Fame MMA gala youtuberów

upload_2018-10-13_23-56-12.png


wypowiedź eksperta z portalu wypok
 
słabo i tak, ale może niektórzy oprzytomnieją, że to nie jest solówka za szkołą gdzie największy wpierdol to dwa liście tylko można sobie zrobić poważne kuku. Serio, tu nie wiele trzeba było o tragedię, co drugi naćpany i po minucie bez kondycji.

I dlatego ja za następna galę uczciwie zapłacę 15 zł. Pierwszy raz w życiu. Takie rzeczy to wcześniej tylko na filmach widziałem.
 
Spoko gala. Dobrze się bawiłem. Jedyne minusy to:
- walka Malczyńskiego z tym drugim - nie tego oczekuje się od freaków, ma być napierdalanka do upadłego, albo poddania, a nie kalkulacja
- żenujące występy pseudoartystów między walkami

Też mam takie uwagi, ale to w sumie niewielkie minusy, łatwo można to poprawić. KSW jest w dupie, myślę, że włodarze mają gorącą linie i będą do rana zastanawiali sie jak wyjść z dupy.
 
Moja teoria odnośnie występów muzycznych jest taka, że skoro walczyli sami freakowie, to i muzycznie zaprosili freaków. Wiecie, takich co prowadzą youtuby, chuja umieją w śpiewać, ale dajmy im mikrofon zobaczmy co z tego wyjdzie. Taki np. Bonus BGC muzyki.
 
Moja teoria odnośnie występów muzycznych jest taka, że skoro walczyli sami freakowie, to i muzycznie zaprosili freaków. Wiecie, takich co prowadzą youtuby, chuja umieją w śpiewać, ale dajmy im mikrofon zobaczmy co z tego wyjdzie. Taki np. Bonus BGC muzyki.

Jest to całkiem zgrabna teoria. W Fame wiedzą jak robić gale, dopiero druga a już są najlepszą organizacją w Polsce. Ja im daje kredyt zaufania, nawet pomimo tych śpiewaków. Przynajmniej mogłem iść do łazienki i do kuchni po następne piwo. Bo nawet sekundy walki szkoda opuścić
 
Back
Top