Fame MMA gala youtuberów

Artur Gwodz mowi, ze FAME MMA zabralo Polsatowi rynek
mowi, ze biznesowo swietny numer i wrozy im swietlana przyszlosc
 
A murzyńska obciągara z tą drugą miały w tvp kible sprzątać, a na fame są ME, XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ASSA
Przypominam, że ta druga była twarzą krzyżówek i występowała w produkcji tvn Ugotowani o czym mozesz tylko pomarzyć.
Wpierdalasz obiad na kamerze i jeszcze ci za to płacą a klossowski to ogląda, Aniela by Cię wyśmiała
 
ciekawostka FAMEMMA sprzedało więcej biletów niż ACA, FEN i FFF razem wzieci

Mam wrażenie, że Ty się tym autentycznie jarasz, tzn. wydaje mi się, że chciałbyś żeby właśnie taki był kierunek współczesnego MMA, a najlepiej gdyby Fame MMA wyparło wszystkie organizacje na świecie. Mylę się ?
 
Mam wrażenie, że Ty się tym autentycznie jarasz, tzn. wydaje mi się, że chciałbyś żeby właśnie taki był kierunek współczesnego MMA, a najlepiej gdyby Fame MMA wyparło wszystkie organizacje na świecie. Mylę się ?
zauwazylem, ze teraz to ludki najbardziej jaraja sie like'ami, wyswietleniami i tym kto ile kasy zarobil a najlepiej to przy jak najmniejszym nakladzie wlasnym. Wszystko inne schodzi na dalszy plan. Kurła kiedys to bylo!111!!! (juz pomijajac fakt, ze Alibaba to pewno tu troche troluje)
 
Mam wrażenie, że Ty się tym autentycznie jarasz, tzn. wydaje mi się, że chciałbyś żeby właśnie taki był kierunek współczesnego MMA, a najlepiej gdyby Fame MMA wyparło wszystkie organizacje na świecie. Mylę się ?
po prostu mam ubaw z zaistniałej sytuacji, jak to KSW przez lata promowało freak fighty, obrażając ludzi, którzy mówili, że takich walk nie powinno się robić, teraz przyszedł ktoś kto skopiował ich pomysł i okazało się to ogromnym sukcesem, a oni udają, że są obrońcami sportu XDDDD
co do FAMEMMA to jakby odeszli całkowicie od walk ludzi mocno patologicznych lub pokazywali ich przemiany to nie miałbym nic przeciwko, żeby szło im jeszcze lepiej
 
@defthomas
tak sie robi wyniki, patrz ile straciliscie nie wspolpracujac z FAMEMMA

Tydzień po ogłoszeniu FameMMA 4:
- Trailer: 2 059 236 wyświetleń
- Konferencja (całość): 2 799 042 wyświetlenia
- Najpopularniejsze skróty z konferencji: 3 500 000+ wyświetleń
- Nowe suby od wypuszczenia trailera: ~83 500
- Nowi obserwujący na instagramie: ~30 000
- Według statystyk @wynkelring ~50% sprzedanych biletów
- Po ogłoszeniu walki wieczoru Lil Masti zgarnęła 100 000+ followersów na instagramie
 
po prostu mam ubaw z zaistniałej sytuacji, jak to KSW przez lata promowało freak fighty, obrażając ludzi, którzy mówili, że takich walk nie powinno się robić, teraz przyszedł ktoś kto skopiował ich pomysł i okazało się to ogromnym sukcesem, a oni udają, że są obrońcami sportu XDDDD
co do FAMEMMA to jakby odeszli całkowicie od walk ludzi mocno patologicznych lub pokazywali ich przemiany to nie miałbym nic przeciwko, żeby szło im jeszcze lepiej

Ogólnie to się zgadzam, tylko punktowanie raz za razem błędów i porażek innych organizacji choćby ACA, przy okazji wychwalając w niebiosy Fame MMA jest trochę słabe. Wiadomo, że projekt Fame MMA jest ciekawym i fajną rozrywkową częścią MMA, ale nie mam wątpliwości że prędzej czy później ten projekt się wyczerpie.
 
Ogólnie to się zgadzam, tylko punktowanie raz za razem błędów i porażek innych organizacji choćby ACA, przy okazji wychwalając w niebiosy Fame MMA jest trochę słabe. Wiadomo, że projekt Fame MMA jest ciekawym i fajną rozrywkową częścią MMA, ale nie mam wątpliwości że prędzej czy później ten projekt się wyczerpie.
ACA sportowo super, ale u nas w kraju nie przejdzie taka organizacja bez show i z tyloma walkami na jednej gali.
 
Ogólnie to się zgadzam, tylko punktowanie raz za razem błędów i porażek innych organizacji choćby ACA, przy okazji wychwalając w niebiosy Fame MMA jest trochę słabe. Wiadomo, że projekt Fame MMA jest ciekawym i fajną rozrywkową częścią MMA, ale nie mam wątpliwości że prędzej czy później ten projekt się wyczerpie.
ale gdzie nie napisałem prawdy? ACA mając 10x taki budżet nie zrobiło w Polsce jednej udanej gali, nie sprzedali pewnie więcej niż 100 PPV, a ich następna gala w Łodzi na sali gimnastycznej nie sprzedała nawet 25% biletów, więc pisanie o ich nieudolności to nic złego
 
ACA sportowo super, ale u nas w kraju nie przejdzie taka organizacja bez show i z tyloma walkami na jednej gali.

Zgadzam się, tylko o ile na początku podobało mi się Fame MMA tak teraz dostrzegam, że przez ten projekt jeszcze trudniej będzie rozszerzyć rynek na czysto sportowe walki/organizacje.
 
ale gdzie nie napisałem prawdy? ACA mając 10x taki budżet nie zrobiło w Polsce jednej udanej gali, nie sprzedali pewnie więcej niż 100 PPV, a ich następna gala w Łodzi na sali gimnastycznej nie sprzedała nawet 25% biletów, więc pisanie o ich nieudolności to nic złego

A gdzie ja napisałem, że kłamiesz ? :D Po prostu czasem mógłbyś sobie darować i ewentualnie porównywać ich do KSW bo porównując Fame MMA z ACA pod względem popularności to tak jakbyś kopał leżącego
 
jak nic nie zmienią to mogą znikać, zauważ, że rozpiska z Heldem, Strusem, Omielańczukiem i miejscowymi zawodnikami sprzedaje 200 biletów to coś mocno nie gra

Wiem i to jest smutne, ale KSW chyba dobitnie zbadało rynek, fenomen Fame MMA to potwierdza, więc jak chcą zarabiać to muszą dodać trochę show, z drugiej zaś strony to zatwardziali konserwatyści więc jakoś nie liczę na to że dostosują się do obecnych warunków na polskim rynku.
 
Back
Top