Fame MMA gala youtuberów

upload_2019-4-7_14-5-5.png


:danaillegal:
 
Nie mówię że nie pobili swoich rekordów ale w europie była w zeszłym roku youtuberska gala boksu w PPV "KSI vs Logan Paul" która sprzedała podobno ponad milion PPV więc raczej ciężko było by to im pobić.
Skoro, zdaniem Martina Lewandowskiego, FAME udanie skopiowalo pomysl freak fightow od KSW, wydaje sie byc zupelnie naturalne, ze staraja sie kopiowac i inne sprawdzone patenty. A przeciez slowo rekord to niemal drugie imie KSW, z reguly rowniez bez pokrycia w rzeczywistosci.
 
Ja pierdole! :facepalm: Wszedłem tutaj ciągiem linków i wskazań zapodawanych przez userów. Czy ja kurwa mam jakieś omamy? Jakiś czas temu w podobny sposób natknąłem się na temat o pato gównie zwanym fame mma i dowiedziałem się co to. No ale kurwa 200 stron o srace?? Czy nas już do reszty popierdoliło? Tym razem wszedłem tutaj z działu Hyde Park. @ninja TUTAJ zaciekawił mnie wskazaniem na bekowy temat. Ok, kliknąłem. Beka w chuj ale nie tylko! Niejaki @HardyTC TUTAJ pisze, że niby nie traktuje poważnie tego pato gówna ale widać wyraźnie, że ma w chuj czasu aby coś takiego oglądać, jak to mówi - dla beki. Oczywiście, że można! Ale kurwa wszystkie "walki" wszystkich "gal" fame "mma"?? Nie dość tego, HardyTC (czy Ty kurwiu masz rozum i godność człowieka?) - na poważnie wkurwił się wałkiem i wkurwił też mnie, bo zobaczyłem urywki tej "walki" małego blondynka (tlenionego?) i jakiegoś kolesia zwanego kasjuszem (?).
:childcry:

HardyTC - czy Ty zdajesz sobie sprawę, że zakładając tamten temat przysłużyłeś się promocji tego pato gówna? Ja również to zrobiłem pisząc tego posta dlatego sądzę, że fame mma powinno zostać zniszczone!!
to+jest+kryminal.gif
 
Ja pierdole! :facepalm: Wszedłem tutaj ciągiem linków i wskazań zapodawanych przez userów. Czy ja kurwa mam jakieś omamy? Jakiś czas temu w podobny sposób natknąłem się na temat o pato gównie zwanym fame mma i dowiedziałem się co to. No ale kurwa 200 stron o srace?? Czy nas już do reszty popierdoliło? Tym razem wszedłem tutaj z działu Hyde Park. @ninja TUTAJ zaciekawił mnie wskazaniem na bekowy temat. Ok, kliknąłem. Beka w chuj ale nie tylko! Niejaki @HardyTC TUTAJ pisze, że niby nie traktuje poważnie tego pato gówna ale widać wyraźnie, że ma w chuj czasu aby coś takiego oglądać, jak to mówi - dla beki. Oczywiście, że można! Ale kurwa wszystkie "walki" wszystkich "gal" fame "mma"?? Nie dość tego, HardyTC (czy Ty kurwiu masz rozum i godność człowieka?) - na poważnie wkurwił się wałkiem i wkurwił też mnie, bo zobaczyłem urywki tej "walki" małego blondynka (tlenionego?) i jakiegoś kolesia zwanego kasjuszem (?).
:childcry:

HardyTC - czy Ty zdajesz sobie sprawę, że zakładając tamten temat przysłużyłeś się promocji tego pato gówna? Ja również to zrobiłem pisząc tego posta dlatego sądzę, że fame mma powinno zostać zniszczone!!
to+jest+kryminal.gif

 
no i kurwa wpierdoliło mi się mnóstwo tekstu jako link, ale chuj tam - srakowy temat, srakowy post. Zamknąć w cholerę
 
Taktyk na 200 stronie, czekam aż bedzie wiecej postów niż w newsach userów
wez ty mordo nie trac czasu na to KSW, tylko fejm mma wywiady, livey, donejty itd
takich gosci jak ty co gadao o KSW to jest ze stu, a o FAME MMA, gdzie robi sie wyniki 100x lepsze nie ma jeszcze nikogo powaznego
 
wez ty mordo nie trac czasu na to KSW, tylko fejm mma wywiady, livey, donejty itd
takich gosci jak ty co gadao o KSW to jest ze stu, a o FAME MMA, gdzie robi sie wyniki 100x lepsze nie ma jeszcze nikogo powaznego

Jak to nie, ja wprost nie moge przestac o was myslec. Powaznie.
 
Damian Janikowski mówił, że na FameMMA są debile, których ludzie chcą oglądać, ale on też oglądał, ale ogólnie go to nie obchodzi xD
Jak tu traktować sportowców zawodowych poważnie?
Serio: Martin Lewandowski ma słownictwo i poziom zachowań Magicala (jest temat ,,Mądrości ze sportów walki" tam są przykłady. DOn King dostał wpierdol od Tysona. Ja bym na jego miejscu uważał, bo to może boleć jak jakiś zawodnik straci panowanie), a jaki może być sukces finansowy w MMA.
Kupić sobie mieszkanie w Warszawie z zaoszczędzonych pieniędzy na karierze w MMA: sukces paru osób xD Roast z udziałem Huberta Urbańskiego mi się przypomniał.
Liczba kryminalistów w klubach MMA za przestępstwa związane z brutalnością...

Podobała mi się gala. Co raz częściej amatorskie walki są ciekawsze od tych na szczycie. W ALMMA nie ma np. tego już przeklętego ,,tekdałn, kontrol i top posyszyn" jakby to były zapasy, a nie sport uderzany. Może dozwolony upckick na głowę by dużo zmienił. Pamiętacie jaką niezłą bliznę ma Mamed po upkicku?

Faktycznie walka kobiet i Bonus ze swoim kolegą to słabizna. Nie będę się naśmiewał z Bonusa, bo on wydaje się niepełnosprawny, ale powinni go zmusić do mocniejszych przygotowań: trzeba mieć odwagę, aby wyjść do klatki nie przygotowanym.

To co mnie cieszy to jak się wylewa żółć największych hejterów. KSW tak hejtowało, a teraz pomaga Polsatowi organizować galę freakową. Beczka i książkowy przykład hipokryzji.
Ewidentnie mają pretensję, że ktoś w Europie oprócz KSW może zarabiać na galach.
Rosjanie są podejrzanie, a inne organizacje raczej kokosów nie zarabiają, albo dopłacają.
 
Back
Top