Fame MMA gala youtuberów

Przed chwilą federacja FFF (Free Fight Federation) ogłosiła 3 walki ,które odbędą się już 8 czerwca w Zielonej Górze. Pierwszą walką będzie starcie Greg'a Collins'a (0-0) z tancerzem Rafałem Krylą (0-0). Co-main event'em będzie walka Krystiana Pudzianowskiego (0-0) ze znanym kulturystą jakim jest Radosław Słodkiewicz (0-0). Natomiast walką wieczoru będzie starcie Pawła Trybały (4-3) z Marcinem Najmanem (1-3) ,która będzie zwieńczeniem ich długo trwającego konfliktu.
 
Przed chwilą federacja FFF (Free Fight Federation) ogłosiła 3 walki ,które odbędą się już 8 czerwca w Zielonej Górze. Pierwszą walką będzie starcie Greg'a Collins'a (0-0) z tancerzem Rafałem Krylą (0-0). Co-main event'em będzie walka Krystiana Pudzianowskiego (0-0) ze znanym kulturystą jakim jest Radosław Słodkiewicz (0-0). Natomiast walką wieczoru będzie starcie Pawła Trybały (4-3) z Marcinem Najmanem (1-3) ,która będzie zwieńczeniem ich długo trwającego konfliktu.
:waldeklaugh:
 
Przed chwilą federacja FFF (Free Fight Federation) ogłosiła 3 walki ,które odbędą się już 8 czerwca w Zielonej Górze. Pierwszą walką będzie starcie Greg'a Collins'a (0-0) z tancerzem Rafałem Krylą (0-0). Co-main event'em będzie walka Krystiana Pudzianowskiego (0-0) ze znanym kulturystą jakim jest Radosław Słodkiewicz (0-0). Natomiast walką wieczoru będzie starcie Pawła Trybały (4-3) z Marcinem Najmanem (1-3) ,która będzie zwieńczeniem ich długo trwającego konfliktu.
Gdzie to obstawiać? Domy na Collinsa!
 
Przed chwilą federacja FFF (Free Fight Federation) ogłosiła 3 walki ,które odbędą się już 8 czerwca w Zielonej Górze. Pierwszą walką będzie starcie Greg'a Collins'a (0-0) z tancerzem Rafałem Krylą (0-0). Co-main event'em będzie walka Krystiana Pudzianowskiego (0-0) ze znanym kulturystą jakim jest Radosław Słodkiewicz (0-0). Natomiast walką wieczoru będzie starcie Pawła Trybały (4-3) z Marcinem Najmanem (1-3) ,która będzie zwieńczeniem ich długo trwającego konfliktu.

Średnie gwiazdy, póki co mnie nie przekonuje do oglądania :(
 
Jeśli polskie MMA = KSW . . . to właśnie oficjalnie dołączam do #teamzdelegalizowaćpolskiemma. . .
:stevecarell:


ja pitu, co tu się odjaniepawla ?? to wszystko tworzą dorośli ludzie ? dorośli mężczyźni ?? :putinlaugh:
 
Szczerze to oni z takimi gwiazdami to będą mieli problem z sprzedażą biletów na hali a co dopiero PPV. Nawet jak to dadzą na otwartym kanale Polsatu to oglądalność będzie chujowa
 
comment_Jqv5bYmlEFqOXpRJI2XJJRVvw4BrJC3p,w400.jpg
 
ja wiem, ze beka, ale kto kurwa bedzie chcial to ogladac?
Srajman co klepie przed gongiem jako walka wieczoru XDDDD
 
Ja obejrzę z najczystszą przyjemnością. Najman to jest zajebisty gość i z chęcią zobaczę jak w kolejnej walce klepnie Jurasa.
ja tylko na konferencje czekam, bo poprzednie były dobre
ale to chyba głównie zasługa Mirka
 
Taki mocno średni ten kotlet, Najman znowu się położy na glebe. Trybson co by o nim nie mówić, cały czas trenuje MMA, Najman to od wielu lat parodysta.
 
Taki mocno średni ten kotlet, Najman znowu się położy na glebe. Trybson co by o nim nie mówić, cały czas trenuje MMA, Najman to od wielu lat parodysta.
Najam to taka parowa, ze wstyd go brac na gale freakowe
szczerze to mysle, ze on z Bonusem BGC moglby przegrac
 
I to już se te główne atrakcje tak. Aż się boję pomyśleć jakie asy są niżej zna karcie. Mieli problemy z rozpiska to pewnie 5 walk dennych i tyle
 
Przecież Najman ma rozwalony bark i zaraz znów ma walczyć? Mówił, że przez kontuzje kończy kariere bo ręka nadaje się na śmietnik a on walczy znów za miesiąc:waldeklaugh:

Można stawiać domy, że znów będzie udawał smutnego i się podda w 1 rundzie przez kontuzje. No mistrz z silną psychiką ma wyjebane co sądzą o nim inni, szkoda że już kończy
 
Back
Top