vs Zły:
  • W każdej walce jeden z zawodników występuje w kimonie białym, natomiast drugi w czarnym

I wisienka na torcie:
„KARNY LIŚĆ”:
  • W momencie, gdy zawodnik otrzyma 3 ostrzeżenie, czeka go tzw. „Karny liść”. Zawodnicy stają na przeciwko siebie i pod ścisłą kontrolą sędziego musi przyjąć uderzenie od przeciwnika, bez możliwości obrony.


Nie wierze, że na to patrze.
Ktore to czarne pasy w tym wezma udział ? Beda sobie sprzedawac liscie ?
 
60761765_433794783854646_8055412052153335808_o.jpg
 
Back
Top