Fame MMA gala youtuberów

za mało fejmów, za dużo no name'ów
ale patrząc na liczby to ponad 150 tysięcy na live robi wrażenie
 
za mało fejmów, za dużo no name'ów
ale patrząc na liczby to ponad 150 tysięcy na live robi wrażenie
Było ponad 200 tys. co jest moim zdaniem ogromną ilością, bo np ja tylko Linkiewicz i Godlewską znam (jeszcze Adbustera i Borysa, ale oni nie walczą) więc chyba przeciętny człowiek ma tak samo jak ja
 
Było ponad 200 tys. co jest moim zdaniem ogromną ilością, bo np ja tylko Linkiewicz i Godlewską znam (jeszcze Adbustera i Borysa, ale oni nie walczą) więc chyba przeciętny człowiek ma tak samo jak ja
no te dzieci potrafią zrobić wynik, jakby nie patrzeć to sami najwieksi youtuberzy, wiec potrafia sie w tym rejonie poruszac
na walce Rafonix vs Magical, gdzie jednak emocje byly 10x takie bylo 60k, to wzieli wiekszego youtubera i zrobili 200k
kurwa ale ochroniarzy dobrych maja, widac spore byki

@defthomas
dawaj streszczenie konferencji
 
:DC:
włodarz

1. osoba sprawująca nad czymś władzę;
2. dawniej: kierownik robotników folwarcznych w majątku ziemskim

Czyli zgodnie z pierwszą definicją, wszystko się zgadza. To Borysek zabłysnął :pjelen:
ja to na cohones kiedys wrzucalem dla beki, moze przeczytal i pomyslal, ze tak na serio XDDDD
 
no te dzieci potrafią zrobić wynik, jakby nie patrzeć to sami najwieksi youtuberzy, wiec potrafia sie w tym rejonie poruszac
na walce Rafonix vs Magical, gdzie jednak emocje byly 10x takie bylo 60k, to wzieli wiekszego youtubera i zrobili 200k
kurwa ale ochroniarzy dobrych maja, widac spore byki

@defthomas
dawaj streszczenie konferencji



Mam duże pokłady tolerancji dla patologii ale to mnie kur*a przerosło..
A Esmeraldę bez photoshopa strach zobaczyć w ciemnej uliczce
 
Ale ten Isamu jest wkurwiajacy, ja pierdole jak mozna mu kibicowac ???
Jak można potulnie przytakiwać całą konferencje kiedy gość cię obraża i macie się niebawem bić. Kurwa... Palabalas powinieneś zwyzywać go od kurduplów z niebieską kartą przecież i tak ma cię za gówno tak czy siak. Miałeś okazję zrobić show z tym łatwopalnym klaunem a tak wkurwiłeś mnie tym wycofaniem (obsraniem) i teraz lepiej będzie jak ci spuści wpierdol.
 
Last edited:
comment_9BeAsCqHMXzuoKMUeWBOkCmG51OGCwQc.gif


SŁABY CELOWNIK!
 
Last edited:
Borys zbiera subskrypcje dzieciaków, żeby móc siedzieć w Tajlandii, palić wąsy w regebarze i gadać z tą wiarą.
Szkoda chłopa kiedyś wydawał mi się dobrym zawodnikiem i spoko kolesiem a teraz rozmienia się na drobniaki i ośmiesza się na kazdym kroku.
Co innego Omielan który mówi że za dobrą kase napierdoli czterech patusow na raz :lol: taką postawę to ja szanuje.
 
Dwa pytania:

1. Czy na konferencji był darmowy koks, mewa, dopalacze?

2. Czy na konferencji byla pan Ozdoba czy go nie zaprosili ani nie wpuścili na salę?
 
Back
Top