Fame MMA gala youtuberów

Nie dość, że zajebał mu z partyzanta, to w dodatku z liścia. Slabe promo, to pierwsza lepsza karyna umie uderzyć piescia. Ale nie skreślam, w końcu to podobno pięściarz i to zawodowy, pewnie tak jak pan Pudzianowski cwiczyl karate przez 10 lat.
 
Ogólnie ja tego gościa kojarzę z boksu, zdziwiłem się, co on robi w jakimś "sex na plaży"... Zawsze dużo gadał, ale coś tam "boksował" ;)





 
Ja bym dodał przede wszystkim, że z taką "yntelygencjom" :waldeklaugh::waldeklaugh: Kasjusz znaczy Cassius Clay? :D
 
Byłem kiedyś z Kasjusz em na jednym weselu. Wtedy jeszcze poważnie traktował boks i sądziłem, że sobie tego nie odpuści. Poza tym zupełnie inna persona z tamtego wrażenia a z tego co widzę w tych programach. Może odjebalo
 
Byłem kiedyś z Kasjusz em na jednym weselu. Wtedy jeszcze poważnie traktował boks i sądziłem, że sobie tego nie odpuści. Poza tym zupełnie inna persona z tamtego wrażenia a z tego co widzę w tych programach. Może odjebalo
nie znam typa ale nie ma co sie sugerowac, wystepami w jakis programach, przeciez praktycznie wszystko tam jest fikcja i dzieje sie wedlug, z gory napisanego scenariusza.

Co do tego Kasjusza to jak zauwazylem, trenowal ten boks na powaznie.. Nie jak jakis szczurek co to 3h w tygodniu cwiczy gdzies na sekcji zeby poszla fama na dzielni, ze wielki z niego fighter i zeby mogl wjebac wozek i lazic dumny jak paw. Jak ten dugi kolo nie ma chocby jakis podstaw czegokolwiek to przeciez pewny wpierdol
 
Jakieś typy zrobiły śledzctwo na wykopie i dowiedli(???), że mama Adriana Polaka z FAMEMMA sprzedaje się na portalu Roxa.
https://www.wykop.pl/wpis/36255225/mialem-sobie-odpuscic-cale-te-podsumowanie-ale-zac/

a tutaj spanikowany Adrian


:waldeklaugh::korwinlaugh::korwinwhat:

Ja pierdole co ten internet odpierdala

PS. Nie lubie tego chujka w opór, ale jak to nie prawda to ktoś nieźle dopierdolił, ja bym chyba typa zajebał jakbym znalazł ;d przypierdalanie sie do rodziny to cecha najgłupszych dzieci
 
Jakieś typy zrobiły śledzctwo na wykopie i dowiedli(???), że mama Adriana Polaka z FAMEMMA sprzedaje się na portalu Roxa.
https://www.wykop.pl/wpis/36255225/mialem-sobie-odpuscic-cale-te-podsumowanie-ale-zac/

a tutaj spanikowany Adrian


:waldeklaugh::korwinlaugh::korwinwhat:

Ja pierdole co ten internet odpierdala

PS. Nie lubie tego chujka w opór, ale jak to nie prawda to ktoś nieźle dopierdolił, ja bym chyba typa zajebał jakbym znalazł ;d przypierdalanie sie do rodziny to cecha najgłupszych dzieci

Dziś nie było
 
Jakieś typy zrobiły śledzctwo na wykopie i dowiedli(???), że mama Adriana Polaka z FAMEMMA sprzedaje się na portalu Roxa.
https://www.wykop.pl/wpis/36255225/mialem-sobie-odpuscic-cale-te-podsumowanie-ale-zac/

a tutaj spanikowany Adrian


:waldeklaugh::korwinlaugh::korwinwhat:

Ja pierdole co ten internet odpierdala

PS. Nie lubie tego chujka w opór, ale jak to nie prawda to ktoś nieźle dopierdolił, ja bym chyba typa zajebał jakbym znalazł ;d przypierdalanie sie do rodziny to cecha najgłupszych dzieci

Kurwa, sam nie wiem. Dzwonic czy nie dzwonic ? To juz prawie jak celebrytka a te sie licza podwojnie. . . a z jej wiekiem to beda potrojne punkty. Dobrze mowie @halibut ?
 
Back
Top