Fame MMA gala youtuberów

W sumie dobrze, że z tego zrobili ME a nie z tych pizdusiów Magicala i Polaczka, bo tu to chociaż coś powalczyli. Brawo Boxdil.
edit: Czekam na Mahonka.
 
Jeżeli chodzi o samą organizację to zaskoczyli mnie na plus.

JEBANE W DUPĘ za jakość KSWTV albo IPLA tnie cały czas a tutaj jedyna przerwa, kiedy organizator miał chyba jakieś problemy i chwilowo musiał planszę wywiesić. Różnicę potęguje fakt, że KSW oglądałem na stałym łączu 300 megabitów a FAME MMA oglądałem będąc na Mazurach, udostępniając sobie internet z komórki.

Sama gala wiadomo :)
 
Znamy nieoficjalne wyniki PPV!!
Najliczniejszą grupę wśród dzieci tworzą uczniowie szkół podstawowych (7-12 lat), jest ich 2,2 mln i stanowią 5,8 proc. ogółu ludności kraju – jest to jednocześnie najszersza grupa wieku edukacyjnego (zawierająca 6 roczników).
 
teraz czas na Mistrzostwa Świata youtuberów "WorldCup"

albo przynajmniej mecz Polska vs. Wielka Brytania, a potem Europa vs USA

ps. zachowajcie rycerzy, lożę szyderców, bardziej zaangażujcie Ring Girls
 
Obejrzałem to całe.
+ Wiewiór, kibicowałem mu mocno, szkoda, że nie udało mu się wyciągnąć tej skrętówki.
+ Dyspozycja Boxdela, świetnie mu poszło, dał sobie radę, aczkolwiek z silniejszym fizycznie zawodnikiem może mieć ciężko.
+ Ken na glebie po tym jak go Krycha dojechał, coś pięknego.
+ Walka rycerzy była naprawdę fajna, gdybym miał kilka tysi na wyposażenie to bym się zastanowił nad pójściem w tę stronę, fajny sport, świetnie się ruszali.
+ Lupa mimo braku techniki ładnie podłączył Wilczak, podobał mi się ten nokaut.

- Kurwa, pierwsza walka, poziom gorszy niż dwóch gimnazjalistów pod blokiem. Menelissimusy mają lepszą technikę. Nie wiem gdzie oni trenowali, chyba kurwa przed konsolą. Oni chyba nigdy MMA nie oglądali nawet. Żałosne. Przeciętny hejter z cohones najebałby obu.
- Przerwanie w walce Wiewióra, gość miał moim zdaniem szanse wyciągnąć jakieś poddanie jeszcze i nie był znokautowany.
- Ozdoba, ja jebie. Myślałem że typ cokolwiek pokaże, a to był po prostu żal. Myślałem że będzie chciał cokolwiek pokazać po tym jak spierdalał przed Koksem.
- Magical, ja pierdolę, do roboty i zrzucać to sadło, on się ledwo rusza normalnie, a co dopiero po 3 rundach. W takiej dyspozycji to tylko z Bonusem może się napierdalać.
 
Obejrzałem to całe.
+ Wiewiór, kibicowałem mu mocno, szkoda, że nie udało mu się wyciągnąć tej skrętówki.
+ Dyspozycja Boxdela, świetnie mu poszło, dał sobie radę, aczkolwiek z silniejszym fizycznie zawodnikiem może mieć ciężko.
+ Ken na glebie po tym jak go Krycha dojechał, coś pięknego.
+ Walka rycerzy była naprawdę fajna, gdybym miał kilka tysi na wyposażenie to bym się zastanowił nad pójściem w tę stronę, fajny sport, świetnie się ruszali.
+ Lupa mimo braku techniki ładnie podłączył Wilczak, podobał mi się ten nokaut.

- Kurwa, pierwsza walka, poziom gorszy niż dwóch gimnazjalistów pod blokiem. Menelissimusy mają lepszą technikę. Nie wiem gdzie oni trenowali, chyba kurwa przed konsolą. Oni chyba nigdy MMA nie oglądali nawet. Żałosne. Przeciętny hejter z cohones najebałby obu.
- Przerwanie w walce Wiewióra, gość miał moim zdaniem szanse wyciągnąć jakieś poddanie jeszcze i nie był znokautowany.
- Ozdoba, ja jebie. Myślałem że typ cokolwiek pokaże, a to był po prostu żal. Myślałem że będzie chciał cokolwiek pokazać po tym jak spierdalał przed Koksem.
- Magical, ja pierdolę, do roboty i zrzucać to sadło, on się ledwo rusza normalnie, a co dopiero po 3 rundach. W takiej dyspozycji to tylko z Bonusem może się napierdalać.
To prawda, pierwsza walka była tragiczna... mam nadzieje ze ci goscie wiecej nie zawalcza
 
Ja mam nadzieję, że zabraknie im pieniędzy na zapłacenie wszystkiego i już nigdy więcej nie spróbują robić nic związanego z MMA.

Srogo się rozczarujesz, żyjemy w takim kraju że oni właśnie stali się drugą organizacją "MMA" w tym kraju.
 
Back
Top