Fame MMA gala youtuberów

Dwa pytania:

1. Czy na konferencji był darmowy koks, mewa, dopalacze?

2. Czy na konferencji byla pan Ozdoba czy go nie zaprosili ani nie wpuścili na salę?
1. Nie wiadomo
2. Niestety Ozdóbka odizolował się od Fame, nie było go na konferencji i raczej go nie będzie na gali.

Ja mam do Pana pytanie, czy po walkach Pań Porczyk, Bekus, Owczarz, Godlewska i Linkiewicz powstanie ranking top 5 w kobiecej dywizji frik fajt?
 
1. Nie wiadomo
2. Niestety Ozdóbka odizolował się od Fame, nie było go na konferencji i raczej go nie będzie na gali.

Ja mam do Pana pytanie, czy po walkach Pań Porczyk, Bekus, Owczarz, Godlewska i Linkiewicz powstanie ranking top 5 w kobiecej dywizji frik fajt?

Hmmm, właściwie to dlaczego nie. Można zrobić. Chociaż niektóre z nich to pewnie mógłbym wrzucić do normalnego rankingu, bo one i tak są lepsze od Szostaka.
 
Co raz więcej portali mma się w kręcą w fame mma i zaczynają publikować materiały. Może jednak Mmarocks by się skusilo? Kliknięcia by się zwiększyły o 50%
 
A czym się różnią zadymy Fame MMA od zadym WWE i hamerykańskiego teatru wrestlingu? Moim zdaniem niczym tylko może u nas gorsze dopalacze. A biznes można znacznie szybciej rozkręcić. Umówmy się, że Polska nie stoi wysoką kulturą jak Kiepscy i Paździochy 20 lat jadą w prime-time :lol:
 
Wszedłem, zobaczyłem kawałek konferencji z tymi dwiema paniami i powiem Wam, że wstyd się tym zajmować, to poziom patostreamów. Nie wiem jak można upaść tak nisko i pokazywać to komukolwiek. Jeszcze to "mma" w nazwie, wstyd...
A cyrk w nazwie kej es dablju? Frik fajtowo to fame przebija w wyświetleniach ksw i głównie o te kliknięcia chodzi.
 
Nie popieram tego zjawiska w KSW i często daję temu wyraz. Ale Fame to już kompletne szambo i patologia, działa jak soczewka, która pokazuje to co najgorsze w necie.
Dałeś temu wyraz co skutkuje coraz większą ilością freaków w federacji TOP1 EU, ta znakomita federacja została zbudowana na freaku. FAME to samo życie, 0 sztuczności i czyste emocje, gdzie KSW to gówno opakowane w papierek. Dwaj cyrkowce którym odjebało od hajsu, przebrali się w gajerki, odwiedzili pedalskiego barbera i opowiadają pelikanom, że mają produkt premium sprowadzając szrot zza granicy i mówią o jakichś Legendach z województwa Mazowieckiego czy odpadach po innych federacjach a ty w to uwierzyłeś i myślisz, że oglądasz gwiazdy premium, gdzie bez strzykawki wyjebałby się jeden z drugim za rogiem. Oni stworzyli tak naprawdę sektę, ale na szczęście idzie potwór który mam nadzieję uszczupli grubo ich kieszenie za ich jebaną butę i poczucie wyższości tzw karma dla dziwek. Nie wspominając o cenzurze medialnej i braku godności, ale to temat na inny czas.
 
KSW może się od Fame uczyć robienia cyrku. Fame to największy cyrk na kółkach jaki widziałem.
 
Co raz więcej portali mma się w kręcą w fame mma i zaczynają publikować materiały. Może jednak Mmarocks by się skusilo? Kliknięcia by się zwiększyły o 50%
Które? Na konferencji byli tylko z MMA.PL na gali pewnie dołączą Sporty-walki.org. Jaru powiedział, że nie jedzie ITC i Wojtek też nie piszą w ogóle o tym.
 
Które? Na konferencji byli tylko z MMA.PL na gali pewnie dołączą Sporty-walki.org. Jaru powiedział, że nie jedzie ITC i Wojtek też nie piszą w ogóle o tym.
Jaru ostatnio live o famemma robił
zauważ kto się tam przewija Borys, Różal z całym EH, Szuli, Trybson itd
zawodnicy mma to wspierają to czemu portale nie mają?
tu chociaż zawodnicy są młodzi i większość jedzie na czysto, a w KSW? nasterydowane mutanty jak Jun czy ten łysy z brazzers
 
Back
Top