Fame MMA gala youtuberów

jestesmy zamknieci w getccie z @andrzej.t

Alko bedzie, ale jutro pod KSW ::snoopd::
#free Andrzej

@Baasteek pewnie dawno dostał ofertę

ed892a0bfc4f18c263768d545df38f01.jpg

@Siedem dawaj lajki i ślij donejty :juanlaugh:


@FAMEMMA takie beefy, ustawiaj walki na srama i niech Cię biorą do spóły na wspólasa / dyrektora ds. Rozwoju :jarolaugh:


@FAMEMMA jest chyba najbardziej niezniszczalny w historii tego forum :tiphatb:

@Cloud pozwolisz na to? :jump:
 
Last edited:
Zlotowa za duze lanie na tych sparingach dostaje
mnie zastanawia jak to mozliwe, ze amator otyly grubas sparuje z Bedorfem czy Oniszczuke, trenerzy powinni dbac o zdrowie swoich uczniow
 
z wykopu

Posłuchajcie sobie w 0:21

- Jesteś taki kozak?!
- TAK, JESTEM!
- tak?
- JESTEM!!!
- ARRGHH!! UGHH!

oprocz nosa, zab mu rozjebal

comment_nUt2WiiRHTHIomqCEaOVLWmSazQR8zq8.jpg
 
Przecież sam się udzielałem w tych dwóch zapalnych tematach więc nie wiem o co kaman. Stwierdzam fakt jak to wygląda bo rury wywaliło konkretnie.
A odnośnie bana Andrzeju to dostałem go z wymyślonego powodu i ten moderator który mi go przyklepał dobrze o tym wie.

Kto Cię tak skrzywdził?

@FAMEMMA moze pomoże wyjaśnić sprawę :lol:
 
Wszystko wyjaśnimy w osobnym temacie i w swoim czasie. Nie teraz i nie tutaj. Również chętnie się dowiem kto mnie wykopał i na podstawie jakich dowodów dostałem przyklepane multi. Cierpliwości
Serio z tym multi? Lol
 
Zemsta @Tytusa :eddieconspiracy:
Nie wiem. Zobaczymy, ale jak poleciałem przez te wasze (czytaj głównie Twoje) wpisy że jestem multi co drugiego użytkownika forum to przeglądam forum wstecz dwa lata i zgłaszam wszystkich komentujących jako multi :devil smile::cool:
I mam nadzieję, że tak samo polecą bany:beer:
 
Nie wiem. Zobaczymy, ale jak poleciałem przez te wasze (czytaj głównie Twoje) wpisy że jestem multi co drugiego użytkownika forum to przeglądam forum wstecz dwa lata i zgłaszam wszystkich komentujących jako multi :devil smile::cool:
I mam nadzieję, że tak samo polecą bany:beer:

:pociesznymirek:

Nadmieniłem tylko podobieństwo do Tytka, bez przesady. Plus pewne zgranie w czasie. Tak jak tesl@. P@jarito dane mam, raczej nie Tytek.

Ogólnie to multi mało chyba ganiane w praktyce. Ewentualnie uznaniowo.

Na którą ten wolontariat?

Jeszcze się @FAMEMMA wkurwi i z @Siedem ogarnie walkę na FAME :lol:
 
:pociesznymirek:

Nadmieniłem tylko podobieństwo do Tytka, bez przesady. Plus pewne zgranie w czasie. Tak jak tesl@. P@jarito dane mam, raczej nie Tytek.

Ogólnie to multi mało chyba ganiane w praktyce. Ewentualnie uznaniowo.

Na którą ten wolontariat?

Jeszcze się @FAMEMMA wkurwi i z @Siedem ogarnie walkę na FAME :lol:
Za bardzo spamujemy jutro będą płakać na forum.
 
:pociesznymirek:

Nadmieniłem tylko podobieństwo do Tytka, bez przesady. Plus pewne zgranie w czasie. Tak jak tesl@. P@jarito dane mam, raczej nie Tytek.

Ogólnie to multi mało chyba ganiane w praktyce. Ewentualnie uznaniowo.

Na którą ten wolontariat?

Jeszcze się @FAMEMMA wkurwi i z @Siedem ogarnie walkę na FAME :lol:

 :dont_be_scared: ewentualnie o kondycję gdyby z dnia na dzień .
 :no dawaj: i need money :jon:
 
Back
Top