Fame MMA gala youtuberów

e3026187835ebce7e13ca9ecd3446c35acad5ebc2896e06ae3701aac2047d0ca.jpg
 
To prawdziwe zdjęcie, czy ktoś się bawił funkcjami w programie graficznym? Jeśli to pierwsze to chłop się chyba nie widział w lustrze?
 
Wogole angaż Adamka w Fame nie ma żadnego sensu ze względu przeciwnika dla niego, a założę się że by nie przyjął walki z jakimś Chisorą na małe rękawice w oktagonie do MMA.
Moim zdaniem nawet jego walka z Mamedem nie ma sensu i będzie wyglądać jak pokazówka, to będą chyba najbardziej wyrzucone pieniądze w błoto jeśli chodzi o transfery z innych sportów.
 
Wogole angaż Adamka w Fame nie ma żadnego sensu ze względu przeciwnika dla niego, a założę się że by nie przyjął walki z jakimś Chisorą na małe rękawice w oktagonie do MMA.
Moim zdaniem nawet jego walka z Mamedem nie ma sensu i będzie wyglądać jak pokazówka, to będą chyba najbardziej wyrzucone pieniądze w błoto jeśli chodzi o transfery z innych sportów.
Ale lepiej by było jakby Tomek zawalczył w KSW z Mamedem. A jak już tu jest, to mogliby mu dać chociażby Don Diego, a nie jakiegoś internetowego kapiszona.
 
Ale lepiej by było jakby Tomek zawalczył w KSW z Mamedem. A jak już tu jest, to mogliby mu dać chociażby Don Diego, a nie jakiegoś internetowego kapiszona.
No to oczywiste, ale czy Don Diego miałby podjazd? Też myślę że nie, jeśli Tomek trzyma jakąkolwiek formę.
Jedyne co by przeszkadzało Tomkowi to pole walki.

Mam nadzieję że nie wymyślą Dragona bo myślę że Adamek mu krzywdę by mógł zrobić.
 
Przecież ci weterani mają już wyjebane na jakiekolwiek wyzwania sportowe. Boks w tym kraju leży i kto się wielce oburzy, że Adamek idzie do freaków walczyć z gościem, który normalnie mógłby za nim nosić ręczniki? Jeśli faktycznie musi wyjść dla kasy to FAME jest dużo bezpieczniejsze, niż taka Gromda. Friki same szukały takiej sportowej nobilitacji i po paru latach tego zjawiska okazuje się, że chętnych do wejścia w ten układ jest wielu prawilnych sportowców wieku różnego :lol:
 
Back
Top