Fame MMA gala youtuberów

comment_VgOSfWhc4sCxXXS2wEG6GfLKtH775fat,w400.jpg
 
Dwa tygodnie treningów :penn:
Po chuj w ogóle trenują? Jeden dwa tygodnie, drugi gada że trzy miesiące:DC:
Niech nie trenują w ogóle i tak się to nie przełoży na walkę, a czas zaoszczędzony.
 
Dwa tygodnie treningów :penn:
Po chuj w ogóle trenują? Jeden dwa tygodnie, drugi gada że trzy miesiące:DC:
Niech nie trenują w ogóle i tak się to nie przełoży na walkę, a czas zaoszczędzony.
Od stanu nic nie robienia po 3 miesiącach treningów znacząco poprawiasz chociażby wydolność w porównaniu do stanu początkowego. Nie jest to poziom olimpiady ale wiadomo o co chodzi.
 
Dwa tygodnie treningów :penn:
Po chuj w ogóle trenują? Jeden dwa tygodnie, drugi gada że trzy miesiące:DC:
Niech nie trenują w ogóle i tak się to nie przełoży na walkę, a czas zaoszczędzony.

Ponieważ poważnie traktują organizację i kibiców.
:stevecarell:
 
Od stanu nic nie robienia po 3 miesiącach treningów znacząco poprawiasz chociażby wydolność w porównaniu do stanu początkowego. Nie jest to poziom olimpiady ale wiadomo o co chodzi.
Na co Im wydolność, skoro padną w pierwszej minucie po pierwszej szarży cepów.
Ponieważ poważnie traktują organizację i kibiców.
:stevecarell:
Wszystkich, tylko nie siebie.
 
Tak sobie myślę, że milowym krokiem w Fame byłoby wprowadzenie walki na gołe pięści. Na chuj te rękawice? Na ulicy się nie bijesz w rękawicach, w internecie się nie bijesz rękawicach. KSW zostałoby rozjebane po całości.

Pani Gola, Wojtku wiem, że czytasz. Rozważ pomysł. Oddaje go za darmo, ku chwale Fame i Króla Rafonixa.
 
Tak sobie myślę, że milowym krokiem w Fame byłoby wprowadzenie walki na gołe pięści. Na chuj te rękawice? Na ulicy się nie bijesz w rękawicach, w internecie się nie bijesz rękawicach. KSW zostałoby rozjebane po całości.

Pani Gola, Wojtku wiem, że czytasz. Rozważ pomysł. Oddaje go za darmo, ku chwale Fame i Króla Rafonixa.
Też jestem za tym.
Po co tym debilom mają tylko nogi wypadać?
:juanlaugh:
@PanMaciej jesteś Pan Łowcą Patusów :frankapprove:
 
Ja pierdole... ja bym na jego miejscu wprowadził Ppv 2 zł za oglądanie i wtedy gość jest z.miejsca bogatym człowiekiem mając na.uwadze to ile gimbusow go ogląda.
 
Ja pierdole... ja bym na jego miejscu wprowadził Ppv 2 zł za oglądanie i wtedy gość jest z.miejsca bogatym człowiekiem mając na.uwadze to ile gimbusow go ogląda.
to się donejty nazywa i na tym głównie zarabiają.
 
pęka im dupa, bo zabierają im fame. W branży yt liczą się tylko cyferki. Przecież ta walka z patostrimerami, to nie troska o młodych odbiorców, a likwidowanie konkurencji.
mnie rozpierdala ten bol dupska. Nie pasuje, nie ogladaj, nikt cie jeden z drugim nie zmusza. Nie ogladam, tzn no chyba, ze swojego lajta prowadzi pan Wojciech Major Suchodolski to kurwa (przepraszam, ze tak powiedzialem)trzeba ogladac, ugolem!
 
Back
Top