Fame MMA gala youtuberów

Nie podobał mi się ten odcinek dziennikarskiego zera. Stanowski się nie przygotował. Pierdolił rzeczy oczywiste, nie dając dobrych rozwiązań. Przesłanie w stylu - musimy zrobić coś ale nie wiem co. Wyglądało to jak zwykła, nieprzygotowana wcześniej wypowiedź. Spodziewałem się czegoś więcej.
Był trochę populistyczny, trochę pojechał chińskimi rozwiązaniami, ale tej wątek o KRRiT z kara za emisję filmu Psy to jest akurat trafne jako argument czym państwo się zajmuje i jednocześnie youtube promuje treści dla nieletnich na karcie na czasie.
A film Wardegi nie jest na tej karcie...
 
Z jednej strony tak, z drugiej oczekiwano jego wypowiedzi, bo jest ważną osobą w Move Federation i współpracował z YouTuberami
Karolina Korwin Piotrowska mu zaczęła cisnąć, że jak się nie wypowie to będzie tchórzostwo.
O Jezus: kiedyś mi się wkręciło że to córka JKM :korwinlaugh:
 
obejrzałem ten super materiał tego małego śmiecia

sorry ale dobry prawnik go wyrucha i pokaże mu że sąd to nie YT , Wardęga też zapłaci

Kapiszonami chłopaczki strzeliły i za to ich rozliczy dobra papuga a tych pojebów na takich stać
 
obejrzałem ten super materiał tego małego śmiecia

sorry ale dobry prawnik go wyrucha i pokaże mu że sąd to nie YT , Wardęga też zapłaci

Kapiszonami chłopaczki strzeliły i za to ich rozliczy dobra papuga a tych pojebów na takich stać

Tak glupio piszesz jakby Wardege czy Konopskiego nie bylo stac na prawników
 
Każdy kto pruje się do Stanowskiego wie, że dzięki niemu może nabić sobie wyświetlenia ale.....tu potrzeba aby Stanowski nimi zainteresował się.
 
Każdy kto pruje się do Stanowskiego wie, że dzięki niemu może nabić sobie wyświetlenia ale.....tu potrzeba aby Stanowski nimi zainteresował się.
No odpowie mu, przez 10 sekund wspominając w jakimś programie że jakiś patocelebryta się jego uczepił nie wspominając nawet jego inicjałów i tyle będzie z atencji.
 
Swoją drogą to może Prime albo Fame i będzie walka Kokot vs. Gwóźdź i beka jak prezes by najebal gangusa.
Pytanie czy już sobie zawiasy w szczęce wyregulował jak mu Baxton połamał.
 
Swoją drogą to może Prime albo Fame i będzie walka Kokot vs. Gwóźdź i beka jak prezes by najebal gangusa.
Pytanie czy już sobie zawiasy w szczęce wyregulował jak mu Baxton połamał.

Artur G. pseudonim Gwóźdź ma krzywą nogę i nie może walczyć. Potężny zawodnik i sportowiec co pojechał na Mistrzostwa Europy Judo BIAŁYCH PASÓW, żeby cokolwiek zdobyć - przez co jest wśród poważnych trenerów wyszydzany. Jakby ktoś nie dawał wiary - https://www.grapplerinfo.pl/polacy-po-pierwszym-dniu-me/

Ktoś tam się zachwyca typem, który 25 lat temu wszędzie zapierdalał z bronią. Dla mnie to jest pojebane, autorytet kurwa i mentor. Były gangus powołujący się na swoje koneksje ze starych czasów, dla mnie za coś takiego powinno się kurwa beknąć. Nie mówię, że każdy menadżer ma być jak Żmija czy Ostaszewski, ale taki Gwóźdź to jest zakała.
 
Artur G. pseudonim Gwóźdź ma krzywą nogę i nie może walczyć. Potężny zawodnik i sportowiec co pojechał na Mistrzostwa Europy Judo BIAŁYCH PASÓW, żeby cokolwiek zdobyć - przez co jest wśród poważnych trenerów wyszydzany. Jakby ktoś nie dawał wiary - https://www.grapplerinfo.pl/polacy-po-pierwszym-dniu-me/

Ktoś tam się zachwyca typem, który 25 lat temu wszędzie zapierdalał z bronią. Dla mnie to jest pojebane, autorytet kurwa i mentor. Były gangus powołujący się na swoje koneksje ze starych czasów, dla mnie za coś takiego powinno się kurwa beknąć. Nie mówię, że każdy menadżer ma być jak Żmija czy Ostaszewski, ale taki Gwóźdź to jest zakała.
Na Kokocinskiego to wystarczy typ z jedną nogą.
 
Screenshot_20231015-214128.png

Najpierw wprowadzał twarde dragi i rujnował małolatom i ich rodzinom życie, a potem promuje kariery chłopakom w MMA i jest ich menadżerem.
 
Back
Top