Fame MMA gala youtuberów

Widzę, że w przyrodzie nic nie ginie.
Zawsze myślałem że Najman to jest takie typowe beztalencie połączone z...niesamowitym beztalenciem i brakiem wstydu.
Teraz ma godnego następcę i coś mi się zdaje, że to dno będzie częstym gościem na pato galach, bo każdy chce się z takiego typa pośmiać.
Ogólnie pasuje do reszty.
 
Uwielbiam te momenty kiedy Adbuster macha negatywnymi wynikami badań, tak szybko i tak daleko od kamery ,że nie da się nic zobaczyć:deniro:, a potem mówi, że wyniki są do wglądu tylko dla władz fame mma i jego adwokata:mjsmile:
 
Ja ogólnie nie rozumiem o co gównoburza, przecież nie było testów to mógł wziąć tablicę Mendelejewa, who cares. :fjedzia:
 
Ozdoba też gigant:waldeklaugh:
"Gdzie ja powiedziałem słowo "narkotyki". Powiedzcie mi gdzie? Nigdzie nie powiedziałem. Nigdzie! To po pierwsze i powinni mnie za to przeprosić. Tylko powiedziałem, raz, że jest naćpany":waldeklaugh:
 
Last edited by a moderator:
19964c44-_qwphpas.jpg


:juanlaugh:
 

To co ten AdBuster tej beta alaniny kilogram wpierdolił, że go tak wykręcało? Okej rozumiem mrowienie, rozumiem emocje ale łuhuhu. Sroga ta betka, dobry towar ma.
Z drugiej strony Ozdoba to już nawet nie wiem jak go nazwać. "Naszprycowany legalnymi środkami" i dźwignia na szyję :śmiech: Dobrze, że sam przyznał na tym filmiku, że jest pierdolnięty i debilem.
 
Pierdolenie Ozdoby to jedno, ale test AdBustera to dopiero posmiewisko xD W 1 dzien zrobil "test" ktorego nikt nigdy nie zobaczy ani na co to jest ani jaki jest wynik, nawet nie ma pewnosci kto nasikal do tego pojemnika. Swoja droga to pokazuje jak KSW jest 100 lat za murzynami bo w FameMMA zawodnicy sami sobie robia testy xD
 
Ja ogólnie nie rozumiem o co gównoburza, przecież nie było testów to mógł wziąć tablicę Mendelejewa, who cares. :fjedzia:
O to, że niektórzy ludzie nie chcą mieć przypiętej łatki ćpunów. Ciężej z takim garbem o współpracę z różnymi markami czy pozyskanie sponsorów, a z tego oprócz wyświetleń żyją youtuberzy.
 
ale test AdBustera to dopiero posmiewisko xD W 1 dzien zrobil "test" ktorego nikt nigdy nie zobaczy ani na co to jest ani jaki jest wynik, nawet nie ma pewnosci kto nasikal do tego pojemnika.
Przecież Marek wszystko co odjebał to z ironią
 
Interes to interes, po takim "wystepie" jak AdBuster dal po walce moglby stracic sponsorow itd. musial cos zrobic zeby ratowac swoj wizerunek. :)
Nie musiałby gdyby ludzie zrozumieli że robił to z humorem
 
O to, że niektórzy ludzie nie chcą mieć przypiętej łatki ćpunów. Ciężej z takim garbem o współpracę z różnymi markami czy pozyskanie sponsorów, a z tego oprócz wyświetleń żyją youtuberzy.

Ale mi chodziło o plucie się Ozdoby a nie reakcję AdBustera na to, to rozumiem doskonale.
 
Przyznam, ze nie przeczytalem ani jednego posta i nie obejrzalem zadnego filmiku zwiazanego z Fame MMA 1, ale to ci siebtu odjebuje sprawia, ze wsiadam do pociagu.

Fame > ksw
 
Back
Top