Fame MMA gala youtuberów

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Już 30 czerwca w Loszalnia
organizatorzy Wojtek z Warsaw Shore i Boxel (youtuber)
co o tym myslicie, czy klubwy mma powinny wspierac patogie youtuberow?
 
Już 30 czerwca w Loszalnia
organizatorzy Wojtek z Warsaw Shore i Boxel (youtuber)
co o tym myslicie, czy klubwy mma powinny wspierac patogie youtuberow?

Mam nadzieje że do tego nie dojdzie. Już wystarczy mi Popek i Strachu. Za dużo tej parodii MMA w Polsce.
 
Mam nadzieje że do tego nie dojdzie. Już wystarczy mi Popek i Strachu. Za dużo tej parodii MMA w Polsce.
mysle, ze moze do tego dojsc
niby do gali tylko 30 dni, a poki co zero promocji
jednak youtuberzy maja sile przebicia, wiec zobaczymy jak to sie przelozy na bilety
 
Najgorsze jest to, ze jak dojdzie do tragedii, to nikt nie bedzie pisal, ze to byla patola i amatorzy z YouTube, ale ze "smierc na gali MMA"...
 
promotor patologii tez bedzie walczyl
comment_n36O3h2KGxIVh3Nod5rmyzDayu8oGADf,wat.jpg
 
Kiedyś była taka akcja "Wyloguj się do życia", uważam, że każda akcja promująca sport i zachęcająca do sportowego trybu życia i zdrowej rywalizacji jest zaszczytna. Zwycięzca turnieju powinien dostać lukratywny kontrakt z KSW, Federacja zyska dzięki temu kolejną porcję popularności i nowy narybek fanów.
 
np Arrachion Olsztyn czy Octopus Lodz

Ale tutaj nie chodzi o zawodnikow, czy kluby. To raczej chodzi o organizatorow. Na KSW tez startuje patola, ale przynajmniej jest zawodowy sedzia w klatce, ratownicy pogotowia, karetka i szpital poinformowany, ze musza byc w gotowosci. Mam nadzieje, ze organizatorzy gali, ktorzy siedza w biznesie niecale 3 tygodnie, biora takie rzeczy pod uwage...
 
30 czerwca czyli bedzie juz pełno patologii w mielnie, dobre miejsce sobie wybrali.

nie znam zadnej z osob, ktore wymieniliscie,
w sumie to
:olewam::olewam::olewam:
 
mam nadzieje ze jednorazowo pojawił się w Octopusie, troche wstyd dla klubu że taki typ u nich trenuje

Pieniądze nie śmierdzą. Być może ktoś powinien puścić osobom decyzyjnym z klubu wybryki tego patusa z internetu a może dobrze o tym wiedzą, ale....pieniądze nie śmierdzą
 
Pieniądze nie śmierdzą. Być może ktoś powinien puścić osobom decyzyjnym z klubu wybryki tego patusa z internetu a może dobrze o tym wiedzą, ale....pieniądze nie śmierdzą
dziwi mnie to w opór, nie ma przyzwolenia na to żeby np. konfidenci trenowali w klubach(patrz WCA), ale już jutuberów którzy napierdalają swoje laski na transmisjach czy obrażają przypadkowe osoby, spoko, zapraszamy.
 
mam nadzieje ze jednorazowo pojawił się w Octopusie, troche wstyd dla klubu że taki typ u nich trenuje

Z tego co wiem to rafonix był tylko raz-dwa w Octopusie, poza tym on wycofał się udział w tym gównie. W sumie załuje że nie wpadłem tam kiedy on tam był, bo chętnie bym się z nim sprawdził :lol:

Poza tym, nie zdziwie się jak do tej gali ogóle nie dojdzie, biorąc pod uwagę że jedną z osobą które zą odpowiedzialne za organizacje tego iventu jest ktoś taki jak boxdel, który sam jest niczym innym jak zawodowym mitomanem. A zresztą nawet jak dojdzie do tego czegoś, to obstawiam że to będzie mega klapa pod każdym względem
 
szanujmy sie, mozna to porownac do 'walki' w piaskownicy o lopatke czy inne grabki
oczywiscie jesli to w ogole dojdzie do skutku

co o tym myslicie, czy klubwy mma powinny wspierac patogie youtuberow?

trenowac kazdy moze
 
szanujmy sie, mozna to porownac do 'walki' w piaskownicy o lopatke czy inne grabki
oczywiscie jesli to w ogole dojdzie do skutku



trenowac kazdy moze
jak widac dla konfidentow nie ma miejsca w niektorych klubach, za to gosc co bije niepelnosprawnego jest mile widziany
 
jak widac dla konfidentow nie ma miejsca w niektorych klubach, za to gosc co bije niepelnosprawnego jest mile widziany

Możliwe że oni ogóle nie wiedzieli o tym że gostek bił niepełnosprawnego, nie oszukujmy się wbrew pozorom mało kto się interesuje takimi personami jak Rafonix czy Magical.

O co chodzi z tym biciem niepełnosprawnych??

mniemam, że chodzi o to.

 
Back
Top