Fame MMA gala youtuberów

Podobno ostatni Fame to 400k sprzedanych PPV. Oczywiście bez żadnego potwierdzenia dowodami, takie ploty.
 
  • Wow
Reactions: jut
Koniec z walkami Fabijańskiego, ale chcą go zostawić w roli... chooj wie kogo? Czyżby ten kontrakt był tak napisany, że nie mogą go zwyczajnie wywalić na bruk bo jeszcze musieliby płacić odszkodowanie? Przecież tego leszcza nawet quasi-sebixowa publika freaków nie chce oglądać?

 
Koniec z walkami Fabijańskiego, ale chcą go zostawić w roli... chooj wie kogo? Czyżby ten kontrakt był tak napisany, że nie mogą go zwyczajnie wywalić na bruk bo jeszcze musieliby płacić odszkodowanie? Przecież tego leszcza nawet quasi-sebixowa publika freaków nie chce oglądać?

On nie ma już żadnego kontraktu, miał na 3 walki, zrobił je i finito, umowa się skończyła.
 
a co tego spaśnionego śmiecia już youtuberki zapraszają na rozmowy ? :juanlaugh:
szybko poszło
Rozmowy? On sobie po gali normalnie chodził i gadał o Fame jako “my”. Każdy piąteczki przybijał, a tak się odgrażali wszyscy czego to nie zrobią z pedo zamieszanymi w Pandorę :) wliczając w to oczywiście charakternego prezesa Fame Pasternaka. Wczoraj była jakaś mała gala bodajże “bita śmietanka”. Walka wieczoru? Baxton vs Xayoo. Świnia wraca na Fame 20 jestem niemalże pewien.
 
Rozmowy? On sobie po gali normalnie chodził i gadał o Fame jako “my”. Każdy piąteczki przybijał, a tak się odgrażali wszyscy czego to nie zrobią z pedo zamieszanymi w Pandorę :) wliczając w to oczywiście charakternego prezesa Fame Pasternaka. Wczoraj była jakaś mała gala bodajże “bita śmietanka”. Walka wieczoru? Baxton vs Xayoo. Świnia wraca na Fame 20 jestem niemalże pewien.
czyli bez niespodzianek
 
Rozmowy? On sobie po gali normalnie chodził i gadał o Fame jako “my”. Każdy piąteczki przybijał, a tak się odgrażali wszyscy czego to nie zrobią z pedo zamieszanymi w Pandorę :) wliczając w to oczywiście charakternego prezesa Fame Pasternaka. Wczoraj była jakaś mała gala bodajże “bita śmietanka”. Walka wieczoru? Baxton vs Xayoo. Świnia wraca na Fame 20 jestem niemalże pewien.
Ten knur ponoć potwierdził, że ma walkę na fame 20 na aferkach jakiś gdzieś coś czytałem i chuj podofilom internet wybacza to i niedługo będą mordować psychopaci i się też rozejdzie
 
a97099fe3fdeac4a07b349d17ed8667636a0339773094f7991b43ce7f7af1a99,w800.png
 
Raczej chcieli go wyjebać z interesu przy pierwszej lepszej okazji ale prawnicy uświadomili im że w imię zasad ulicy wykolegowac Barona nie mogą.
No co Ty. Wszystko wskazuje na to że taktyka typu - Odsuniemy by później przywrócić, była od początku zaplanowana. Za Boxdelem idą ogromne pieniądze bo przyciąga do Fame nie małą rzesze odbiorców a po aferze zapewne przyciągnie ich jeszcze więcej (wielu będzie chciało zobaczyć czy i jak na konferencjach będzie atakowany gruby w związku z pandoragate itp.). Niestety tak to działa w tym patocelebryckim świecie że kontrowersja i kontrowersyjni ludzie przyciągają widzów i to dzięki nim rośnie oglądalność.
 
Back
Top