Fame MMA gala youtuberów

Kancelarie adwokackie w Warszawie przeżywają oblężenie, przyszły żniwa na jesień : )

Wszystko póki co kręci się głównie wokół tego stuu, bo ewidentnie miał ciągoty i najwięcej brudów jest na niego, a reszta to bardziej temat pisania z małolatami i nieujawnienie wiedzy o przestępstwie. Chociaż im głębiej w las tym więcej wychodzi plotek i historii z przeszłości, więc jeszcze może być ciekawie.
 
Ta sprawa jest medialnie nośna i wszyscy chcą się teraz na niej wozić, fakty nie mają znaczenia. Gówno wpadło do wentylatora, a że wali po znanych osobach to tym bardziej podoba się gawiedzi.

Było już takich tematów wiele, dlatego nie ma co wydawać wyroków, różnie się to jeszcze może skończyć. Jak kogoś oczyszczą za 3 lata, to nikogo to już nie będzie obchodzić. Jedyny plus, że może jacyś rodzice zaczną się więcej interesować tym co ich dzieciaki robią w necie.
 
Sądziłem że masz na myśli potraktowanie podczas przesłuchania a nie potraktowanie "prawne". Tu nie ma o czym dyskutować, czas pokaże jak będzie ale znając nasz wymiar sprawiedliwości myślę że skończy się tu co najwyżej na zawiasach (boxdel, stuu, dubiel)
Ok, czyli to wyjaśnione, co do kary to zobaczymy, jak dla mnie, to takie typki z poczuciem bezkarności same się nie hamują, więc myślę że wypłynie znacznie więcej gówna z czasem, zwłaszcza, że to straszne lamusy, będą zeznawać aż miło. No ale to są spekulacje moje, czas pokaże, czy słuszne
Natomiast sam fakt wystąpienia pod nazwiskiem i z odsłonięta mordą to już większa sankcja niż dla anonimowego sebixa, co mnie cieszy, ze względu na walor edukacyjny.
 
Ok, czyli to wyjaśnione, co do kary to zobaczymy, jak dla mnie, to takie typki z poczuciem bezkarności same się nie hamują, więc myślę że wypłynie znacznie więcej gówna z czasem, zwłaszcza, że to straszne lamusy, będą zeznawać aż miło. No ale to są spekulacje moje, czas pokaże, czy słuszne
Natomiast sam fakt wystąpienia pod nazwiskiem i z odsłonięta mordą to już większa sankcja niż dla anonimowego sebixa, co mnie cieszy, ze względu na walor edukacyjny
Mhm. To można terroryzować dzieci? Kim ty jesteś?
 
Ok, czyli to wyjaśnione, co do kary to zobaczymy, jak dla mnie, to takie typki z poczuciem bezkarności same się nie hamują, więc myślę że wypłynie znacznie więcej gówna z czasem, zwłaszcza, że to straszne lamusy, będą zeznawać aż miło. No ale to są spekulacje moje, czas pokaże, czy słuszne
Natomiast sam fakt wystąpienia pod nazwiskiem i z odsłonięta mordą to już większa sankcja niż dla anonimowego sebixa, co mnie cieszy, ze względu na walor edukacyjny.
Co ty pierdolisz?
 
Ogólnie to są pojebane czasy... ci ludzie promują płatki dla dzieci

1653755114346.jpg
 
to jest po prostu kapitalizm różnych korporacji czy to tych od płatków śniadaniowych czy treści dla młodzieży
sprawa jest prosta : reklama w TV kosztuje grubo ponad 100tys, a i tak zysk już nie tak ogromny
stąd firmy zgłaszają się do takich rozpoznawalnych ameb i proponują im : damy Ci 10k jak się pokażesz w naszej koszulce albo z naszym logo
I młoty na to idą, a korporacje zarabiają poprzez dużo niższe wydatki na reklamę
 
Pomijając już oczywiste pedofilstwo, ta laska to kolejny dzieciak ktory w wieku 13/14 lat chodzi na imprezy z nieznajomymi. Naprawdę rodzice mają aż tak wyjebane na to co robią ich dzieci?
Gorzej... Dużo gorzej. Olewają co ich pociechy robią, a w zamian sypią na nie hajs i kupują drogie prezenty, a potem rosną dzieciaki nie kumające, że hajs nie spada z nieba lub neokomuniści z iPhone'ami
 
Pomijając już oczywiste pedofilstwo, ta laska to kolejny dzieciak ktory w wieku 13/14 lat chodzi na imprezy z nieznajomymi. Naprawdę rodzice mają aż tak wyjebane na to co robią ich dzieci?
Gadasz jak Polanski. "mama sama przywiozła na akcje". Roman Polanski dodam.
 
Back
Top