Fame MMA gala youtuberów

fajny sam wyjściowy pomysl z ta gala freakow, szkoda tylko ze jak dla mnie malo ciekawa bo w obsadzie były same kompletne nołnejmy, poza ozdoba nie znam nikogo a jak sprawdzilem w necie wpisujac magical to nadal nie wiem czemu ten gosciu jest slawny, moze ktos mnie oswieci... pobil kogos znanego? bo na pierwszych stronach tylko siedzi i pierdzi w fotel :zakręcony:
 
fajny sam wyjściowy pomysl z ta gala freakow, szkoda tylko ze jak dla mnie malo ciekawa bo w obsadzie były same kompletne nołnejmy, poza ozdoba nie znam nikogo a jak sprawdzilem w necie wpisujac magical to nadal nie wiem czemu ten gosciu jest slawny, moze ktos mnie oswieci... pobil kogos znanego? bo na pierwszych stronach tylko siedzi i pierdzi w fotel :zakręcony:
on streamuje zycie swojej rodziny i to czesto 24/7
 
ale macie bol dupy, przeciez nie musicie tu zagladac
26 stron o organizacji co ma jedna gale to pokazuje ile osob jest tym zainteresowanym
 
Tutaj ma rację :) Nie przypominam sobie polskiej gali, poza KSW, która miałaby takie zainteresowanie na Cohones :)
Pewnie dlatego , że prawie każdy Kowalski/user czuje , że mógłby zdobyć pas tej organizacji. Tylko inwalidzi z dysfunkcja ruchowymi czuliby się w pozycji underdogów.
P.S wszedłem tu tylko dlatego bo myślałem , że dajesz bany i zamykasz temat :)
 
Pewnie dlatego , że prawie każdy Kowalski/user czuje , że mógłby zdobyć pas tej organizacji. Tylko inwalidzi z dysfunkcja ruchowymi czuliby się w pozycji underdogów.
P.S wszedłem tu tylko dlatego bo myślałem , że dajesz bany i zamykasz temat :)

Tylko nikogo nie obchodzą powody. Pod koniec dnia liczą się tylko liczby :)
 
Tylko nikogo nie obchodzą powody. Pod koniec dnia liczą się tylko liczby :)
Znam dwóch z tych gwiazdorów. Jednego z nich pamiętam jako pryszczatego gówniaka przesiadującego cały dzień na ławce z fajką w ręku 3 puszkami piwa i workiem słonecznika którym śmiecił jak to rasowy patol ma w zwyczaju.
 
Co Wam przeszkadza ten post o FAME MMA? Jest beka, można się pośmiać z Ozdobów i innych "fajterów". Zawsze można ignorować ten twór.
 
Co Wam przeszkadza ten post o FAME MMA? Jest beka, można się pośmiać z Ozdobów i innych "fajterów". Zawsze można ignorować ten twór.
Dokładnie :) a jak nie pasuje to wypierdalać i nie wchodzić
:roberteyeblinking:
Hardkorowcy niech sobie postują w super temacie ACB
:korwinlaugh:
 
Kurwa, że ja przegapiłem taki temat. Muszę się poważnie przyjrzeć Fame MMA, to idealne zaplecze dla dywizji FrikFajt, czuję że będzie niedługo rekrutacja.
Pan Ozdoba mnie zawiódł, nie o taki powrót do MMA walczyłem, szybki wpierdol z jakimś anonimem.
 

comment_EsbBiXCYwVUgFPORh0qYgkM7DegXtSBn.jpg
 
Tak swoją drogą czy można legalnie organizować walki upośledzonych ludzi? Przecież oni nie powinni być dopuszczeni ze względu na zły stan zdrowia. Bo moralnie to wiadomo, że jest to słabe w chuj żeby zarabiać na ludziach niedorozwiniętych umysłowo. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej tragedii i nikt nie zejdzie w klatce.
 
Tak swoją drogą czy można legalnie organizować walki upośledzonych ludzi? Przecież oni nie powinni być dopuszczeni ze względu na zły stan zdrowia. Bo moralnie to wiadomo, że jest to słabe w chuj żeby zarabiać na ludziach niedorozwiniętych umysłowo. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej tragedii i nikt nie zejdzie w klatce.
jak widać można wszystko
 
Sztos! Dawid z Goliatem, pan Wiewiór dawał radę, niestety wypowiedź po walce i jego wzrok, utwierdzają mnie w przekonaniu, że ci ludzie są niepełnosprawni umysłowo. Jak powiedział kiedyś pan Wójcik- niby śmieszne, ale tak naprawdę to jest dramat.
 
Sztos! Dawid z Goliatem, pan Wiewiór dawał radę, niestety wypowiedź po walce i jego wzrok, utwierdzają mnie w przekonaniu, że ci ludzie są niepełnosprawni umysłowo. Jak powiedział kiedyś pan Wójcik- niby śmieszne, ale tak naprawdę to jest dramat.
 
Back
Top