Fame MMA gala youtuberów

Wyjebali wszystkich bez mydła :juanlaugh:
Tych co oglądali na legalnych streamach i jeszcze zostawili Im kasę u buków nawet mi nie szkoda.
Mam nadzieję, że to patokurestwo właśnie zwijają inters i jeszcz Ich za wałki dojadą.
 
Last edited:
Ciekawe czy Borysowi Tygrysowi kopsneli cynk o planowanym walku i juz go stac na kampera?
trzech jego kumpli to sedziowie byli
ale szczerze to ten Kasjusz jakby przycisnal to moglby skonczyc Polaka, a skad niby oni mieli wiedziec, ze bedzie decyzja?
 
z bani.gif
 
cos czuje, ze do nastepnej gali spokoju w tym temacie nie bedzie
Nie będzie spokoju bo hardkorowi fani mmej zostali znieważeni tym, że powstało w ogóle coś takiego jak FAME MMA.
Ich uczucia zostały urażone bo pamiętają czasy Pride i jest im smutno. Teraz wyszła ustawka na fejmie (dawać adresy i zdjęcia tych kurew sędziów i podwiesić temat :d) więc nadszedł czas na odwet i rzucanie gównem prawdziwych kibiców z dziada pradziada
 
Nie będzie spokoju bo hardkorowi fani mmej zostali znieważeni tym, że powstało w ogóle coś takiego jak FAME MMA.
Ich uczucia zostały urażone bo pamiętają czasy Pride i jest im smutno. Teraz wyszła ustawka na fejmie (dawać adresy i zdjęcia tych kurew sędziów i podwiesić temat :d) więc nadszedł czas na odwet i rzucanie gównem prawdziwych kibiców z dziada pradziada
mam imiona i nazwiska, trzech sedziow to jest z Czerwonego Smoka
 
Przeżywacie tę walkę Kasja jakby to był największy skandal na tej gali, a nikt kurwa nie mówi jak Esmi była bita z tyłu głowy, a sędzia nie zareagował nawet!
 
Last edited:
mam imiona i nazwiska, trzech sedziow to jest z Czerwonego Smoka
To zakładaj nowy temat i niech żyje własnym życiem. Ktoś im pewnie podeśle, że są poszukiwani i z obawy o własne życie przyznają się do korupcji:putinlaugh:
 
Back
Top