Fame MMA gala youtuberów

Kurwa albo jeszcze śpię, albo ogółem Różal tak mota, że już nie czaję typa. To on w końcu pochwalił ten "event" czy shejtował? :D
Rozal chce pojechac KSW za wszelka cene, ale srednio mu to wychodzi. Ja rozumiem, ze DSF stawia na sport, jednak , z calym szacunkiem dla takiego chocby Piotra Strusa, jego debiut w tej organizacji byl niewiele mniej groteskowy niz sobotnie "walki" youtuberow. Podobnie jak wystepy w MMA samego Marcina. Sam przyczynil sie do tego by w wytworzyc w Polsce aure, w ktorej w formule MMA rywalizowac moze absolutnie kazdy, a to jak mu to wychodzi jest sprawa absolutnie drugorzedna.
 
Rozal chce pojechac KSW za wszelka cene, ale srednio mu to wychodzi. Ja rozumiem, ze DSF stawia na sport, jednak , z calym szacunkiem dla takiego chocby Piotra Strusa, jego debiut w tej organizacji byl niewiele mniej groteskowy niz sobotnie "walki" youtuberow. Podobnie jak wystepy w MMA samego Marcina. Sam przyczynil sie do tego by w wytworzyc w Polsce aure, w ktorej w formule MMA rywalizowac moze absolutnie kazdy, a to jak mu to wychodzi jest sprawa absolutnie drugorzedna.

Hmm trochę bym się nie zgodził. No myślę, że występ Strusa w DSF i Różala w KSW nie mają się kompletnie do tego co zrobiło te fame mma. Jakieś chłopaki z jutuba sie poprali ( pomijam tego pizdeusza ozdobe, bo kiedyś na kacu oglądałem jego wywody jak to on nie trenuję, że kogo on może nie zajebać itp.) zrobili se galę, ktoś za to płacił, i heja. Ale myślę, że to ni jak nie da się porównać do występów Strusa w DSF i Różala w KSW ;) Jakbym miał kupę hajsu, sam bym zorganizował galę, żeby się prali moi osiedlowi żule, i te typy co jeden drugiego nienawidzi bo kurwa mu zajebał 2 złote na dynks, a na 2 dzień piją razem. Myślę, że w hali osiedlowej mógłbym frekwencje wykręcić :D
 
  • Like
Reactions: J.K
Hmm trochę bym się nie zgodził. No myślę, że występ Strusa w DSF i Różala w KSW nie mają się kompletnie do tego co zrobiło te fame mma.
Zalezy od podejscia, dla mnie proby obalen Piotrka w pojedynku K-1 czy niektore zachowania Marcina w parterze, byly rownie zabawne jak wyczyny bohaterow sobotniej gali. Zdaje sobie sprawe z roznic, ale ostatecznie wszystko sprowadza sie do tego samego ;)
 
Zalezy od podejscia, dla mnie proby obalen Piotrka w pojedynku K-1 czy niektore zachowania Marcina w parterze, byly rownie zabawne jak wyczyny bohaterow sobotniej gali. Zdaje sobie sprawe z roznic, ale ostatecznie wszystko sprowadza sie do tego samego ;)

Kulturalnie muszę się nie zgodzić :) Próby obaleń Piotrka, nie mogłby być bardziej zabawne niż występ tego ozdoby.
 
a080ccccc3970.png
 
Też obejrzałem galę. Na zwale. Kabaret.
Trochę typów znałem z tych programów na MTV.
Jakiś Magików i innych gówien nie tykam. Ozdoba to zawsze pierdolił ,że nawali każdemu, ale to w gadce dobry ziomek jest i to z daleka. W Szczecinie kiedyś coś przysapał na baletach do 1 ziomka, to jak dostał kopa w zad, to mu stringi spadły.
 
Obejrzałem z otworzenia. Realizacją zaskoczyli pozytywnie. Walki na takim poziomie jakim miały być.
 
FAME oczywiście podpatrzyło walki YT od KSW.

Tylko przypominam:

burneika-hardkorowy-koksu-popek-monster-ksw-39-laczy-nas-pasja.jpg


Wiadomo jak się zaczęła kariera :



P.S
No Ja sądzę że ze 20 tys. PPV poszło lekko
 
zawodnicy KSW mogliby się uczyć promocji od zawodników Fame MMA
każdy po walce wyzwał następnego przeciwnika i zrobił show na miliony wyświetleń
 
Back
Top